Connect with us

Naujienos

Įveikta mirtina liga Gražinai padėjo rasti būdą teikti unikalią finansinę pagalbą sergantiesiems

Avatar

Paskelbta

Žmona, vieniša mama, pardavėja, verslininkė, onkologinė ligonė, nugalėtoja – visi šie, rodos, tarpusavyje nederantys epitetai priklauso Gražinai Jankauskienei, kurios istorija sudėtinga, tačiau būtent tiek daug išgyvenimų paskatino moterį ieškoti būdų, kaip suteikti finansinę pagalbą ir naudą žmonėms. Susidūrusi akistaton su sistemos negailestingumu Gražina užsibrėžė tikslą – padėti žmogui biurokratinės informacijos gausybėje rasti jam reikiamus atsakymus. 

Gražina Jankauskienė yra licencijuota finansų specialistė, turinti aukštąjį inžinerinį išsilavinimą, nuolat domisi Lietuvos ir pasaulio ekonomikos rodikliais, įstatymais bei jų pakeitimais, gilina teisines žinias, aktyviai dalyvauja įvairiuose seminaruose, konferencijose, mokymuose. Finansų srityje dirba trečius metus ir už 2018 metais pasiektus rezultatus išrinkta geriausia skyriaus darbuotoja. Kartu su šiuo titulu ji gavo ir motyvacinį prizą – kelionę į Dubajų, bei ruošiasi nuskinti laurus ir šiemet rengiamame konkurse. Nors ši istorijos dalis skamba kaip tikras svajonės išsipildymas, ne visas kelias į sėkmę buvo it rožėmis klotas. 

Akmenuotas kelias į sėkmę

Paklausta kaip ji pradėjo savo kelią finansų srityje, moteris atviravo, kad karjeros pradžioje iki nėštumo keletą metų dirbo viename populiariame parduotuvių tinkle, pardavėja. Moteriai pastojus ir susilaukus dukrytės motinystės džiaugsmus aptemdė tragiškos žinios – „Mano dukrelei tebuvo 5 mėnesiai, kai aš išgirdau diagnozę – gimdos kaklelio vėžys. Visai netrukus kovoti su liga likau viena, nes nesulaukusi tinkamos sutuoktinio pagalbos ir palaikymo nusprendžiau, kad mūsų keliai turi išsiskirti. Supratau, kad esu vienintelis žmogus, kuris dabar gali pasirūpinti dukra. Todėl klausiau gydytojų rekomendacijų ir pasiryžau padaryti viską, kad kuo greičiau ligą įveikčiau. Gyvenime vadovaujuosi V. Čerčilio fraze, kad sėkmė, tai žingsniavimas nuo vienos nesėkmės prie kitos, neprarandant entuziazmo. Tad priėmiau ligą kaip gyvenimo pamoką, kuri išmokė visapusiškai savimi rūpintis.

Deja, po 4 operacijų ir radioterapijos kurso man buvo apribotas fizinis krūvis, tad grįžti į buvusį darbą prekybos centre negalėjau. Norėjau susirasti darbą, kuris turėtų pakankamai lankstų grafiką, nes neturėjau kam patikėti dukros jei negaluos arba kai darželis nedirba. Darbas buvo būtinas, nes dėl ligos man paskirta valstybės parama tebuvo 115 eurai, o nuo šios sumos atskaičiavus mokesčius realiai liko tik 82 eurai metams. Kiekviena liga stipriai apkarpo kiekvieno žmogaus ir šeimos biudžetą, tad vien valstybės parama kliautis tokiais atvejais negalima.“ 

Likimo pirštas

Ieškodama informacijos apie finansų bei biudžeto planavimą ir stabilumą, susipažino su dabartine vadove Aiste, kuri po pirmo susitikimo Gražinai pasiūlė darbą finansų sektoriuje. Atradusi naują kryptį moteris suprato, kad save turi apsupti tokiais žmonėmis, kokia nori tapti pati. Moteris norėjo, kad jos aplinkoje būtų drąsūs žmonės, nebijantys iššūkių, ieškantys galimybių ir išeičių.  Asmeniškai susidūrusi su vėžio diagnoze ji pradėjo domėtis, kokią pagalbą iš valstybės gali gauti ne tik tokia liga sergantys žmonės, bet ir visi kiti piliečiai. Tame paieškų kelyje Gražina suprato, kad lengvai prieinama informacija yra tik apie tai, už ką kiekvienas iš mūsų privalo susimokėti valstybei. Tačiau informacijos apie tai, kokias paramas ar išmokas galime gauti – rasti labai sunku. 

