Connect with us

Rajonas

Skelbimas dėl gyvenamųjų namų su žemės sklypais bendruomeninių vaikų globos namų veiklai vykdyti pirkimo

Avatar

Paskelbta

Perkančioji organizacija: Viešoji įstaiga „Vaikų ir paauglių socialinis centras“, įstaigos kodas 300594171Buveinė: Švenčionių g. 18a, Nemenčinė, Vilniaus rajonas.Interneto svetainės adresas: www.vpscentras.ltTel.: (8 5)  237 2699El. p.: info@vpscentras.ltPirkimo būdas: skelbiamos derybos.
Teisės aktai: pirkimas vykdomas vadovaujantis Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. gruodžio 13 d. nutarimu Nr. 1036 „Dėl Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.
Pirkimo objekto apibūdinimas: perkami du gyvenamieji namai (su priklausiniais arba be priklausinių) su žemės sklypais, kurie bus ne didesni nei 20 arų ir sklypo neužstatyta dalis turi būti ne mažesnė, kaip 48 kv .m., bendruomeninių vaikų globos namų tinklo plėtrai: gyvenamųjų namų su žemės sklypais pirkimas Nemenčinės sen. mstl;
Pirkimo sąlygos skelbiamos Centro interneto svetainėje www.vpscentras.lt ir Vilniaus rajono savivaldybės administracijos interneto svetainėje www.vrsa.lt.
Informacija teikiama tel. (8 5) 237 2699.
Pasiūlymų pateikimas:
Kandidatas pasiūlymus dalyvauti derybose ir kitus dokumentus pateikia lietuvių kalba. Pasiūlymus gali pateikti fiziniai ar juridiniai asmenys. Kandidatas, pageidaujantis parduoti gyvenamąjį namą ir dalyvauti derybose, pateikia Komisijai pasiūlymą raštu, pasirašytą kandidato ar jo įgalioto asmens. Kandidatas pasiūlymą pateikia pagal sąlygų aprašo 1 priede pateiktą formą. Pasiūlymą sudaro kandidato dokumentų visuma:
1. siūlomo parduoti gyvenamojo namo:
1.1. nuosavybę patvirtinančių dokumentų kopijos (pateikiamame iki 1992 m. pastatyto būsto nuosavybę patvirtinančiame dokumente – nekilnojamojo turto registro centrinio duomenų banko išraše, turi būti nurodytas būsto fizinio nusidėvėjimo procentas);1.2. kadastro duomenų bylos kopija;1.3. energetinio naudingumo sertifikato kopija;1.4. įgaliojimą patvirtinantys dokumentai, suteikiantys teisę asmeniui derėtis dėl gyvenamojo namo pardavimo;1.5. bendraturčių ar atitinkamų institucijų sprendimas (sutikimas ir/ar leidimas) parduoti gyvenamąjį namą Lietuvos Respublikos civiliniam kodekse nustatyta tvarka;1.6. sutikimas dėl duomenų iš VĮ Registrų centro gavimo (sąlygų aprašo 2 priedas);1.7. Parduodamo namo techninės būklės aprašymas (sąlygų aprašo 5 priedas).
Pasiūlymo (su priedais) lapai turi būti sunumeruoti, susiūti taip, kad nepažeidžiant susiuvimo nebūtų galima į pasiūlymą įdėti naujų lapų arba pakeisti lapus. Paskutinio pasiūlymo lapo antroje pusėje turi būti jį patvirtinantis kandidato ar jo įgalioto asmens parašas ir antspaudas (jei kandidatas – juridinis asmuo ir turi anspaudą).
Pasiūlyme turi būti nurodytos parduodamo namo apžiūros sąlygos (laikas, kada galima apžiūrėti namą, ir Kandidato įgalioto atstovo, į kurį galima kreiptis dėl perkamo turto apžiūrėjimo, pareigos, vardas ir pavardė, adresas, telefono numeris.
Pasiūlymus Kandidatai pateikia tiesiogiai patys, per kurjerį arba atsiunčia paštu registruotu laišku.
Pasiūlymų ir nekilnojamųjų daiktų dokumentų pateikimo terminas (data ir valanda): iki 2020 m. lapkričio 24 d. 11.00 val. Jeigu pasiūlymas su parduodamo Gyvenamojo namo dokumentais gautas pasibaigus nustatytam terminui, šie dokumentai nebus nagrinėjami ir grąžinami juos pateikusiam Kandidatui.
Pasiūlymų priėmimo vieta: pasiūlymai su dokumentais registruojami Viešoji įstaiga „Vaikų ir paauglių socialinis centras“ Švenčionių skyriuje (Švenčionių g. 18a, Nemenčinė, Vilniaus rajonas) darbo dienomis 8.30 – 16.00 val., penktadieniais 8.30 – 15.00 val. (pietų pertrauka 12.00 – 13.00 val.) iki 2020 m. lapkričio 24 d. 11.00 val. Pasiūlymai su dokumentais teikiami užklijuotame voke su užrašu: „Gyvenamojo namo pirkimui“, ant voko nurodomi kandidato rekvizitai – turto savininko vardas ir pavardė, kontaktinis adresas ir telefono numeris.
Pirkimo komisijos posėdžio, kuriame bus atplėšiami vokai su gautais pasiūlymais, vieta, data ir laikas: Viešoji įstaiga „Vaikų ir paauglių socialinis centras“, Švenčionių g. 18a, Nemenčinė, Vilniaus rajonas, 2020 m. lapkričio 24 d. 11.00 val.
Gyvenamųjų namų bendruomeniniams vaikų globos namams įkurti prikimo skelbiamų derybų būdu sąlygų aprašas
 

