Miestas
„Vilniaus vandenys“ įvardijo didžiausias avarijų priežastis

Per tris šių metų ketvirčius didžiausios Lietuvoje vandentvarkos įmonės „Vilniaus vandenys“ prižiūrimame vandentiekio tinkle užfiksuotos 392 avarijos – tai maždaug 4 proc. mažiau nei tuo pačiu metu pernai.
„Vilniaus vandenų“ eksploatuojamame vandentiekio tinkle pastaruosius metus avarijų skaičius nuosekliai mažėja. Per 9 mėn. 2017 metais buvo užfiksuotos 562 avarijos, 2018 m. – 466, o 2019 m. – 408 avarijos.
„Nuolat peržiūrime ir atnaujiname veiklos procesus, diegiame kontrolės ir duomenų gavimo programas, kurios ne tik padeda greičiau reaguoti į avarijas ir jas pašalinti, bet ir užkirsti joms kelią. Avarijų skaičius mažėja ir dėl intensyvios tinklų priežiūros: reguliaraus tinklų atnaujinimo ir modernizavimo“, teigia Marius Švaikauskas, „Vilniaus vandenų“ generalinis direktorius. Mažesnį avaringumą vandentiekio tinkle lemia ir išorinės aplinkybės: šiltesnės žiemos ar karantinas. Dalį avarijų šiltuoju metu sukelia intensyvios statybos, kurių šiemet dėl COVID-19 pandemijos buvo mažiau, pastebi „Vilniaus vandenų“ vadovas.
Norėdami įvertinti, kokią realią žalą dėl avarijų likvidavimo darbų patiria klientai, „Vilniaus vandenys“ avarijų vertinimui stebi ir fiksuoja vandens tiekimo nutraukimų vidutinės trukmės rodiklį (SAIDI), kuris parodo, kiek vidutiniškai laiko per ataskaitinį laikotarpį vandens tiekimas buvo nutrauktas vienam vartotojui. Per devynis šių metų mėnesius vidutinė nutrauktos paslaugos trukmė vienam klientui sumažėjo trečdaliu, nuo 18,13 iki 11,02 min. Lyginant su 2018 m., šis rodiklis sumažėjo beveik dvigubai. Tai rodo, kad bendrovė pastaraisiais metais avarijas likviduoja operatyviau.
Dažniausios avarijas vandentiekio tinkle lemiančios priežastys – vystytojų, rangovų neatsakingas požiūris, kai vykdant statybos darbus, nesilaikant saugaus atstumo nuo apsaugos zonų, pažeidžiami vamzdynai. Pastaruoju laikotarpiu tokių atvejų bendrovė fiksuoja daugiausiai – po kelis per mėnesį. Dar viena dažna avarijų priežastis – nusidėvėjusios infrastruktūros lemiami gedimai – vamzdynų korozija, pasenusi armatūra, vamzdyno lūžiai dėl grunto svyravimų. Šios avarijų priežastys eliminuojamos bendrovei nuosekliai didinant investicijas į eksploatuojamų tinklų atnaujinimą bei modernizavimą.
Siekdami laiku pastebėti eksploatuojamų įrenginių gedimus ar avarijas „Vilniaus vandenys“ naudoja priežiūros kontrolės ir duomenų gavimo programą SCADA (Supervisory control and data acquisition). Programa surenka apie 12,5 tūkst. signalų, kurie identifikuoja technologinius stebėjimo ir valdymo parametrus: siurblių būsenas, darbo režimus, elektroninius parametrus, slėgius, debitus, rezervuarų lygius ir t. t. Iš viso stebimų objektų sąraše: 37 vandenvietės, kuriose yra 326 gręžiniai, 157 vandentiekio siurblinės ir 217 nuotekų siurblinių.
Bendrovė pirmoji regione diegia ir vieningą išmanųjį vandentiekio tinklą. Anot įmonės vadovo, šis sprendimas ne tik supaprastins skaitiklių rodmenų nurašymą, tačiau padės greičiau pastebėti ir likviduoti avarijas, nes galima operatyviai fiksuoti staigiai padidėjusį vandens suvartojimą, sumažinti vandens nuostolius, atsakingiau naudoti gamtos išteklius. Šiuo metu išmaniojo vandentiekio projektas jau įsibėgėjęs ir į tinklą prijungta daugiau nei 3 500 įvadinių ir šuliniuose esančių skaitiklių, kuriuose sumontuoti išmanūs partnerių valdikliai, į valdymo centrą kasdien automatiškai perduodantys skaitiklių rodmenis.