„Kuomet dėl ligos įgijau neįgalumą, informacijos apie tai, kokias privilegijas ar lengvatas suteikia neįgaliojo pažymėjimas, negalėjo suteikti nei darbingumo vertinimo komisija, nei kitos institucijos, kuriose lankiausi. Jų atsakymas buvo paprastas – turiu informacijos ieškoti pati. Tuomet supratau, kad žmonėms savarankiškai gauti tikslius atsakymus yra labai sunku. Beveik viskas, kas pateikiama informacinėse svetainėse, žiniasklaidoje ir net telefoninių pokalbių metu yra bendrojo pobūdžio. Juose išsirankioti sau tinkamą ir aktualią informaciją yra itin sudėtinga. Kalbu ne tik apie išmokas ar paramą ligos atveju, tačiau taip pat visas situacijas susijusias su finansais ir lengvatomis.“  

„Galiausiai nusprendžiau, kad mano misija – didinti tautiečių finansinį raštingumą. Manau, kad šalyje tai yra opi problema, o būdų situaciją gerinti beveik nėra. Žmonėms tapo lengvai prieinami dideli kiekiai informacijos, tačiau ji yra bendrinė, nepritaikyta konkretaus žmogaus situacijai. Ne kiekvienas pilietis sugeba tikslingai ta informacija naudotis, o didžioji dauguma, deja, visiškai nesidomi, nors tai susiję ir su jų asmeniniais pinigais. Konsultacijos, kurių metu kalbama bendromis frazėmis yra bevertės – turime žiūrėti į konkretų žmogų kaip į atskirą situaciją, peržvelgti, ką jis jau padaręs, ko jam reikia, kokius įstatymus kiekvienas privalo žinoti prieš imdamas būsto paskolą, kad nenukentėtų finansiškai. Kokios papildomos piniginės išmokos priklauso kiekvienam vaikui ir šeimai. Dėl nežinojimo vienoj ar kitoj vietoj žmonės kasmet praranda didelius pinigus. Kažko nesusitvarko ir negauna, kažkur – permoka arba moka netikslingai. Tik bendraudama asmeniškai galiu aiškiai matyti kiekvieno situaciją, tiksliai eurais paskaičiuoti kiek, kaip ir iš kur priklauso papildomai, kokia lengvata nesinaudoja. Jos priklauso visiems dirbantiems. Tik individualiai įvertinusi situaciją galiu viską sutvarkyti.“  

Padėti kitam – geriausia motyvacija

Gražina džiaugiasi galėdama padėti žmonėms ir norėdama tai daryti maksimaliai gerai nuolatos investuoja į tobulėjimą – „Seminarai, susitikimai, konsultacijos, įvairiausi švietėjiški renginiai – visur stengiuosi pasisemti idėjų, kaip dar efektyviau galėčiau viską pateikti. Bendraudama su sėkmingais, garsiais žmonėmis renku patirtis, įžvalgas, kuriais vėliau mielai dalinuosi su klientais. Tikiu, kad kuo daugiau sėkmingų žmonių išklausau, tuo greičiau ir savo klientus priartinu prie sėkmės. 

Mano veiklos spektras tikrai labai platus –  padedu išvengti skolų, sustyguoti finansinius planus, parodau kaip tinkamai valdyti asmeninius, šeimos ar įmonės finansus. Mes gyvename vartotojiškoje visuomenėje, aplink akcijos, nuolaidos, papildomos dovanos. Kai kuriems turimų lėšų išgyventi nuo algos iki algos neužtenka. Tada tenka skolintis. Biudžeto planavimas padeda išvengti  skolų ir kreditų, kurių skaičiumi Europje esame lyderiai. Teisinga strategija lemia kiekvieno iš mūsų ateitį, gyvenimo kokybę, finansinę nepriklausomybę ir stabilumą senatvėje. Nuo finansų planavimo priklauso ar galėsime sau leisti išeiti į pensiją kur kas anksčiau, nei įstatymų nustatytas amžius. Tiesiog leisti sau nedirbti. Kuo anksčiau priimame teisingus sprendimus, atrandame protingas alternatyvas, naudojamės tinkamais finansiniais įrankiais, tuo daugiau laiko turime susikurti svajonių ateitį.“ 