Asociatyvi nuotr. unsplash.com
 

Rajonas

Karantinas Lietuvoje pratęstas iki gruodžio 17 d.

Avatar

Paskelbta

Dėl nepalankios epidemiologinės situacijos šalyje Vyriausybė šiandien vykusiame posėdyje nusprendė karantiną pratęsti iki gruodžio 17 d., 24 valandos. Nuo gruodžio 10 d. taip pat įsigalios keli karantino režimo švelninimai: bus leidžiama organizuoti nedideles ekskursijas bei mažomis grupėmis lankytis galerijose bei muziejuose.
Nu gruodžio 10 d. bus leista vykdyti ne didesnes nei penkių asmenų ar vienos šeimos ekskursijas, jei užtikrinamos visos kitos ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytos taisyklės.
Lankytis galerijose ir muziejuose bus galima ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus šeimos narius. Vienam lankytojui turi būti užtikrintas 10 kvadratinių metrų plotas, laikomasi ne mažesnio kaip dviejų metrų atstumo tarp asmenų ar grupių. Taip pat bus būtina paisyti visas sveikatos saugos priemones.
Iki to laiko – kultūros įstaigų lankymas, ekskursijos draudžiamos.
Vyriausybė taip pat patikslino paramos nuo koronaviruso pandemijos bei karantino ribojimų nukentėjusiam verslui kriterijus. Subsidijos, kurių dydis priklausys nuo pernai sumokėto gyventojų pajamų mokesčio, bus mokamos visoms bent 30 proc. apyvartos nuosmukį patyrusioms smulkioms ir vidutinėms įmonėms. Pagal tokią pat schemą kaip ir pavasarį bus toliau mokamos subsidijos už darbuotojų prastovas, 257 Eur išmokos nukentėjusiems individualia veikla užsiimantiems žmonėms.
Antrasis visuotinis karantinas Lietuvoje dėl koronaviruso plitimo įvestas š. m. lapkričio 7 d. Sprendimas pratęsti lapkričio 7 d. įvestą karantiną priimtas šalyje toliau augant sergamumui COVID-19 liga. Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro duomenimis, sergamumas Lietuvoje šiuo metu siekia 804,2 atvejo 100 tūkst. gyventojų per pastarąsias 14 dienų.
Toliau auga ir mirčių nuo COVID-19 ligos skaičius. Lapkričio 25 d. duomenimis, nuo šios ligos Lietuvoje jau mirė 432 žmonės.
Ministerija ragina gyventojus elgtis atsakingai, taisyklingai dėvėti veido apsaugos priemones, vengti susibūrimų ir laikytis kitų privalomų karantino sąlygų bei ribojimų.

Parengta pagal sam.lt
 

Skaityti toliau

Rajonas

Zespół wokalny „Mejszagolanki” prezentuje nowy utwór

Avatar

Paskelbta

Zapraszamy do wysłuchania piosenki „Czy jest coś piękniejszego na tym świecie” w wykonaniu zespołu „Mejszagolanki”, działającego przy Wielofunkcyjnym Centrum Kultury w Niemenczynie.
Słowa – Wojciech Młynarski, muzyka – Nikica Kalogiera.
Miłego odbioru!
https://lt-lt.facebook.com/482017395223389/videos/196851448641617/

Skaityti toliau

Rajonas

Savitarpio pagalbos grupės nuotolinis susitikimas Vilniaus rajone

Avatar

Paskelbta

Š. m. lapkričio 27 dieną nuo 15.30 val. Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centras kviečia globėjus (rūpintojus) į Savitarpio pagalbos grupės susitikimą.
Susitikimo metu aptarsime aktualias situacijas, skatinsime dalintis patirtimi ir patarimais, ieškosime sprendimo būdų.
Susitikimas vyks nuotoliniu būdu, trukmė 1 val. Norinčius dalyvauti prašome registruotis el. p. terese.radziuniene@svgc.lt arba telefonu 8 614 84502.
Visiems dalyviams į nurodytus el. paštus bus atsiųstos prisijungimo nuorodos į susitikimą.
Susitikimą ves Tarnybos atestuoti asmenys Dorota Baranovska ir Teresė Radžiūnienė.

Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centroGlobos centro informacija

Skaityti toliau

Skaitomiausi

Copyright © 2020 vilnieciams.lt