Connect with us

Naujienos

„Mineralų magija“ – linkėjimai žmogui iš žemės gelmių

Avatar

Paskelbta

Studijos „Mineralų magija“ įkūrėjas Vitalijus Šinkariovas pasiekęs visišką gyvenimo dugną nuo jo atsispyrė ir kildamas atrado savo dvasingumo formulę – nuoširdumas. Perskaitęs daugybę knygų, įgijęs Reiki gydymo būdą ir Taro kortų mokymus, taip pat daug kitų praktikų, seminarų bei saviugdos mokymų, dabar yra pasiruošęs atradimais dalintis su kitais žmonėmis. Šiandien jo rankose yra daugybė įrankių, kuriais jis padeda gyvenimo greitkeliu skubančiam žmogui nepamesti pagrindinių vertybių. 

„Mineralai turi savo vibracijas, todėl vieta, kur jie yra, tampa sakrali, kitokia. Akmenėlius nešti namo pradėjau būdamas vos trejų. Pamenu, kai jau buvau mokinukas, maždaug 7–8 metų, visas vasaras praleisdavau žvyrkeliuose, rinkdavau fosilijas, vadinamuosius  „velnio pirštus“, kurie yra senieji kalmarų proteviai, o juos iki mūsų atnešė slenkantys ledynai. Karjeruose galėdavau ištisas dienas leisti.“ – pirmaisiais susitikimais su mineralų pasauliu dalijasi Vitalijus. 

Gimto krašto lobiai

Paklausus, ką įdomiausio jam yra pavykę rasti Lietuvoje, vyras atsako paprastai: „Įvairiausių fosilijų pavyko rasti, tačiau tai gana sudėtinga, nes jos labai nedidelės. Įdomesniu radiniu galiu pavadinti dviejų kumščių dydžio koralų sąaugą. Akivaizdžiai matosi, kad ji iš gilios jūros dugno. Kitas įdomus radinys papuolė pas mane gana buitiškomis aplinkybėmis. Kartą pagelbėjau betonuojant pamatus ir darbo metu pavyko rasti didelę, 15 cm, Belemnito fosiliją. Tai tikrai retas radinys, nes įprastai jie randami nedideliais gabalėliais.  Mane labai traukia titnagas, visur jo randu.“ 

„Akmenys mane visada traukė, tačiau niekada nemaniau, kad tas akmuo yra kažkas daugiau. Iš tikro Belemnitai arba koralai, tai yra susikristalizavusios fosilijos. Tad panašu, kad visą laiką rinkau kristalus net pats to nesuprasdamas.    

Sąmoningai ieškoti ir rinkti kristalus pradėjau prieš 4 metus. Tuomet radau juodą Obsidiano rutulį, kurį vos  paėmus į rankas pajutau kaip energija perliejo visą kūną. Intensyvios meditacijos sustiprino kūno pojūčius, todėl pajutus to vieno akmenuko energiją ir man pasidarė įdomu, o ką kiti akmenys gali? Koks jų pojūtis? Visų šių klausimų vedimas išaugo į didžiulę kolekciją.“ – įspūdinga patirtimi ir atradimais dalinasi Vitalijus. 

Mineralų karštinė

Vis labiau gilinantis į mineralų pasaulį ir skaitant įvairią literatūrą, mineralų žinovas viešėdamas įvairiausiose mugėse ir bendraudamas su žmonėmis ieškojo vis įvairesnių ir retesnių akmenų. Tačiau mugėse  visi mineralai kainuodavo tikrai nemenkai, be to, ne visi būdavo tikri. 

„Tuomet pamaniau, negi tikrai taip brangiai akmenys kainuoja? Pradėjau ieškoti kelių ir natūraliai, kartu su meditacijomis, pradėjo vertis kelias pas žmones, kurių pagalba man tapo prieinama daugiau akmenų. Ir taip po truputį, per žmones, internetines paieškas viskas išaugo iki to, kad kai manęs paklausia, ar aš turiu tokį ar kitokį akmenį,  beveik visais atvejais drąsiai atsakau, kad turiu! Nes aistra ir smalsumas man leido sukaupti tikrai daug. Iš esmės, mano kolekciją suformavo žmonės – jie domėdavosi, klausdavo, o aš ieškodavau, nes man buvo įdomu, kokias vibracijas turi tas arba kitas akmuo.“  

Mitas ar realybė? 

