Connect with us

Rajonas

Mila Senkevič – Lietuvos vasaros slidinėjimo taures laimėtoja

Avatar

Paskelbta

Spalio 10 dieną Anykščiuose vyko Lietuvos vasaros slidinėjimo taurės 4 etapo varžybos. Varžybose startavo virš 60 sportininkų iš Ignalinos, Vilniaus, Anykščių, Utenos, Visagino ir 5 Vilniaus rajono atstovai, Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai. Varžybos vyko vaizdingoje Medžių lajų tako vietovėje netoli Anykščių. Slidininkai startavo klasikiniu stiliumi 2, 4, 6, 10 ir 15 km distancijose.
Pirmosios 2 km distancijos starte stojo Milena Bernatovič ir Mila Senkevič mergaičių 2007 gim. m. ir jaunesnių grupėje. Įveikusi pusę nuotolio Milena pirmavo su 3 sek. persvara, greitai įveikė paskutinį kilometrą ir nugalėjo su 7 sek. persvara. Milena Bernatovič 2 km įveikė per 7 min. 17 sek., iškovodama 1 vietą. Mila Senkevič po 1 km atsiliko 3 sekundėmis nuo Milenos, važiuodama su konkurentėmis į nugalėtojas, tačiau finišo tiesiojoje paslydo ir liko 4 vietoje su rezultatu 7 min. 32 sek.
Lukaš Mincevič vaikinų grupėje varžėsi 4 km distancijoje. Lukaš po pirmo kilometro važiavo 3 vietoje, po to padidino važiavimo spartą ir, įveikęs pusę distancijos, pakilo į 2 poziciją. Paskutinius du kilometrus Lukaš Mincevič įveikė greitai ir finišavo 2 vietoje, 4 km nuvažiavęs per 14 min. 30 sek. Emilija Mincevič mergaičių 2005-2006 gim. m. grupėje 4 km distancijoje užtrūko 17 min. 42 sek. ir finišavo aštunta.
Į Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos turės bendrą įskaitą buvo skaičiuojami 3 geriausi rezultatai iš 4 startų. Mila Senkevič nugalėjo dvejose varžybose, vienose užėmė 2 vietą, surinko 146 taškus iš 150 galimų ir iškovojo taurę už 1 vietą. Milena Bernatovič irgi nugalėjo du kartus, vieną kartą buvo trečia, surinko 143 taškus ir laimėjo taurę už 2 vietą. Lukaš Mincevič surinko 120 taškų ir liko 4 vietoje. Po du įskaitinius startus turėjusi Emilija Mincevič užėmė 5 vietą su 67 taškais, Daniel Buchovski liko 6-tas su 71 tašku, o Damian Rynkevič 8-tas, surinkęs 64 taškus.
Sveikiname Milą ir Mileną ir linkime gerų startų žiemą.

Vilniaus rajono savivaldybėssporto mokyklos direktoriusMarijan Kačanovski
Nuotr. Radoslav Aleksandrov
 

Rajonas

Zdalne spotkanie z mieszkańcami Niemenczyna

Avatar

Paskelbta

26 stycznia (wtorek) o godz. 18:00 zapraszamy mieszkańców Niemenczyna uczestniczyć w zdalnym spotkaniu, podczas którego zostaną omówione ceny ogrzewania. Przedstawiciele Administracji Samorządu Rejonu Wileńskiego oraz ZSA „Nemenčinės komunalininkas” odpowiedzą na Państwa pytania.
Podczas spotkania na platformie Zoom zostaną przedstawione informacje o cenach ogrzewania, a także funduszu wsparcia bloków wielomieszkaniowych oraz renowacji. Następnie odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi. Zapraszamy do aktywnego udziału. Przewidywany czas trwania spotkania – 2 godziny.
Link do spotkania zdalnego:https://zoom.us/j/99752849558?pwd=dERrUWpNOW4ydlc2OERZY0FZOWlCdz09