Daug daugiau nei tik konsultantė

Gražina neslepia, kad klientams tampa ne tik finansų konsultante, bet ir drauge – „Mano darbo vieta gali būti bet kur, kur tik žmogui patogu. Konsultuoti yra tekę visuose miesto kampeliuose – statybų aikštelėse, Santakos parke prisėdus ant pleduko, klientų namuose, kavinėse.  Mano darbas paremtas abiejų pusių atviru bendravimu, bendradarbiavimu. Kad galėčiau dirbti užtenka kompiuterio, lapo ir tušinuko. Prisitaikau prie kliento – galime susitikti beveik bet kur, jei žmogui dėl vienokių ar kitokių priežasčių sunku ištrūkti iš namų – galiu atvykti ir į namus. Galime susitikti papietauti, išgerti kavos ir tuo metu pradėti konsultaciją.

Konsultacijos gali būti labai plataus spektro. Galiu padėti išspręsti žmonėms jų didžiausius finansinius galvos skausmus. Apžvelgti šeimos finansinį planą, suteikti kompetetingus patarimus bei rekomendacijas. Padėti Jums pasiruošti finansinėms krizėms, sulaukus sunkaus ekonomikos laiko. Parodyti kelią, kaip bent 10 metų susitrumpinti būsto paskolos laikotarpį. Patarti, kaip kiekvienam susigrąžinti visus permokėtus mokesčius. Pateikti informaciją apie kreditų ir finansų rinkų pokyčius. Padėti auginti turimą finansinį turtą bei kapitalą, pasirenkant naudingas strategijas ir efektyvius sprendimus.Taip pat konsultuoti galiu ne tik tautiečius, bet ir užsienio piliečius, kurie turi nuolatinį arba laikiną leidimą gyventi Lietuvoje.“ 

Finansinis raštingumas man naudingas?  

Pasak Gražinos kiekvienas gyventojas yra ekonomikos dalis ir turi žinoti ne tik savo pareigas joje, bet ir teises – „Mes visi esame vartotojai ir mano tikslas yra parodyti, kaip galima nesumažinus vartojimo turėti daugiau, nei turi dabar. Dėl automobilio gedimo važiuojame į servisą, nepuolame taisyti patys. Dėl finansų irgi turėtų susiformuoti įprotis kreiptis į finansų ekspertą. Konsultacijos reikalingos prieš priimant bet kokį svarbų finansinį sprendimą, tiek imant būsto paskolą, tiek vartojamąjį kreditą, tiek jau juos turint. Reikiamos informacijos turiu visiems  – asmeniui, šeimoms, juridiniams asmenims. Visuomet kalbu tik tai, kas aktualu kiekvienam asmeniškai. 

Dėl informacijos sklaidos ribotumo ir dėl to, kad pateikiama yra bendrinio pobūdžio informacija, žmonėms labai dažnai atsitinka taip, kad jie patenka į keblias ar nemalonias situacijas. Taip nutinka dėl naujų reformų subtilybių, nesupratimo, kad gali pasinaudoti lengvata. Iš nežinojimo ir dezinformacijos atsiranda ir finansinių krizių baimė, tačiau kaip krizė palies kiekvieną iš mūsų yra labai individualu ir galiu užtikrinti, kad finansiškai stabilus žmogus krizės tikrai nepajaus.

Būti finansiškai saugiu paprasta  – tereikia susidaryti planą ir jo laikytis.“

Norintys apie finansus sužinoti daugiau arba rezervuoti laiką konsultacijai turėtų apsilankyti finansų specialistės Gražinos Jankauskienės puslapyje. 

Naujienos

EBPO valstybės kartu ieško efektyviausių priemonių siekiant tvaraus ekonominio atsigavimo

Avatar

Paskelbta

2020 10 28

Šiandien Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje vyko nuotolinis dvišalės darbo grupės posėdis turizmo klausimais su Kazachstano respublikos kultūros ir sporto ministerijos atstovais. Posėdžio metu apžvelgti šalių turizmo sektoriai ir pandemijos įtaka jiems, turizmo tarp dviejų šalių skatinimo iniciatyvos, oro susisiekimo paslaugų tarp Vilniaus ir Nursultano perspektyvos bei kitos bendradarbiavimo galimybės.

Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Vitalija Jankauskaitė–Milčiuvienė pabrėžė, kad turizmas mūsų šalyje, laikantis pasaulinių tendencijų, kryptingai orientuojamas darnumo, inovatyvumo ir tvarumo linkme.

„Tikime naujų turizmą skatinančių projektų sėkme. Mūsų ministerijos pastangomis turizmas įtrauktas tarp prioritetinių Lietuvos ekonomikos sričių ir jam skiriamas didelis dėmesys ilgalaikių investicijų ekonomikos skatinimui DNR plane. Turizmui transformuoti numatyta 50 mln. eurų. Svarbu pabrėžti, kad turizmo transformavimas yra būtinas norint, kad šis sektorius prisitaikytų prie naujos realybės ir vėl klestėtų“,  – sakė V. Jankauskaitė-Milčiuvienė.

Ji padėkojo Kazachstano ambasadai Lietuvos Respublikoje už Ekonomikos ir inovacijų ministerijos iniciatyvos palaikymą atgaivinti atskirus posėdžius turizmo klausimais.

Pabrėžta, kad mūsų šalies piliečiai vis labiau atranda Kazachstaną ne tik kaip verslo, bet ir asmeninių kelionių kryptį.

Statistika rodo, kad pernai į Kazachstaną verslo reikalais keliavo 1,5 tūkstančio Lietuvos piliečių, o asmeniniais ­– 1,9 tūkstančio. Palyginti, 2018 m. verslo reikalais Kazachstaną aplankė 1,7 tūkstančio, o asmeniniais reikalais – 1,5 tūkstančio mūsų šalies gyventojų.

Kazachstano gyventojai taip pat domisi mūsų šalimi – 2019 m. tiek verslo, tiek asmeniniais reikalais mūsų šalį iš viso aplankė 5,9 tūkstančio kazachų.

Posėdyje dalyvavę mūsų šalies valdžios ir turizmo verslo atstovai bei Kazachstano darbo grupės nariai, atstovaujami kultūros ir sporto viceministro Urkeno Bisakaevo, sutiko, jog kartu bendrai galima svarstyti kylančias problemas ir naujas idėjas, taip pat profesionaliai, abipusiu sutarimu juos derinti ir spręsti.

Taip pat sutarta skatinti po pandemijos atsigausiantį abipusį turizmą, nes neišnaudotų galimybių tam yra dar daug. Pernai Lietuvoje turistų srautai, palyginti su 2018 m., augo. Daugiausiai mūsų šalyje apsilankė Vokietijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos ir Latvijos piliečių. 

Skaityti toliau

Naujienos

Pirmadienį (lapkričio 2 d.) poliklinika nedirbs!

Avatar

Paskelbta

2020 10 28

Pandemijai tebesitęsiant darbdaviai, darbuotojai, nepasiturintys gyventojai ar mažus bei negalią turinčius vaikus, jei jie mokosi nuotoliniu būdu, prižiūrintys tėvai toliau gali naudotis įvairiomis pagalbos priemonėmis. Vyriausybė trečiadienį taip pat pritarė dviem atnaujintoms priemonėms, kurios palies savarankiškai dirbančius darbuotojus bei įmokas atidėti siekiančias įmones.

Išmokos savarankiškai dirbantiems asmenims

KAIP YRA DABAR? Savarankiškai dirbantys asmenys pretenduoti į 257 eurų dydžio išmoka už pilną mėnesį gali, jeigu atitinka tris sąlygas: jų veikla yra registruota bent 3 mėn. iki karantino paskelbimo, gaunamas darbo užmokestis pagal darbo sutartį ar prilyginamus teisinius santykius neviršija 607 eurų „ant popieriaus“, o jei tai juridinis asmuo, jis negali būti bankrutuojantis ar likviduojamas. Išmoką skiria Užimtumo tarnyba, moka „Sodra“. Ji mokama kas mėnesį, kol galioja ir ekstremali situacija, ir karantinas. Karantinui pasibaigus, išmoka mokama dar du mėnesius, o vėliau mokėjimas nutraukiamas.

KAIP SIŪLOMA? Pataisomis siūloma 257 eurų dydžio išmoką už pilną mėnesį mokėti savarankiškai dirbantiems asmenims, kurie atitinka anksčiau nurodytas tris sąlygas, bet tik tuo atveju, kai įvesdama lokalų ar visuotinį karantiną Vyriausybė nustato ūkinės veiklos ribojimus, o savarankiškai dirbantis asmuo įtraukiamas į Valstybinės mokesčių inspekcijos skelbiamą nukentėjusių dėl COVID-19 ribojimų sąrašą.