Vitalijus su akmenimis medituoja, nešiojasi rūbų kišenėse arba kaip suvertas apyrankes ir tokiu būdu savo juslėmis testuoja, kokias vibracijas skirtingi akmenys skleidžia, kokius pojūčius ar emocijas skatina.  

Nuo seno apie gydomąsias akmenų savybes sklando daug mitų ir legendų, tad mineralų mylėtojas sudeda visus taškus ant „i“ – „Tikrai labai mažai žmonių dirba su akmenimis pagelbėdami ligų atveju, kadangi tai labai individualu ir ne kiekvienam suveikia. Kristalas augdamas yra veikiamas įtampų, o patekęs į tam tikrą aplinką jis atsipalaiduoja. Šis atsipalaidavimas ir sukelia jo specifines vibracijas, kurios fizikoje vadinamos Pjezoelektriniu efektu. Tokį pavadinimą sugalvojo ir patį efektą įrodė mokslininkai. Jo principas yra panašus į kvarcinio laikrodžio – pagamintas šaltu būdu ir uždėtas ant šilto kūno jis tiksi, t.y., veikia kristalų vibracijos principu. 

Kristalas, priklausomai nuo struktūros ir spalvos, veikia tam tikrą čiakrą. Gali veikti ir kelias. Gydymas iš tikro pasireiškia tada, kai akmens dažnis sutampa su tam tikro organo dažniu. Pavyzdžiui, kai sustoja skrandis instinktyviai norisi pasiimti geltoną mineralą, nes skrandis atitinka trečią čakrą, kuri yra geltonos spalvos. Kūnas tai jaučia.“ 

Kliautis žiniomis ar nuojauta?

Pasak Vitalijaus, didžiausia klaida yra ta, kad žmonės nesiklauso vidinio pajautimo – „Dažnai pasitaiko, kad klaidingi aprašymai internete ar koks astrologas jiem kažką pasako ir ateina su didžiausiu sąrašu visiškai nepasiruošę leisti pačiam kūnui išsirinkti mineralą, kurio jam reikia šiai dienai. 

Žmonės turėtų rinktis mineralus pagal būseną, todėl mano studijoje žmonės paprastai neranda ilgų ir išsamių mineralų aprašymų. Leidžiu žmogui išsirinkti mineralą pagal vidinį pajautimą. Ir tik tada, kai žmogus išsirenka, paskaitome aprašymą, kuris visada pasitinkamas su nuostaba „O, geras! Šito man ir reikėjo!“. Aš leidžiu patirti suvokimą, kad kūnas geba išsirinkti pats.”

Koks šiandiena tavo vardas? 

Vitalijus pasakoja, kad egzistuoja gentis, kurioje susitikę žmonės nenaudoja mums įprastos formuluotės „Labas, kaip sekasi?”. Vietoj to jie klausia „Koks šiandiena tavo vardas?”. Ir atsakymas gali būti bet koks, pavyzdžiui – liūdesio kalnas. Tuomet klausiantysis supranta, kad šiandien būsena būtent tokia. 

„Mano studijoje žmonės gali ne tik ateiti išsirinkti akmenų ar apyrankių. Jie gyvena dideliame tempe ir dažnai jaučiasi pasimetę, jiems sunku išsirinkti, jaučiasi, tarsi nežino ko nori, ko jiems reikia. Tada skiriu laiko jų nusiraminiui, pakalbam, duodu į ranką kažkurį akmenį palaikyti ir kai žmogus susitvarko su emocijomis ir nurimsta, tada gali eiti rinktis.

Rekomenduoju atkreipti dėmesį į du dalykus – mineralus, kurie labai labai traukia ir į tuos, kurių nesinori net į rankas paimti. Tie prie kurių traukia, parodo, kokios savybės žmogui reikia. O tie, kurių net nesinori paimti, demonstruoja, kad asmenybė bijo to pokyčio. Jei visos čakros veikia harmoningai – dažniausiai visi mineralai yra vienodai patrauklūs.”

Begalinė įvairovė

Kristalų yra įvairių formų, tad jis gali traukti ne tik savo spalva, bet ir forma. Suapvalintos formos yra švelnesnių vibracijų, uolienos – stipresnių. Į smaigalius suteka visa energija ir tokie kristalai gali būti naudojami aplinkai valyti, jie tarsi lazeriai, vibracijomis išjudiną erdvę.  

