Naujienos

Šaltojo sezono šventės: mažos detalės įspūdingam įvaizdžiui

0

Ruduo, žiema – įvairių švenčių ir renginių metas, kuomet turime puikią galimybę parodyti tai, kas gražiausia. Vieniems tai yra nepriekaištingi nagai, kitiems – žvilgančios plaukų sruogos. Tačiau tik darni mažų detalių visuma sukuria neišdildomą jūsų įvaizdį. Į kokias detales reikėtų atkreipti dėmesį besiruošiant šventėms pasakoja grožio salono „Mooza“ specialistai.

Plaukai

Nesvarbu, jūsų plaukai trumpi ar ilgi, šviesūs ar ryškiai raudoni, jie vis vien bus pastebėti bet kurioje kompanijoje. Tačiau tam, kad susirinkusieji neimtų dalinti keistų žvilgsnių, verčiau dar prieš šventę pasirūpinkite savo plaukais.

„Žinoma, plaukų stilistas jums tikrai gali sukurti įspūdingą šukuoseną, o su profesionaliomis formavimo priemonėmis net ir pačios prasčiausios būklės plaukai galėtų atrodyti gerai. Bet tai – trumpalaikis sprendimas. Verčiau dar prieš šventę atvykite į grožio saloną sulyginti plaukų spalvą, pakirpti išsišakojusius galiukus ir atstatyti plauko struktūrą su profesionaliomis procedūromis. Taip šventės dienai galėsite rinktis net ir paprastą šukavimą, o sukurtas įvaizdis bus tvarkingas ir traukiantis akį.“ – sako „Mooza“ plaukų stilistas Donatas Potra.

Oda

Nors vėsesniuoju sezonu suknelės atidengia kiek mažiau odos nei šiltaisiais metų laikais, tačiau svarbu pasirūpinti, kad tai, kas matosi atrodytų tvarkingai.

„Depiliacija jau nebėra joks tabu nei moterims, nei vyrams. Todėl net ir orams atvėsus į saloną nenustoja gužėti norintys atrodyti gražiai ir tvarkingai su bet kokia apranga. Ypač jeigu laukia didesnės šventės: vestuvės, krikštynos ar panašiai, tai be švelnių it šilkas kojų, jokia suknelė nepavers jūsų princese. Depiliacija tai ir higiena, ir geras tonas, ir visa keičianti stiliaus detalė.“ – pastebi kūno priežiūros specialistė-kosmetikė Gintarė Butrimavičienė.

Veidas

Net ir brangiausios dekoratyvinės kosmetikos priemonės nepadės jeigu veidas jau seniai praradęs skaistumą, o jo oda – sausa ir suragėjusi. Todėl veido priežiūros specialistai rekomenduoja itin kruopščiai pasirūpinti veido oda prieš šaltojo sezono šventes.

„Tam, kad šaltojo sezono metu būtų galima padaryti ilgiau išsilaikantį makiažą, labai svarbu pasirūpinti oda prieš jo atlikimą. Odos valymas ir drėkinimas – patys svarbiausi gero makiažo akcentai. Ypač svarbu išlaikyti natūralų odos skaistumą. Žinoma, reikia nepamiršti, kad ir priaugintos blakstienos bei antakiai po korekcijos ir dažymo kiek palengvina visažo specialistų darbą bei padeda išlaikyti makiažą šiek tiek natūralesnį ir skaistesnį – neapkrautą makiažo priemonėmis.“ – patirtimi dalinasi groži salono „Mooza“ vizažo meistrė, kosmetologė Sandra Mačiulytė.

Nagai

Sakoma, kad rankos – moters vizitinė kortelė. Čia atsispindi jos meilė spalvoms ar blizgučiams, o gal atvirkščiai – natūralumui. Kad ir ką mėgtumėte jūs, svarbiausia, kad rankos ir nagai būtų švarūs bei tvarkingi.

„Tikrai nereikia prisiauginti nagų tam, kad jie būtų gražūs. Visų pirma, rankų oda turėtų būti pamaitinta ir sudrėkinta, nagų odelės atstumtos, o nagai – nenukramtyti. Net ir paprasčiausias manikiūras, be jokio lakavimo, gali padaryti didelę įtaką bendrai savijautai ir įvaizdžiui. Tokio tipo procedūros rekomenduojamos ne tik moterims, bet ir vyrams. Taip pat svarbu nepamiršti, kad nagus turite ne tik ant rankų. Šaltuoju metų laiku, pirtyje, baseine ar kitoje panašioje vietoje, įsispyrus į šlepetes jūs taip pat apnuoginate ir kojų nagus. Todėl prieš šventes pasirūpinkite, kad visi dvidešimt jūsų nagų atrodytų nepriekaištingai.“ – pataria manikiūro meistrė Dangira Glizickaitė.

Ir nors viskas atskirai turi savito žavesio, tačiau šios nedidelės stiliaus detalės visos kartu įvaizdžiui suteikia prabangos, gracijos ir patrauklumo.

Jeigu ir jūsų gyvenime artėja ypatinga šventė, apsilankykite Kaune, Kęstučio g. 58-7 įsikūrusiame „Mooza“ grožio salone, kur jūsų lauks visuomet padėti pasiruošę savo sričių profesionalai.

Į Kauną atvykęs Riversas: „Žalgiris“ yra aukščiausio lygio organizacija

Previous article

Lapkričio pabaigos premjera – režisieriaus Šarūno Barto kino istorija apie partizanus

Next article

You may also like

More in Naujienos