Kartu siūloma atsisakyti išmokos mokėjimo po karantino pasibaigimo praėjus dar dviem mėnesiams.

Įmokų atidėjimai įmonėms

KAIP YRA DABAR? Karantino metu ir du mėnesius jam pasibaigus įmonės turėjo galimybę atidėti įmokas „Sodrai“ be jokių palūkanų ir delspinigių. Praėjus dviem mėnesiams po karantino ši priemonė nebuvo taikoma.

KAIP SIŪLOMA? Siūloma sudaryti sąlygas įmonėms atidėti įmokas „Sodrai“ be palūkanų ir delspinigių, bet tik tuo atveju, kai įvesdama lokalų ar visuotinį karantiną Vyriausybė nustato ūkinės veiklos ribojimus, o įmonė įtraukiama į Valstybinės mokesčių inspekcijos skelbiamą nukentėjusių dėl COVID-19 ribojimų sąrašą.

Taip pat siūloma atsisakyti įmokų atidėjimo po karantino pasibaigimo praėjus dar dviem mėnesiams.

Visos kitos pagalbos priemonės

LIGOS IŠMOKOS. Kai savivaldybėse dėl karantino arba dėl infekcijų plitimą ribojančio režimo įvedimo pereinama prie nuotolinio mokymo, už vaikų iki 4 klasės ir vaikų su negalia iki 21 metų priežiūrą tėvams, globėjams, budintiems globotojams ir dirbantiems seneliams gali būti mokamos ligos išmokos, kurios siekia 65,94 proc. nuo atlyginimo „ant popieriaus“. Išmokos mokamos tiek, kiek trunka nuotolinis mokymas dėl karantino ar specialaus infekcijų plitimą ribojančio režimo įvedimo.

SUBSIDIJOS DARBUOTOJAMS ESANT PRASTOVOSE. Tęsiantis ekstremaliai situacijai darbdaviai darbuotojams gali toliau skelbti prastovas, jeigu negali suteikti darbo. Prastovos metu darbuotojas nedirba, tačiau jam mokama ne mažiau nei minimali mėnesio alga, jeigu darbo sutartyje sutarta dėl visos darbo laiko normos. Tai reiškia, kad darbuotojas gauna 607 eurus „ant popieriaus“ arba 447 eurus „į rankas“.

Apie prastovą per 1 darbo dieną reikia pranešti Valstybinei darbo inspekcijai, o vėliau galima kreiptis į Užimtumo tarnybą dėl subsidijos.

Darbdavys už prastovoje esantį darbuotoją gali gauti tokio dydžio valstybės subsidiją:

Už darbuotoją, kuris dar nėra sulaukęs 60 metų:

  • 90 proc. nuo priskaičiuoto darbo užmokesčio, bet ne daugiau nei 607 eurai.
  • 70 proc. nuo priskaičiuoto darbo užmokesčio, bet ne daugiau nei 910,5 eurų.

Už 60 metų ar vyresnį darbuotoją:

  • 100 proc. nuo priskaičiuoti darbo užmokesčio, bet ne daugiau nei 607 eurai.
  • 70 proc. nuo priskaičiuoto darbo užmokesčio, bet ne daugiau nei 910,5 eurų.

SUBSIDIJOS DARBUOTOJAMS JAU DIRBANT. Darbuotojams pradėjus dirbti po prastovų, taip pat įdarbinus Užimtumo tarnybos siunčiamus remiamus bedarbius arba darbdaviui iš Valstybinės mokesčių inspekcijos sudaryto nuo COVID-19 nukentėjusių įmonių sąrašo gali būti mokamos 6 mėnesių trukmės subsidijos, kurios skirtos atsitiesti po karantino, arba 4 mėnesių, jeigu darbuotojas įdarbinamas terminuotai.