Daugiausiai pranešimų apie avarijas „Vilniaus vandenys“ gauna tiesiogiai iš klientų, jiems skambinant į Operatyvinio valdymo skyriaus dispečerinę. Pernai iš klientų gauti 19 843 pranešimai, kurie sudarė 43 proc. visų gaunamų pranešimų. Kiti pranešimai buvo gauti iš savivaldybės įmonių ir būstų administratorių (29 proc.), pačios bendrovės pastebėti ir nustatyti gedimai bei avarijos sudarė 28 proc. visų pranešimų.
Gavus pranešimą apie avariją ar pastebėjus ją kontrolės ir duomenų gavimo programoje, nustatomas avarijos ar gedimo mastas, vieta, pobūdis, galimi padariniai, suplanuojami būtini darbai. Pagal atliktą pradinę analizę į įvykio vietą operatyvinė brigada siunčiama su reikiama įranga, esant poreikiui iškviečiamos ir kitos tarnybos.
„Vilniaus vandenys“ yra didžiausia Lietuvoje vandentvarkos bendrovė, tiekianti geriamąjį vandenį ir tvarkanti nuotekas daugiau nei 263 tūkst. klientų. Per parą bendrovė patiekia apie 93 tūkst. kub. metrų vandens ir surenka bei išvalo daugiau nei 111 tūkst. kub. metrų nuotekų.
Miestas
Sekmadienį retų ligų dienos spalvomis nušvis trys Vilniaus tiltai

Kasmet paskutinę vasario mėnesio dieną, šįkart vasario 28-ą dieną, sekmadienį, visame pasaulyje yra minima Pasaulinė retų ligų diena. Šios iniciatyvos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį ir suteikti žinių apie retomis ligomis sergančių žmonių gyvenimą ir problemas, geriau suprasti šių ligų kilmę ir keliamus iššūkius, skatinti sergančiuosius gyventi pilnavertį gyvenimą.
Pasaulinės retų ligų dienos minėjimo proga, sekmadienio vakarą Karaliaus Mindaugo, Baltasis ir Žvėryno (Seimo) tiltai bus apšviesti pasaulinės retų ligų dienos spalvoms – žalia, rožine, žydra ir violetine. Šią akciją kartu su Vilniaus miesto savivaldybe inicijuoja Seimo narės Monikos Ošmianskienės pirmininkaujamas Lietuvos Respublikos Seimo Neįgaliųjų teisių komitetas ir Lietuvos retų ligų aljansas.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Žmonių, sergančių retomis ligomis, yra daugiau, nei galima numanyti. Retoms priskiriamos tos ligos, kuriomis serga ne daugiau kaip 5 iš 10 000 (arba 1 iš 2000). Nors ligos yra vadinamos retomis, tačiau jomis sergančių pacientų gana daug: atsižvelgiant į pasaulinę statistiką, kuri rodo, kad apie 6 proc. populiacijos susiduria su reta liga, Lietuvoje su jomis galėtų susidurti apie 180 tūkstančių gyventojų. Net apie 80 proc. retų ligų yra genetinės kilmės. Retų ligų dienos proga Seime organizuojama konferencija „Genetikos revoliucija – ar esame pasiruošę būti vieni iš lyderių“.
Pasak organizatorių, jos tikslas yra atkreipti dėmesį į tai, jog pastaraisiais metais Lietuvoje ir pasaulyje įvyko nemažai genetikos ir biotechnologijų mokslų atradimų, kurie revoliucionuoja šias sritis ir visą mokslo pasaulį. Tiesą sakant atradimai yra fundamentaliai svarbūs ir keis žmonijos ateitį pradedant sveikatos sistema ar grožio industrija ir baigiant ekonomika. Atradimų panaudojimas medicinoje, tame tarpe ir retų ligų gydyme, turi didelį potencialą. Artėjanti Pasaulinė retų ligų diena yra puiki galimybė tokiomis temomis kalbėti. Plačiau apie konferenciją ČIA. Konferencija bus transliuojama internetu Seimo „YouTube“ paskyroje „Atviras Seimas“ bei portale www.lrt.lt.