Kai kurie mineralai geba sugerti energijas ir kartais tai net matoma plika akimi – atsiranda drumstumas, kitos spalvos dėmelės, o pavyzdžiui, ametisto kristale atsiranda tamsesnių priemaišų. 

Nevertėtų kliautis vien literatūroje aprašytomis savybėmis, nes tie tekstai labai platūs, apimantys didžiulį sprektrą poveikių ir panaudojimo galimybių, tačiau pats žmogus geriausiai jaučia, kas jam reikalinga. 

Sunkiausia kelionė – į patį save

„Ši studija atsirado per meditacijas. Jos padėjo man rasti savo kelią, susivokti, išsigryninti mintis. Tas atradimas nebuvo lengvas. Pirmiausia pasiekiau gyvenimo dugną, o tada jau teko ieškoti išeičių, kaip pakilti. Turėjau ir nemažai fizinių traumų, nes nuo dvylikos intensyviai sportavau, o po trečiosios traumos, kurios metu buvo pažeistas stuburas, gydytojai man sakė kad niekada nebevaikščiosiu. Bet aš nepraradau vilties, ieškojau reabilitologo, kuris tikėtų, kad aš galiu vaikščioti. Ir man pavyko. 

Alkoholio nevartoju jau 6 metus. Per vieną vakarėlį pajutau, kad man to nereikia. Būdamas ten suvokiau, kad galiu linksmintis, dainuoti karaoke ir juoktis būdamas visiškai blaivus. Ir visa tai daryti iš širdies! 

Anksčiau jausdavau, kad man rūpi, ką pagalvos žmonės. Tačiau ilgainiui atsirado suvokimas, kad svarbiausia, jog man patinka, man pačiam gerai.” 

Dvasingumas – prieskonis gyvenimo sriubai

Pasak Vitalijaus, kalbėti apie dvasingumą, kai žmogus nėra susitvarkęs finansinio pagrindo, visiškai beprasmiška. Vyras savo žodžius įliustruoja paprastu pavyzdžiu – „Pamėginkite dvi savaites nevalgyti ir tuomet keliauti į bažnyčią melstis. Gurgiantis pilvas tikrai nustelbs net karščiausią maldą. Ir tai yra normalu, nes pirmiausia mūsų dėmesį atitraukia egzistenciniai poreikiai. Be finansinio pagrindo ieškoti dvasingumo prasmės nėra. 

Meditacija yra mano kasdienis ritualas. Be jos jaučiuosi irzlus, mintys padrikos. Nes ji būtent apie tai – apie ramybe viduje. Dažniausia meditacijos kursus lankančiųjų yra moterys. Taip yra dėl to, nes moterys turi labai daug emocijų, todėl intuityviai jaučiam jog kažkaip reikia nurimti. O vyrai – jeigu jiems reikia pabūti be minčių, jie paukšt ir yra be minčių, iškart atsiriboja. Jų neblaško emocijos.”   

Visapusiškumas – raktas į harmoniją

„Dirbu ne tik su akmenimis, bet ir su taro kortomis, dvasinėmis praktikomis, priklausau ne vienai vyrų grupei. Kai pradėjau dirbti su akmenimis ir sukaupiau didelius kiekius informacijos pajutau norą tuo dalintis. Esu išbandęs ir badavimo praktikas, bei buvau numetęs net 30 kilogramų. Žmonės pradėjo plūsti pas mane, klausti ką aš darau, kas su manim vyksta. Tačiau mano svorio metimo būdai, tikrai nebuvo priimtini.

Moterys dažniausiai klausia, kaip priversti vyrus medituoti? Atsakau paprastai – versti nieko nereikia, užtenka parodyti savo pavyzdžiu. Jeigu žmogus norės, prisijungs. 

Šiais metais pajutau, kad turiu sakyti „Taip” pakvietimams. Dėl to buvau ir Latvijoje ir Estijoje. Taip pat intensyviai dirbam ir su Maroko kasyklomis. Ten viešėdamas taip pat sekiau vidiniu pajautimu ir štai – radau sielos brolį, marokietį, su kuriuo dalijamės patirtimis ir, pasirodo, net kalbame ta pačia, lietuvių kalba!”

Vyrai iš Marso, moterys iš Veneros? 

