Connect with us

Naujienos

Tamprios pakavimo plėvelės

Avatar

Paskelbta

Tamprioji (stretch) plėvelė dėl savo tąsumo, skaidrumo ir tvirtumo yra viena iš universaliausių pakavimo medžiagų. Dėl šių priežasčių ji labai plačiai naudojama, dažniausiai kelių gaminių supakavimui į didesnę pakuotę. Ši pakavimo plėvelė puikiai padeda stabilizuoti ant padėklų sukrautas prekes, kol jos yra saugomos sandėlyje ar transportuojamos klientui. Ji puikiausiai apsaugo supakuotą gaminį ar visą padėklą nuo dulkių ir drėgmės.

Tamprioji pakavimo plėvelė skirstoma į šias grupes:

  • mašininė,
  • rankinė,
  • miniSTRETCH.

 

Pakavimo plėvelė gali būti su užrašais, logotipais. Toks pakavimo būdas pigesnis už pakavimą termo susitraukiančia plėvele. Mini tamprią plėvelę 100 mm pločio labai patogu naudoti vietoje lipnios juostelės, pakuojant vamzdžius, rėmelius ar kitus nedidelius daiktus.

Mašininė pakavimo plėvelė

Paprastai mašininė pakavimo plėvelė naudojama pusiau automatiniuose ir automatiniuose palečių apvyniojimo įrengimuose, o taip pat ten, kur reikalingas spartus darbas ir šiuolaikiškas krovinių įpakavimas. Vienas pagrindinių mašininės pakavimo plėvelės privalumų yra tas, kad ji lengvai pritaikoma prie įrengimo galimybių ir produkto specifikacijos. Visa tai atliekama atsižvelgiant, ar naudojamas įrengimas yra vertikalaus, ar horizontalaus vyniojimo. Taip pat į tai ar vyniojimui reikalingas didelis greitis, o gal reikia stipraus suveržimo ir t.t.

Mašininės pakavimo plėvelės pasirinkimui didžiausios įtakos turi naudojama pakavimo įranga ir  pakuojamos paletės dydis, svoris bei sandara. Mašininės pakavimo plėvelės skirstomos pagal:

  • storį;
  • gamybos technologiją;
  • galimybę temptis
  • mechaninių savybių visumą.
Rankinė pakavimo plėvelė

Tai pats paprasčiausias, greičiausias ir patogiausias pakavimo būdas, siekiant apsaugoti krovinius nuo išorinių ir vidinių pažeidimų. Šia pakavimo plėvele lengva supakuoti įvairaus dydžio dėžes ar paletes. Ji efektyviai apsaugo nuo dulkių, drėgmės bei kitų išorinių veiksnių. Rankinė pakavimo plėvelė labai paplitusi logistikos, siuntinių pakavimo, gamybos ir kitose srityse.

Mini STRETCH pakavimo plėvelė

Pritaikyta rankiniam naudojimui ir yra skirta prekių apsaugai transportavimo metu. Šia plėvele itin patogu į vieną bendrą pakuotę supakuoti atskiras pakuotes. Kai reikia supakuoti smulkesnius daiktus, šią tamprią plėvelę galima naudoti vietoje lipnios juostos. Pakavimo plėvelė STRETCH apsaugo prekes ir jų pakuotes nuo dulkių. Tačiau reikėtų įsidėmėti, jog ši plėvelė negeba apsaugoti nuo mechaninių pažeidimų.

Tad, kaip patys matote, pakavimo plėvelių įvairovė gana gausi. Tereikia išsiaiškinti, kuri iš jų tinkamiausia būtent Jūsų prekėms. Šį darbą puikiausiai gali atlikti UAB „Tesuma“ specialistai, kurie per ilgą darbo laiką sukaupę didelę patirtį ir atsakingą požiūrį į kliento poreikius.

Susisiekite su mumis kontaktuose nurodytu el. paštu ar telefono numeriais, kuriuos rasite apsilenkę Tesuma.lt internetiniame puslapyje,  arba galite atvykti į mūsų biurą ir drauge aptarsime visus Jums iškilusius klausimus.

Skaityti toliau
Advertisement

Miestas

COVID-19 iššūkiai Vilniuje: poliklinikos pamažu atsiveria pacientų vizitams

Avatar

Paskelbta

Vilniuje, kaip ir visoje Lietuvoje, pastarosiomis savaitėmis sumažėjus užsikrėtimų COVID-19 skaičiui, ambulatorinių ir stacionarinių paslaugų teikėjai rengia atsargias schemas sugrįžimui prie įprasto darbo organizavimo.

