Rajonas

ES programavimo savaitės (CodeWeek) renginiai Mickūnų vaikų lopšelyje-darželyje

0

ES programavimo savaitė, kuri šiais metais vyksta spalio 10-25 dienomis, yra visuomeninė iniciatyva, kuria skatinamas kūrybiškumas, problemų sprendimas ir bendradarbiavimas pasitelkiant programavimą ir kitą technologinę veiklą. Šios iniciatyvos tikslas yra populiarinti programavimą, parodyti, kaip žmonės gali įgyvendinti idėjas programuodami, susipažinti su programavimo įgūdžiais ir suburti motyvuotus žmones mokytis.
Mūsų įstaigos bendruomenė organizavo kelis renginius šiai iniciatyvai paminėti. Spalio 14 d. vyko užsiėmimai „Robotuko kelionės atradimų link“, o spalio 15 d. – „Robotuko nuotykiai“. Vienoje ir kitoje veikloje dalyvavo „Gudručių“ gr. vaikai.
Spalio 14 d. vaikai dirbo su Beebot robotukais, organizavo jiems derliaus nuėmimo užduotis, programuodami robotukus taip, kad jie sugebėtų surinkti visas laukuose esančias daržoves bei sode esančius vaisius. Ši veikla yra taip pat mūsų Erasmus+ projekto „ICT SΤΕΑΜ and robotics in preschool education: A more attractive way for learning!“ dalimi.
Kita veikla buvo susijusi su kodavimo užduotimis bei buvo skirta susipažinti su naujuoju robotuku Qobo. Vaikai turėjo sudėlioti iš LEGO kaladėlių pavaizduotas kombinacijas, bei atrasti tinkamo dydžio LEGO kaladėles. O pats smagumas prasidėjo, kai vaikai susipažino su najuoju robotuku – sraige Qobo. Robotukas šoka, dainuoja, atkartoja policijos ir traukinuko garsus, keičia spalvas ir juda jam nurodytu keliu, skaitydamas korteles su rodyklėmis. Vaikams ši užduotis labai patiko.
Kiekviena veikla buvo įvertinta ES programavimo savaitės sertifikatu.
Darželio direktorė Božena Petrulevič

Pasiekė naują rekordą: automobiliu be alyvos nuvažiavo 307 kilometrus

Previous article

Sostinėje nuo antradienio pradedamos dalyti jodo tabletės: vilniečiai jas nemokamai galės atsiimti vaistinėse 

Next article

You may also like

More in Rajonas