Taip pat skaitykite:
Vilniuje plečiamos periodinio testavimo nuo COVID-19 grupės
Sveikatos apsaugos ministerijai praplėtus profilaktinio periodinio testavimo grupes, jau nuo šiandien Vilniuje daugiau visuomenės grupių galės išsiaiškinti, ar yra persirgę koronavirusu, ir ar šiuo metu nėra viruso nešiotojai, atlikdami tyrimus mobiliajame punkte. Iki šiol teisę į… ❯❯❯
2021-02-27
Socialinės paramos šeimai informacinė sistema savaitgalį gali būti neprieinama
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija informuoja: sutrikus elektros tiekimui, buvo sustojusi Socialinės paramos šeimai informacinės sistemos (SPIS) veikla. Šiuo metu SPIS veikla atstatyta, o šalies gyventojams šios sistemos paslaugos yra prieinamos. Žmonės gali pildyti prašymus dėl… ❯❯❯
2021-02-26
Pradeda veikti sostinės informacinė COVID-19 linija senjorams ir jų šeimoms
Šiandien pradeda veikti informacinė COVID-19 linija, į kurią gali skambinti jau pradėti vakcinuoti senjorai, jų vaikai ir anūkai, globėjai. Šiuo metu skiepijami 80 metų ir vyresni vilniečiai, vėliau bus vakcinuojami 75–79 metų, po jų 70–74 metų, o paskutiniai senjorų… ❯❯❯
2021-02-22
Vilnius pradeda vakcinacijos informacinę kampaniją „Pasiraitokime rankoves“
Reklama mieste, plakatai ir skrajutės prekybos centruose, vaistinėse ir pašte, video klipai viešajame transporte, informacija su šildymo sąskaitomis, informacija internete – tokiomis priemonėmis Vilnius pradeda savo informacinę kampaniją „Pasiraitokime rankoves“, skirtą… ❯❯❯
2021-02-18
Vilniuje plečiama senjorų vakcinacija ir profilaktinių COVID-19 tyrimų galimybės
Vilniuje nuo šiandien įsibėgėja senjorų vakcinacija, o Vyriausybei pradėjus laisvinti karantino suvaržymus, sostinė siūlo papildomoms grupėms pasinaudoti nemokamų profilaktinių COVID-19 tyrimų galimybe. Senjorų skiepijimas (visą informaciją apie vakcinaciją Vilniaus… ❯❯❯
2021-02-17
Gerėjanti epidemiologinė situacija Vilniui leidžia grąžinti įprastas medicinos paslaugas
Sostinėje daugėja pozityvių naujienų: mažėjant susirgimų COVID-19 skaičiui, Vilniaus miesto klinikinė ligoninė rengiasi atnaujinti dalį įprastų paslaugų, poliklinikose tęsiasi prioritetinės švietimo darbuotojų grupės vakcinacija. COVID-19 gydymas ir kitų paslaugų… ❯❯❯
2021-02-11
Miestas
Vilniuje plečiamos periodinio testavimo nuo COVID-19 grupės

Sveikatos apsaugos ministerijai praplėtus profilaktinio periodinio testavimo grupes, jau nuo šiandien Vilniuje daugiau visuomenės grupių galės išsiaiškinti, ar yra persirgę koronavirusu, ir ar šiuo metu nėra viruso nešiotojai, atlikdami tyrimus mobiliajame punkte.
Iki šiol teisę į profilaktinius periodinius tyrimus turėjo tik medikai, socialinės globos įstaigų darbuotojai, ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogai, psichologai ar psichoterapeutai, dirbantys kontaktiniu būdu.
Nuo šiol reguliariai testuotis dėl koronaviruso galės: visi socialines paslaugas teikiantys darbuotojai; visi pedagogai ir dėstytojai, turintys kontaktą su mokiniais ar studentais; vaistinių darbuotojai; muziejų, kitų ekspozicijų erdvių, bibliotekų, jų ir valstybės archyvų skaityklų ir valstybės kultūrinių rezervatų direkcijų darbuotojai; profesionalių scenos menų kolektyvų (chorų, teatrų trupių, orkestrų ir kt.) darbuotojai; valstybei svarbias funkcijas vykdantys darbuotojai, dirbantys nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbiose įmonėse; audinių ūkių darbuotojai; vidaus reikalų sistemoje dirbantys specialistai, muitinės, policijos pareigūnai, ugniagesiai gelbėtojai ir kt.; institucijų, įstaigų ir organizacijų darbuotojai bei savanoriai, užtikrinantys Lietuvos Respublikos karantino režimo priemonių laikymosi kontrolę.