Stacionarinės paslaugos

COVID-19 gydymui deleguota Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (VMKL), pagal susitarimą su koronaviruso gydymą Vilniaus regione koordinuojančiomis Santaros klinikomis, sprendimą dėl dalies paslaugų sugrąžinimo atidėjo iki ateinančio trečiadienio – sausio 27 d. Jau kelios dienos visi į VMKL siunčiami pacientai guldomi Antakalnio g. 124 esančiame padalinyje. Šiuo metu abiejuose VMKL padaliniuose hospitalizuota iš viso 173 pacientų, tai yra užimta apie 56 proc. vietų. Maždaug pusė vietų užimta ir reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuose.

Preliminariai susitarta, kad nuo gruodžio pradžios neveikiantys Antakalnio g. 57 esantys skyriai (Dienos chirurgijos skyrius, Abdominalinės chirurgijos ir urologijos skyrius, Kraujagyslių chirurgijos skyrius, naujas Izoliacinis skyrius, kur bus guldomi skubios pagalbos atvykę, bet PGR testo neturintys pacientai, taip pat – Priėmimo skyrius), dirbti vėl galės pradėti, kai Antakalnio g. 124 COVID-19 skyriuose nuolat turės ne mažesnį nei dviejų trečdalių laisvų vietų rezervą.

„Koronavirusu sergančius žmones gydantys medikai teigia, kad dauguma pacientų, dabar gydomų stacionariniuose skyriuose, yra tikrai labai sunkūs ligoniai. Taigi skubėti keisti šiandienės tvarkos neskubama“, – sakė Vilniaus miesto savivaldybės Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Viktorija Turauskytė.

Ambulatorinės paslaugos

Daugelis poliklinikų planuoja nuo vasario pradžios padidinti kontaktinių paslaugų prieinamumą pacientams. Bet ir šiandien asmens sveikatos priežiūros paslaugos jau teikiamos ne tik nuotolinių konsultacijų, bet ir tiesioginio kontakto būdu. Sveikatos priežiūros specialistas, įvertinęs paciento sveikatos būklę, priima sprendimą dėl paslaugų teikimo būdo, labiausiai atitinkančio paciento interesus.
Antakalnio ir Karoliniškių poliklinikose ambulatorinių paslaugų teikimas visa apimtimi atnaujintas jau šiuo metu. Pacientai raginami neatidėliodami kreiptis dėl sveikatos paslaugų – jie gaus visas kaip įprastai – ne karantino metu – teikiamas paslaugas.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad gyventojai, patiriantys koronaviruso pandemijos sukeltą stresą, nerimą bei išgyvenantys kitas sudėtingas gyvenimiškas situacijas, gali kreiptis į psichikos sveikatos centrus, prie kurių yra prisiregistravę arba priregistruoti šeimos gydytojo paslaugas teikiančios asmens sveikatos priežiūros įstaigos. Vilniaus miesto psichikos sveikatos centras visa apimtimi teikia visas ambulatorines paslaugas: psichiatro II lygio konsultacijas, dienos stacionaro paslaugas, psichosocialinės reabilitacijos paslaugas. Paslaugos teikiamos daugiausia kontaktiniu būdu, dalis pakartotinių ambulatorinių konsultacijų teikiama ir nuotoliniu būdu.

Gyventojai raginami nedelsti ir prireikus būtinai kreiptis į sveikatos priežiūros įstaigas dėl paslaugų suteikimo. Paslaugos yra teikiamos laikantis visų epidemiologinių rekomendacijų ir yra saugios.