Dažnai santykius kuriame arba iš noro gauti naudos arba atviromis širdimis norėdami dalintis meile. Pirmu atveju, jei einame į santykį eksploatuoti, toks santykis pasmerktas baigtis. Pasak Vitalijaus, viena iš pagrindinių santykių problemų – suvokimo, kad moteris ir vyras yra du skirtingi mechanizmai, su skirtingais veikimais. Nėra instrukcijos, kaip gyventi su kitu žmogumi. O scenarijai, kurių išmokstame iš tėvų, TV, mokyklos, draugų – pas kiekvieną skirtingi, tad kartais dviems žmonėms rasti bendros kalbos, pasibaigus „eksploatacinei“ traukai, taip ir nepavyksta. Gal todėl ir turime tokią liūdną situaciją Lietuvoje skyrybų tema, jog tikimės, kad ritualas, vadinamas santuoka, kažką pakeis širdyse. 

Žiniomis būtina dalintis

„Pas mane ateidavo daugybė žmonių, kuriems individualiai pasakodavau apie akmenis, ir vis kartodamas tą patį, ką žinau, suvokiau, kad galiu iškart pasidalinti žiniomis su daugiau žmonių. Taip atsirado seminarai. Pavadinti seminaru net sudėtinga, gal greičiau tai pasibuvimas draugiškoj kompanijoj, mineralų gausoje, nes viską darau už auką. Sukurtam įvykiui pakanka paspausti mygtuką „Dalyvausiu” – nėra jokių prievolių ar mokesčių. Laisva žmogaus valia atstoja registraciją ir kiekvienas sprendžia ar jam reikia išgirsti tai, ką aš galiu papasakoti. 

„Mineralų magija“ yra registruotas prekės ženklas Lietuvoje, kadangi noriu užtikrinti, kad žmonės galėtų rasti natūralių akmenų. Dauguma tokių, kurie perka akmenis ir pardavinėja vietinėms rinkoms,  žaliavas gauna iš didelių įmonių, perpardavinėtojų, kurie perdirba ar kitaip apdoroja mineralus prieš juos parduodant. Nemažai pasitaiko ir klastočių, sintetinių akmenų ir net užaugintų laboratorijose.  

Aš nuolat ieškau tiesiogino pirkimo, iš pirmų rankų – tai reiškia, kad pas mane esančius akmenis laikė tik tas, kas juos iškasė ar rado, o tada jau per mano rankas akmuo randa šeimininką. Ir tuomet tas akmenukas, parvežtas tiesiai iš kasyklos tampa tikru gyvenimo palydovu. Labai džiaugiuosi galėdamas atvežti ir retų mineralų, kurių net Lietuvos prabavimo rūmuose nėra buvę – taip tobulėju ir aš, bei labaratorija, kuri tiria. Gebėjimas atskirti natūralius mineralus ir gauti patvirtinantį sertifikatą – man komplimentas.”

Norintys savo kūnu pajausti magišką akmenų poveikį kviečiami atvykti adresu Kuršių g. 7, trečias aukštas,  308 kabinetas arba apsilankyti facebook puslapyje „Mineralų magija“. 

Skaityti toliau
Advertisement

Rajonas

Rząd zdecydował o przedłużeniu kwarantanny do 28 lutego

Avatar

Paskelbta

Ograniczenia dotyczące kwarantanny pomogły spowolnić rozprzestrzenianie się koronawirusa na Litwie, ale wskaźnik zachorowalności jest nadal wysoki. W związku z tym rząd zdecydował w środę o przedłużeniu kwarantanny do 28 lutego. Będzie również obowiązywał zakaz przemieszczania się z jednego samorządu do drugiego.
Wyjazd z samorządu jest możliwy tylko w wyjątkowych przypadkach, np. w przypadku pracy lub opieki zdrowotnej oraz odwiedzanie osób samotnych na zasadach „bańki” społecznej.

Według danych Departamentu Statystyki obecnie wskaźnik zachorowalności w kraju sięga 498,2. przypadków na 100 tysięcy mieszkańców. Według statystyk Europejskiego Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób Litwa nadal pozostaje w czerwonej strefie, wśród krajów najbardziej dotkniętych koronawirusem.
Według epidemiologów rozprzestrzenianie się wirusa nie zostało wystarczająco ograniczone na tyle, aby znieść ograniczenia. Jeśli to zrobić zbyt wcześnie, prawdopodobne jest, że zachorowalność ponownie wzrośnie. Takie jest stanowisko również innych krajów Unii Europejskiej. Niektóre z nich, np. Francja i Niemcy rozważają nie tylko przedłużenie ograniczeń, ale także ich zaostrzenie.