Profilaktinio testavimo, atliekant PGR tyrimą (imamas tepinėlis iš nosiaryklės) tikslas – nustatyti šiuo metu COVID-19 sergantį žmogų, net jeigu jis nejaučia jokių simptomų, taip užkertant kelią protrūkių atsiradimui. PGR testavimas sutinkantiems darbuotojams vykdomas periodiškai, t.y. ne dažniau, nei kas 7 dienas ir ne rečiau, nei kas 10 dienų. Įstaigų vadovai koordinuoja darbuotojų periodinių profilaktinių tyrimų procesą, kad būtų užtikrintas tinkamas tyrimų periodiškumas.
Serologinis antikūnų testas (imamas kraujo mėginys) atliekamas, siekiant sužinoti, ar asmuo persirgo COVID-19 liga. Profilaktiniai tyrimai nėra tikslingi ir nevykdomi asmenims, kurie persirgo COVID-19 liga ir nuo teigiamo SARS-Cov-2 PGR / antigeno testo rezultato praėjo mažiau nei 90 dienų; turi COVID-19 ligos serologinio antikūnų testo teigiamą rezultatą, jei praėjo mažiau nei 60 dienų; paskiepyti COVID-19 ligos vakcina pagal pilną skiepijimo schemą mažiau nei 90 dienų laikotarpiu.

Sauliaus Žiūros nuotr.
Profilaktiniame testavime dalyvaujantys darbuotojai registruojasi per Karštosios koronaviruso linijos 1808 sistemą telefonu arba elektroniniu būdu pildant elektroninę registracijos formą adresu https://selfreg.myhybridlab.com ir pasirenka registracijos tipą PGR profilaktiniai tyrimai tikslinėms grupėms.
Registruojantis internetu, būtina turėti galimybę prisijungti prie savo el. bankininkystės paslaugų, kad sistema galėtų saugiai patvirtinti asmens tapatybę. Taip pat registruojantis prašoma nurodyti savo darbovietės juridinio asmens kodą, o jei dirbama pagal individualią veiklą, tuomet kodas neprivalomas. Užsiregistravę asmenys gaus SMS žinutę su individualiu kodu, kurioje bus tiksliai nurodyta, kada ir kur atvykti. Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ specialistai tyrimus atliks mobiliajame punkte, esančiame automobilių stovėjimo aikštelėje „Statyk ir važiuok“ V. Gerulaičio g. 1 priešais verslo centrą „Technopolis“.
Vilniaus miesto savivaldybė ragina įstaigų vadovus motyvuoti savo darbuotojus tirtis profilaktiškai – mūsų tikslas yra bendruomenės narių saugumas ir pandemijos suvaldymas.