Vakcinacija

Kitą savaitę Vilnius gaus 4134 vakcinas. Toliau bus skiepijami sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai (dalis jų gaus privalomą antrą skiepą) ir Sveikatos apsaugos ministerijos papildyta socialinių paslaugų teikėjų ir gavėjų grupė, kuri buvo pradėta skiepyti praėjusią savaitę – socialinių paslaugų įstaigų darbuotojai, seniūnijų socialiniai darbuotojai, budintys globotojai, socialinės globos įstaigų gyventojai.
Į prioritetines grupes įrašyti ir socialinės globos įstaigų veiklos kontrolę atliekantys specialistai, kurie vyksta į COVID-19 ligos židinius, valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos darbuotojai, tiesiogiai dirbantys ir/ar besilankantys šeimose, neįgaliųjų asmeniniai asistentai, gestų kalbos vertėjai ir asmenys, socialinių paslaugų įstaigoje vykdantys savanorišką veiklą ne trumpiau kaip 16 val. per ne daugiau kaip 14 dienų iš eilės. Taip pat bus skiepijami savivaldybių vairuotojai, kurie veža gyventojus į mobiliuosius punktus ir/ar pervežinėja sergančius COVID-19.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Kol Lietuvos gaunami vakcinų kiekiai nėra išaugę, vakcinacija Vilniuje ir toliau bus atliekama nesteigiant papildomų skiepijimo vietų. Šiuo metu pareiga yra deleguota keturioms didžiosioms poliklinikoms: Antakalnio, Centro, Karoliniškių ir Šeškinės. Atsiradus poreikiui, į procesą būtų galima įjungti ir kitas poliklinikas. Jau dabar veikia ir mobilios komandos, kurios vyksta į slaugos bei globos namus. Tuo tarpu visuotiniam vakcinavimui, be minėtų poliklinikų, yra numatytos ir kitos galimos vietos, tarp jų yra ir savivaldybės pastatas, ir gyventojų vakcinacija mobiliuosiuose punktuose, dalį jų tinkamai pritaikant šiai procedūrai.

Vilniečiai šiandien neturėtų rūpintis dėl registracijos skiepijimuisi. Gyventojų skiepijimosi tvarka bus paskelbta vėliau, kai bus baigiama vakcinuoti Sveikatos apsaugos ministro įsakymu nustatytas prioritetines grupes.

Skaityti toliau

Rajonas

Zdalne spotkanie z mieszkańcami Niemenczyna

Avatar

Paskelbta

26 stycznia (wtorek) o godz. 18:00 zapraszamy mieszkańców Niemenczyna uczestniczyć w zdalnym spotkaniu, podczas którego zostaną omówione ceny ogrzewania. Przedstawiciele Administracji Samorządu Rejonu Wileńskiego oraz ZSA „Nemenčinės komunalininkas” odpowiedzą na Państwa pytania.
Podczas spotkania na platformie Zoom zostaną przedstawione informacje o cenach ogrzewania, a także funduszu wsparcia bloków wielomieszkaniowych oraz renowacji. Następnie odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi. Zapraszamy do aktywnego udziału. Przewidywany czas trwania spotkania – 2 godziny.
Link do spotkania zdalnego:https://zoom.us/j/99752849558?pwd=dERrUWpNOW4ydlc2OERZY0FZOWlCdz09

Skaityti toliau

Rajonas

2021 m. sausio 29 d. tarybos posėdžio darbotvarkė. Tarybos posėdis vyks nuotoliniu būdu

Avatar

Paskelbta

Atsižvelgiant į tai, kad Vilniaus rajone paskelbtas karantino režimas, š. m. sausio 29 d., 10 val., Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdis vyks nuotoliniu būdu. Vilniaus rajono gyventojai turės galimybę stebėti transliaciją realiuoju laiku VRSA YouTube kanale.
Kaip ir įprasta, su visais sausio 29 d. Tarybos posėdžio sprendimų projektais, galima susipažinti tinklalapyje www.vrsa.lt > Teisinė informacija > Teisės aktai ir aktų projektai.
2021 m. sausio 29 d. Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkė
Tarybos posėdžio pradžia numatyta 10 val. Klausimų svarstymo laikas gali skirtis nuo laiko, nurodyto darbotvarkėje, todėl Tarybos posėdį kviečiame stebėti nuo jo pradžios.
VRSA YouTube kanalas

Komitetai vyks nuotoliniu būdu. Komitetų tvarkaraštis:
2021.01.26
13.00 Teisėtvarkos ir savivaldos plėtros komitetas;
14.00 Sveikatos, šeimos ir socialinių reikalų komitetas;

2021.01.27
10.00 Kaimo, vietinio ūkio ir teritorijos planavimo komitetas;
14.00 Ekonomikos ir finansų komitetas;
15.00 Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo komitetas;

Skaityti toliau

Skaitomiausi

Copyright © 2020 vilnieciams.lt