L24.lt

Skaityti toliau

Miestas

Vilniaus biudžetas 2021: papildomi 50 mln. eurų ir nemokamas transportas švietimo darbuotojams

Avatar

Paskelbta

 

Vilniaus miesto savivaldybė šiandien pasitvirtino 2021 m. sostinės biudžetą: po svarstymų Taryboje, jis padidėjo ir buvo papildytas naujais projektais. Iš viso šiems metams suplanuota 842,5 mln. eurų – 52,5 mln. eurų daugiau nei pernai.

Biudžete numatyta, kad savivaldybės pajamos savarankiškoms funkcijoms vykdyti sieks 467,9 mln. eurų – beveik 3 proc. daugiau nei pernai. Valstybės biudžeto dotacijos sudarys 234,5 mln. eurų. Europos Sąjungos ir kitos finansinės paramos lėšos šiemet sostinės biudžete sudarys 38,3 mln. eurų.

Komitetuose apsvarstytas biudžetas buvo padidintas, į jį įtraukta papildomų projektų. Vienas iš naujų sprendimų – savivaldybei pavaldžių švietimo įstaigų darbuotojams rugsėjį padovanoti po metinį viešojo transporto bilietą.

„Šiuo bandomuoju projektu tikimės pagerinti dvi Vilniui itin svarbias sritis – švietimą ir sklandaus bei tvaraus judėjimo mieste galimybių didinimą. Visų pirma, kompensuodami viešąjį transportą siekiame atsidėkoti švietimo įstaigų darbuotojams už jų itin reikšmingą darbą visuomenei ir juos papildomai motyvuoti. Taip pat siekiame realiais veiksmais paskatinti keliones atsinaujinusiu viešuoju miesto transportu“, – sako Remigijus Šimašius, Vilniaus miesto meras.

Vilniaus miesto savivaldybei pavaldžios 117 mokyklų, 125 darželiai, 32 neformalaus ugdymo įstaigos, jose dirba 19 tūkst. darbuotojų. Visiems jiems bus dovanojami ilgalaikiai bilietai. Tam savivaldybė 2021–2022 m. planuoja skirti apie 4,15 mln. eurų.

Iš viso švietimo sričiai tenka 416,7 mln. eurų – beveik pusė viso sostinės biudžeto. Be ugdymo sistemos finansavimo, planuojama šiais metais toliau rekonstruoti ir plėsti mokyklas, steigti naujus darželius.

Antra didžiausia pagal finansavimą sritis – aplinka ir miesto plėtra. Jai skirta 102,3 mln. eurų. Iš šio biudžeto bus puoselėjami želdynai ir žaliosios erdvės Vilniuje, įrengiamos naujos viešosios erdvės Amatų, Vingrių, Giedraičių gatvėse ir kitose miesto erdvėse.

Patogesniems ir tvaresniems miestiečių judėjimo sprendimams šiemet teko 75,0 mln. eurų. Pirmą kartą daugiau biudžeto skirta dviračių takams bei pėsčiųjų infrastruktūrai, nei automobilių judėjimui.  Planuojama plėsti dviračių takus Naujamiestyje, Naujininkuose, palei Nerį. Numatyta pradėti įrenginėti Užvingio salos tiltą pėstiesiems ir dviratininkams bei pėsčiųjų tunelį po geležinkeliu, Iešmininkų gatvėje. Taip pat ketinama plėsti elektromobilių įkrovimo stotelių tinklą, rekonstruoti judrias sankryžas, Kernavės gatvę, Nemenčinės plentą.

Dėmesys sveikatai ir žaliosioms erdvėms

Labiausiai biudžetas auga sveikatos ir sveikatingumo srityje – jis šiemet yra 18,0 proc. didesnis ir siekia 45,1 mln. eurų. Numatyta plėsti ir rekonstruoti gydymo įstaigas Antakalnyje, Pilaitėje, Naujojoje Vilnioje, Naujamiestyje bei Salininkuose. Bus tęsiamas sporto aikštynų prie mokyklų įrengimas, planuojama užbaigti Žemynos progimnazijos sporto salių kompleksą. Daug dėmesio bus skiriama programoms, skirtoms psichikos sveikatos stiprinimui.