Skaityti toliau

Rajonas

2021 m. sausio 29 d. tarybos posėdžio darbotvarkė. Tarybos posėdis vyks nuotoliniu būdu

Avatar

Paskelbta

Atsižvelgiant į tai, kad Vilniaus rajone paskelbtas karantino režimas, š. m. sausio 29 d., 10 val., Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdis vyks nuotoliniu būdu. Vilniaus rajono gyventojai turės galimybę stebėti transliaciją realiuoju laiku VRSA YouTube kanale.
Kaip ir įprasta, su visais sausio 29 d. Tarybos posėdžio sprendimų projektais, galima susipažinti tinklalapyje www.vrsa.lt > Teisinė informacija > Teisės aktai ir aktų projektai.
2021 m. sausio 29 d. Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkė
Tarybos posėdžio pradžia numatyta 10 val. Klausimų svarstymo laikas gali skirtis nuo laiko, nurodyto darbotvarkėje, todėl Tarybos posėdį kviečiame stebėti nuo jo pradžios.
VRSA YouTube kanalas

Komitetai vyks nuotoliniu būdu. Komitetų tvarkaraštis:
2021.01.26
13.00 Teisėtvarkos ir savivaldos plėtros komitetas;
14.00 Sveikatos, šeimos ir socialinių reikalų komitetas;

2021.01.27
10.00 Kaimo, vietinio ūkio ir teritorijos planavimo komitetas;
14.00 Ekonomikos ir finansų komitetas;
15.00 Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo komitetas;

Skaityti toliau

Rajonas

Vilniaus rajono matematikos olimpiada kitaip

Avatar

Paskelbta

Šie metai išskirtiniai ne tik dėl nuotolinio mokymo(-si), bet ir dėl olimpiadų organizavimo. 2021 m. sausio 15 d. vyko Vilniaus rajono matematikos olimpiada, kurioje dalyvavo net 97 mokiniai. Toks gausus dalyvių skaičius buvo iššūkis ne tik organizatoriams, bet ir vykdytojams.
Šią olimpiadą organizavusi Nemenčinės Gedimino gimnazijos komanda sprendė mokinių dalinimo į srautus, internetinio ryšio, užduočių siuntimo problemas ir sėkmingai su jomis susidorojo. Tam padėjo Microsoft Teams aplinkos įrankiai. Mokiniams buvo organizuotas bandomasis prisijungimas, kur jie gavo atsakymus į visus nerimą kėlusius klausimus, todėl olimpiados dieną mokiniai galėjo susikaupti ties matematinių užduočių sprendimu. Olimpiada pavyko, visi dalyviai pateikė savo darbus ir buvo įvertinti.
Skelbiame šių metų olimpiados laimėtojus.
Tarp 9 (I G) klasių mokinių:
II vieta – Simona Paliukėnaitė, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija (mokytoja Loreta Janušaitienė);III vieta – Ieva Našlėnaitė, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija (mokytoja Audronė Balčiūnaitė).
Tarp 11 (III G) klasių mokinių:
III vieta – Ričardas Gembickij, Vilniaus r. Pagirių gimnazija (mokytoja Lina Kondrotaitė);
Tarp 12 (IV G) klasių mokinių:
II vieta – Edvard Romanovski, Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija (mokytojas Bekiras Jakubovskis);III vieta – Ieva Lipskytė, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija (mokytoja Tereza Franckevič);III vieta – Anastasija Šugalskaja, Vilniaus r. Pagirių gimnazija (mokytoja Jadvyga Bujel).
Į matematikos olimpiados respublikinį etapą deleguojamas 2020 metų rajono matematikos olimpiados I vietos ir 2021 metų – II vietos tarp 12-kų laimėtojas Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos mokinys Edvard Romanovski.
 
Olimpiados organizavimo ir vykdymo komisijos pirmininkė Daiva Losinskienė,Olimpiados vertinimo komisijos pirmininkė Ona Bevainienė

Skaityti toliau

Skaitomiausi

Copyright © 2020 vilnieciams.lt