Taip pat skaitykite:
Socialinės paramos šeimai informacinė sistema savaitgalį gali būti neprieinama
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija informuoja: sutrikus elektros tiekimui, buvo sustojusi Socialinės paramos šeimai informacinės sistemos (SPIS) veikla. Šiuo metu SPIS veikla atstatyta, o šalies gyventojams šios sistemos paslaugos yra prieinamos. Žmonės gali pildyti prašymus dėl… ❯❯❯
2021-02-26
Pradeda veikti sostinės informacinė COVID-19 linija senjorams ir jų šeimoms
Šiandien pradeda veikti informacinė COVID-19 linija, į kurią gali skambinti jau pradėti vakcinuoti senjorai, jų vaikai ir anūkai, globėjai. Šiuo metu skiepijami 80 metų ir vyresni vilniečiai, vėliau bus vakcinuojami 75–79 metų, po jų 70–74 metų, o paskutiniai senjorų… ❯❯❯
2021-02-22
Vilnius pradeda vakcinacijos informacinę kampaniją „Pasiraitokime rankoves“
Reklama mieste, plakatai ir skrajutės prekybos centruose, vaistinėse ir pašte, video klipai viešajame transporte, informacija su šildymo sąskaitomis, informacija internete – tokiomis priemonėmis Vilnius pradeda savo informacinę kampaniją „Pasiraitokime rankoves“, skirtą… ❯❯❯
2021-02-18
Vilniuje plečiama senjorų vakcinacija ir profilaktinių COVID-19 tyrimų galimybės
Vilniuje nuo šiandien įsibėgėja senjorų vakcinacija, o Vyriausybei pradėjus laisvinti karantino suvaržymus, sostinė siūlo papildomoms grupėms pasinaudoti nemokamų profilaktinių COVID-19 tyrimų galimybe. Senjorų skiepijimas (visą informaciją apie vakcinaciją Vilniaus… ❯❯❯
2021-02-17
Gerėjanti epidemiologinė situacija Vilniui leidžia grąžinti įprastas medicinos paslaugas
Sostinėje daugėja pozityvių naujienų: mažėjant susirgimų COVID-19 skaičiui, Vilniaus miesto klinikinė ligoninė rengiasi atnaujinti dalį įprastų paslaugų, poliklinikose tęsiasi prioritetinės švietimo darbuotojų grupės vakcinacija. COVID-19 gydymas ir kitų paslaugų… ❯❯❯
2021-02-11
Aukšto meistriškumo atletai Olimpiadai galės ruoštis Fabijoniškių baseine
Vilniaus miesto savivaldybė pratęsė bendradarbiavimą su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu (LTOK) ir susitarė, kad iki vasario pabaigos bendromis jėgomis išlaikys šiuo metu pajamų negeneruojantį Fabijoniškių baseiną, kad šis liktų atviras atletams. Prie išlaikymo nuo šiol… ❯❯❯
2021-02-09
Miestas
Viešasis pristatymas: Justiniškių senbuvių kaimynystėje planuojamas daugiabučių kvartalas

Visuomenės pastaboms bus teikiamas daugiabučių kvartalo, planuojamo greta Vilniaus Vakarinio aplinkkelio, projektiniai pasiūlymai. Justiniškėse, Talino g., 2,84 ha sklype, nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Rewo“ užsakymu, suprojektuotas 5–6 aukštų daugiabučių kvartalas „Talinas“, iš viso – 7 namai. Vilniaus savivaldybė projektą vertins jau po viešojo pristatymo.
Teritorija iš vakarų pusės ribojasi su Vakariniu aplinkkeliu, iš rytinės pusės – su Justiniškių daugiabučiais namais ir mokyklos sporto stadionu. Šiuo metu didžioji sklypo dalis – neeksploatuojama. Projektuojant vadovautasi būsimuoju Vilniaus bendruoju planu: pastatų aukštis numatomas iki 20 m, intensyvumas – numatomas iki 1.1 (leistinas – 1.2) ir tankumas – iki 35 proc. (leistinas 40 proc.).
Septynis daugiabučius namus planuojama pastatyti trimis etapais. Projekto autoriai, studija „CLOUD architektai“, teigia, kad planuodami sklypo užstatymą rūpinosi naujo kvartalo integracija į seniai apgyvendintą mikrorajoną per rytinėje kvartalo pusėje esančias gyventojų pamėgtas žaliąsias zonas, pasivaikščiojimų, dviračių takus, želdynus. Rytinėje pusėje, link Justiniškių, projektuotojai suplanavo kvartalo poilsio vietas, vaikų žaidimų aikšteles, priešingoje – parkavimo vietas, gatves.
„Planuojama labai didelė mums rūpinti teritorija, kurios kaimynams gyvenimas turi ne pablogėti, o pagerėti. Tai reiškia, kad turi būti sprendžiami susisiekimo infrastruktūros klausimai, pasirūpinta papildoma rekreacine infrastruktūra. Vertindami šiuos aspektus, kartu įsiklausysime ir į vietos bendruomenės per viešąjį pristatymą suformuluotas pastabas“, – sako vyriausiasis miesto architektas Mindaugas Pakalnis.