Ši priemonė galioja tik iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Darbdavys už dirbantį darbuotoją gali gauti valstybės subsidiją:

  • Už darbuotoją, grįžusį po prastovos (6 mėn. trukmės).
  • Už įdarbinamą Užimtumo tarnybos siunčiamą remiamos grupės bedarbį (6 mėn. trukmės).
  • VMI sąrašo įmonėms – už ne daugiau nei 10 darbuotojų, jei iš viso įmonėje dirba iki 20 žmonių, arba ne daugiau nei už 50 proc. darbuotojų, jei įmonėje dirba nuo 21 darbuotojo (6 mėn. trukmės). Abiem atvejais neįskaičiuojami darbuotojai, už kuriuos buvo mokama subsidija darbuotojams esant prastovoje – jie gauna kito tipo subsidiją.
  • Už darbuotoją, dirbantį pagal sezoninę ar terminuotą sutartį (4 mėn. trukmės).

DARBO PAIEŠKOS IŠMOKA. Užimtumo tarnyboje registruoti gyventojai, kuriems yra suteiktas bedarbio statusas, gali pretenduoti gauti paramą – laikiną darbo paieškos išmoką, kuri gali siekti 42 eurus jau gaunantiems įprastą nedarbo socialinio draudimo išmoką arba 200 eurų negaunantiems įprastos bedarbio išmokos. Išmoka nemokama, jeigu asmuo pradeda dirbti arba gauna paramą mokymusi bei dalyvauja kitose aktyviose darbo rinkos priemonėse.

Ši priemonė galioja tik iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Primenama, kad ne trumpesnį nei 12 mėnesių stažą per dvejus su puse metų iki darbo netekimo įgiję gyventojai, gali gauti įprastą nedarbo socialinio draudimo išmoką, kuri mokama 9 mėnesius. Nedarbo draudimo išmoka yra nuolatinė priemonė.

DIDESNĖS SOCIALINĖS PAŠALPOS IR KOMPENSACIJOS UŽ ŠILUMĄ. Kai žmogus susiduria su finansiniais sunkumais, į savo savivaldybę jis gali kreiptis piniginės socialinės paramos: socialinės pašalpos, kompensacijos už šildymą, karštą bei geriamąjį vandenį. Reaguojant į susidariusią situaciją dėl COVID-19 plitimo buvo priimtos pataisos, pagal kurias teisę į piniginę socialinę paramą įgijo daugiau gyventojų, padidėjo socialinės pašalpos dydis bei išlaidų kompensacijos už šilumą vienišiems asmenims. Šie išvardinti pakeitimai yra nuolatiniai.

Nenuolatinė, bet dar galiojanti, yra nuostata, kad 6 mėn. po ekstremalios situacijos ir karantino atšaukimo nustatant teisę į piniginę socialinę paramą nevertinamas šeimų ir asmenų turimas turtas – tik pajamos. Pasibaigus šiems pusei metų įsigalios nuolatinė nuostata, kad į turtą bus neatsižvelgiama bent 3 mėnesius, kai dėl piniginės socialinės pašalpos kreipiamasi pirmą kartą arba praėjus 24 mėnesiams po paramos gavimo.

DIDESNI VAIKO PINIGAI PLATESNIAM ŠEIMŲ RATUI. Vertinant, ar šeimai gali priklausyti 100 eurų vaiko pinigai su papildoma išmoka, atsižvelgiama ne į 12 praėjusių mėnesių, o 3 mėnesių pajamas. Nepasiturinčia šeima laikoma tokia, kurioje vidutinės pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį neviršija 250 eurų, neskaitant pačių vaiko pinigų ir dalies darbo užmokesčio.

Skaityti toliau

Rajonas

2020 m. spalio 30 d. Tarybos posėdis vyks nuotoliniu būdu

Avatar

Paskelbta

Atsižvelgiant į tai, kad Vilniaus rajone paskelbtas karantino režimas, š. m. spalio 30 d., 10 val., Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdis vyks nuotoliniu būdu. Vilniaus rajono gyventojai turės galimybę stebėti transliaciją realiuoju laiku VRSA YouTube kanale.
Kaip ir įprasta, su visais spalio 30 d. Tarybos posėdžio sprendimų projektais, galima susipažinti tinklalapyje www.vrsa.lt > Teisinė informacija > Teisės aktai ir aktų projektai.
2020 m. spalio 30 d. Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkė
Tarybos posėdžio pradžia numatyta 10 val. Klausimų svarstymo laikas gali skirtis nuo laiko, nurodyto darbotvarkėje, todėl Tarybos posėdį kviečiame stebėti nuo jo pradžios.
VRSA YouTube kanalas

Skaityti toliau

Skaitomiausi

Copyright © 2020 vilnieciams.lt