Connect with us

Rajonas

Centralizuota elektroninė registracijos sistema visoms rajone veikiančioms ugdymo įstaigoms

Avatar

Paskelbta

Spalio 30 d. posėdyje Vilniaus rajono tarybos nariai pritarė sprendimui dėl centralizuoto vaikų priėmimo į Vilniaus rajono savivaldybės ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pavaldumo švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes organizavimo tvarkos aprašo ir aptarnaujamų teritorijų patvirtinimo. Nuo šiol visi tėvai, kurių vaikai lankys ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes Vilniaus rajono teritorijoje veikiančiose gimnazijose, mokyklose ar darželiuose, prašymus užregistruoti į ugdymo įstaigą galės teikti elektroniniu būdu.
Kaip žinia, Vilniaus rajono teritorijoje veikia skirtingo pavaldumo švietimo įstaigos. Vienos jų pavaldžios Vilniaus rajono savivaldybės administracijai, kitos – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai. Esant skirtingam švietimo įstaigų pavaldumui ir skirtingoms administravimo sistemoms, kildavo nemažai sumaišties nustatant realų ugdymo vietų poreikį rajone. Tėvai teikė prašymus raštu, tiesiogiai į ugdymo įstaigą. Dažnu atveju prašymai buvo teikiami kelioms įstaigoms vienu metu, kas iškreipdavo reikalingų ugdymo vietų statistiką.
Penktadienį Tarybos priimtas sprendimas leis sukurti vieningą Vilniaus rajono savivaldybei pavaldžių ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos duomenų bazę apie ikimokyklines ir priešmokyklines grupes lankančius bei pageidaujančius lankyti vaikus. Bus galima tikslingai planuoti ir formuoti vaikų srautus ir grupes, užtikrinti skaidresnį ir efektyvesnį vaikų priėmimą ir eilių valdymą. Tarybos patvirtintame sprendime Vilniaus rajono savivaldybės teritorijoje veikiančios įstaigos yra suskirstytos pagal teritoriją. Registruojantis į ugdymo įstaigą prioritetas teks tiems, kurių deklaruota gyvenamoji vieta yra toje pačioje seniūnijoje, kaip ir pasirinkta ugdymo įstaiga.
Į Vilniaus rajono savivaldybės pavaldumo darželius ar ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes, veikiančias mokyklose elektroninė registracija veikia jau nuo š. m. rugsėjo 1 d.
Norint užregistruoti vaiką į Vilniaus rajono ugdymo įstaigas, tą galima padaryti svetainėje www.vrsa.lt dešinėje pusėje paspaudus nuorodą Priėmimas į darželius. Tiesioginė nuoroda į registracijos sistemą: registruok.lt/vilniausraj. Kilus klausimams, galite kreiptis į Švietimo skyriaus vyriausiąją specialistę Giedrę Vaičiūnienę, tel.+370 (5) 240 1243, el. p. giedre.vaiciuniene@vrsa.lt.
Susipažinti su centralizuoto vaikų priėmimo į Vilniaus rajono savivaldybės ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes organizavimo tvarkos aprašu galite čia.

Rajonas

Dėl gruodžio 2 d. nuotolinio susitikimo su „Homanit Lietuva“ atstovais

Avatar

Paskelbta

Rytoj, gruodžio 2 d. (trečiadienį) 17 val. vyks bendruomenių ir seniūnaitijų atstovams skirtas virtualus susitikimas su „Homanit Lietuva“ atstovais dėl planuojamos bendrovės veiklos Pagiriuose.
Kaip praneša susitikimo organizatoriai, šiuo metu susitikime pareiškė norą dalyvauti daugiau žmonių nei techninės galimybės leidžia užtikrinti tinkamas sąlygas. „Šiuo susitikimu siekiame konstruktyvaus dialogo su bendruomenėmis kūrimo. Taip pat kiekvienos bendruomenės atstovui norime sudaryti sąlygas būti išgirstam ir išgirsti kompanijos pristatymą. Atsižvelgdami į šias aplinkybes ir norėdami skirti pakankamai laiko kiekvienos bendruomenės klausimams, esame priversti riboti dalyvių skaičių“, ˗ rašoma bendrovės „Homanit“ pranešime.
Nuotolinio susitikimo organizatoriai prašo užsiregistravusių dalyvauti, prisistatyti kurią bendruomenę arba seniūnaitiją atstovausite susitikime iki rytojaus, gruodžio 2 d., 9 val.
Nesulaukus patikslinimo, dalyvių skaičius vis tiek bus ribojamas, o tai gali reikšti, kad ne visų bendruomenių atstovai galės būti išgirsti.
„Dar kartą kviečiame kylančius klausimus perduoti savo bendruomenės atstovui. Pasibaigus susitikimui, bendruomenių ir seniūnaitijų atstovams planuojame išsiųsti susitikimo santrauką, kuria jie galės pasidalinti su savo bendruomenių nariais“, – prašo susitikimo organizatoriai.  
Nuotr. homanit.org

Skaityti toliau

Rajonas

Statystyka Covid-19 w rejonie wileńskim

Avatar

Paskelbta

Według danych z 30 listopada w rejonie wileńskim potwierdzono 44 nowe przypadki Covid-19. Obecnie w rejonie wileńskim na Covid-19 choruje łącznie 1 296 osób. W tej chwili w izolacji znajduje się 1 009 osób.
Pierwszy przypadek Covid-19 w placówce oświatowej Samorządu Rejonu Wileńskiego potwierdzono 22 października b.r. Ogółem według danych na 30 listopada w placówkach oświatowych podległych Samorządowi Rejonu Wileńskiego na Covid-19 choruje 100 osób, w tym 54 uczniów i 46 dorosłych (nauczycieli i / lub pracowników). Od ostatnich opublikowanych statystyk, tj. od 27 listopada zarejestrowano 9 nowych przypadków Covid-19 – 7 uczniów i 2 dorosłych.
Zgodnie z decyzją Rządu badania profilaktyczne jednemu pracownikowi instytucji pomocy społecznej przeprowadza się nie częściej niż raz na dwa tygodnie, oprócz tego bada się od 10 proc. do 20 proc. pracowników danej instytucji. Według danych z 30 listopada w placówkach opieki społecznej rejonu wileńskiego zbadało się 102 pracowników (96 odpowiedzi negatywnych, 4 pozytywne, 2 oczekuje na odpowiedź) oraz 32 mieszkańców (20 odpowiedzi negatywnych, 12 pozytywne).
Zachęcamy do przestrzegania wszystkich środków zapobiegających rozprzestrzenianiu się zakażenia koronawirusem – higieny rąk, etykiety kichania, odpowiednich środków ochrony osobistej, dystansu fizycznego i in. 

Skaityti toliau

Rajonas

Świąteczna akcja „Cud Bożego Narodzenia w Rudominie“

Avatar

Paskelbta

Napisz list do Św. Mikołaja i otrzymaj prezent z jego rąk! Dla szczęśliwców Mikołaj i jego pomocnicy bezpiecznie dostarczą prezent bezpośrednio do domu.
Obowiązkowo w liście podaj imię, nazwisko, swój adres i numer telefonu!
List wrzuć do skrzynki Św. Mikołaja przy Wielofunkcyjnym Ośrodku Kultury w Rudominie (Vilniaus g. 2, Rudomina) do 20 grudnia br.
Pierwszych szczęśliwców Św. Mikołaj i jego drużyna odwiedzi już 6 grudnia!

Foto: pixabay.com

Skaityti toliau

Skaitomiausi

Copyright © 2020 vilnieciams.lt