Daugiau informacijos apie projektą rasite čia
Nuotolinio viešojo pristatymo (su galimybe žodžiu teikti pasiūlymus, klausimus, gauti atsakymus), kovo 16 d., 17 val., nuoroda https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_YjEwMDAyMGQtZGI1MC00ZGE0LWJkZWItM2U3OTI0N2U4MGQ3%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%2233a96c0d-2fee-4667-8293-00e4f53772f9%22%2c%22Oid%22%3a%22c354ecf1-053f-43ce-ab1f-16c325174226%22%7d
Taip pat skaitykite:
Vilniečių iniciatyva: miesto centre kuriamas eksperimentinis skvero apželdinimo projektas
Lietuviškų augalų įvairovę reprezentuojantys želdynai ir lankytojams patogi infrastruktūra – tokios permainos planuojamos sostinės Jono Jablonskio skvere, kurį atgaivinti ėmėsi grupė kraštovaizdžio dizainerių, biologų ir želdynų specialistų. Vilniaus miesto savivaldybė,… ❯❯❯
2021-02-26
Kviečiame susipažinti su sostinės istorijų tyrėjų darbais
Vilniaus miesto savivaldybė pernai metais kvietė prisidėti prie sostinės istorinio pažinimo ir sukvietė mokslininkus bei tyrėjus dalyvauti konkurse istorijos tyrėjų stipendijai gauti. Trečius metus iš eilės skiriamos stipendijos mokslininkams skatina ir toliau puoselėti… ❯❯❯
2021-02-26
Galimi Civilinės metrikacijos ir gyvenamosios vietos deklaravimo paslaugų užsakymo ir vykdymo nesklandumai
Įgyvendinant iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamą projektą „Gyventojų registro modernizavimas ir susijusių elektroninių paslaugų kūrimas“, šiuo metu aktyviai modernizuojamos esamos Lietuvos Respublikos gyventojų registro funkcijos, civilinės būklės aktų… ❯❯❯
2021-02-24
„Kalba Vilnius“: kaip sutaikyti dvi barikadų puses – automobilininkus ir pėsčiuosius?
2017 m. Vilniuje pusė kelionių buvo atliekamos automobiliais, ketvirtadalis – viešuoju transportu, tiek pat – pėsčiomis, ir tik 1,5 proc. – dviračiais. 2030 m. vizija – dviračiai bus populiaresni penkiskart, viešasis transportas augs iki 30 proc., pėsčiųjų judėjimas – iki 29… ❯❯❯
2021-02-23
Vilniaus stoties teritorijos detalusis planas: atnaujinimas išsaugant vietos išskirtinumą
Kovo mėnesį visuomenei bus pristatytas daugiau kaip 30 ha teritorijos tarp Panerių, Geležinkelio, Stoties ir Seinų gatvių detalusis planas, kuriuo siekiama modernizuoti ir humanizuoti teritoriją. Vilniaus miesto savivaldybė kartu su SĮ „Vilniaus planas“ kviečia susipažinti… ❯❯❯
2021-02-22
Vilniaus Kaziuko mugės šurmulys keliasi į internetą
Kaziuko mugė niekur nedingsta – šiemet ji keičia rūbą ir saugiai visus pasitiks internete. Ir truks ne keletą dienų, o ištisus metus. Amatininkai ir ne maisto gaminių kūrėjai, norintys atidaryti savo e-parduotuvę virtualioje mugėje, kviečiami registruotis el…. ❯❯❯
2021-02-21
-
Miestasprieš 1 sav.
Vilnius pirmasis šalyje atveria mokyklą kontaktiniam ugdymui
-
Miestasprieš 1 sav.
Vilnius pradeda vakcinacijos informacinę kampaniją „Pasiraitokime rankoves“
-
Rajonasprieš 2 sav.
49 miejsce Karola Dąbrowskiego na biatlonowych mistrzostwach świata w Słowenii
-
Miestasprieš 2 sav.
Vasario 16-osios proga kviečia rašyti laišką istorijai: savo pašto dėžutę turės ir Jonas Basanavičius
-
Rajonasprieš 2 sav.
Pasieniečiai sveikina su Vasario 16-ąja
-
Miestasprieš 6 d.
Vilniaus administracijos direktore siūloma skirti L. Koriznienę
-
Miestasprieš 2 sav.
Vilniuje plečiama senjorų vakcinacija ir profilaktinių COVID-19 tyrimų galimybės
-
Miestasprieš 1 sav.
Visi atsakymai apie vakciną Vilniuje