2021 m. Vilniaus miesto biudžeto plane socialinei apsaugai skirta 78,8 mln. eurų. Ketinama plėsti socialinio būsto prieinamumą, užbaigti nakvynės namų A. Kojelavičiaus gatvėje įrengimą.
Kultūros srityje planuojama tęsti palaikymą kultūros įstaigoms COVID-19 pandemijos metu, organizuojant kultūros rėmimo konkursus, plečiant ir kuriant kultūros įstaigas. Iš viso kultūros finansavimui paskirta 13,3 mln. eurų.

Miesto saugumo reikmėms – 6,6 mln. eurų. Tęsiamas stebėjimo kamerų įrengimas, taip pat numatyta mieste įdiegti ir daugiau kamerų, nuskaitančių automobilių numerius. Miesto administravimo reikmėms ketinama skirti 96,5 mln. eurų. Iš šios sumos 2 mln. eurų – kovos su COVID-19 pandemija reikmėms.

Skaičiuojama, kad šiemet Vilniaus skolintos lėšos sudarys 43,0 mln. eurų. Jos bus skirtos investicijų projektams finansuoti ir paskoloms grąžinti.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

Skaityti toliau

Miestas

Vilniaus 700 moksleivių idėjų konkursas: daugiau nei 70 idėjų

Avatar

Paskelbta

Vilnius pradėjo pasiruošimą ypatingai šventei – 2023-iesiems metams, kuomet įvyks Vilniaus 700 metų gimtadienis. Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“ pakvietė  visos Lietuvos moksleivius dalyvauti konkurse „Ateities Vilnius“ bei informacinėmis technologijomis vizualizuoti savo idėjas, – kaip Lietuvos sostinė galėtų atrodyti ateityje?

Konkursui paraiškas galėjo teikti įvairaus amžiaus moksleiviai, klasiokai, jų grupės, iš visos Lietuvos. Konkurso esmė: sugalvoti ir kūrybiškai pateikti savo viziją, kaip galėtų atrodyti ateities svajonių Vilnius. Užduočiai įgyvendinti moksleiviai galėjo pasitelkti įvairias informacinių technologijų priemones, pasirinkti jiems priimtiniausius 3D modeliavimo įrankius.


„Vilnius gali būti skraidančiu išradimų bei atradimų miestu. Dažniausiai mus stabdo ne galimybių stoka, o mūsų pačių minties ribos. Tikiu, kad jaunųjų kūrėjų idėjos ateityje sukurs tokią sostinę, kokios šiandien nė negalime įsivaizduoti“, – sako Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Kurdami idėjas, kandidatai vadovavosi keliais kriterijais – darbuose turėjo atsispindėti Vilniaus simboliai ir atpažįstami objektai, IT pritaikymo įgūdžiai, žaliojo miesto išsaugojimas, apgalvota ir sumani infrastruktūra bei mobilumas, pritaikomumas. Kaip įkvėpimą, moksleiviai galėjo naudoti ir fantastinius filmus, ir kasdienio gyvenimo aspektus.

Idėjų rengimo metu konkurso dalyviai galėjo naudotis specialia nemokama mokomąja vaizdine medžiaga, tiesiogiai susisiekti ir konsultuotis su savo srities profesionalais. Ateities Vilniaus vizijų konkurso nugalėtojai bus išrinkti visuomenei balsuojant už labiausiai patikusį projektą.

„Vilnius – daugybę kultūrų, skirtingų tradicijų ir patirčių apjungiantis miestas, turintis daugybę galimybių augti ir stebinti pasaulį savo inovatyvumu. Džiaugiamės, kad į mūsų kvietimą atsiliepė tiek daug kūrėjų. Net neabejoju, kad Lietuvos moksleiviai yra be galo išradingi ir talentingi, o jų idėjos įkvėps sostinės gyventojus ir svečius pamatyti kitokį Vilnių“, – sako Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ vadovė Inga Romanovskienė.

Konkurso laimėtojų laukia ypatingos dovanos, kurias iš pateikto sąrašo nugalėtojai galės pasirinkti patys. Prizai, kuriuos 3 skirtingo amžiaus grupių moksleiviams (1-4, 5-8, 9-12 klasėms) įsteigė projekto partneriai, moksleivius skatins patirti, mokytis, išmokti ir dalintis savo žiniomis ir patirtimis interaktyviu būdu.

Konkurso kūrinius ir balsavimą už savo mėgiamiausiuosius rasite: www.700vilnius.lt

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

Skaityti toliau

Skaitomiausi

Copyright © 2020 vilnieciams.lt