Rajonas

Kalėdų stebuklai Rudaminoje

0

Kalėdiniu laikotarpiu vaikai nekantriai laukia, kol ateis Kalėdų Senelis su staigmenų pilnu dideliu maišu. Šv. Mikalojaus diena (gruodžio 6 d.) – tai šventė, kurios laukia tikriausiai kiekvienas vaikas. Ji asocijuojasi su dovanomis. Kalėdų Senelis nenuvylė vaikų ir šiais metais. Nepaisant pandemijos ir visur jo laukiančių pavojų, jis atvyko iš tolimosios Laplandijos tam, kad galėtų sudalyvauti gražioje akcijoje „Kalėdų stebuklai Rudaminoje“, kurią organizuoja Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras.
Tie, kas norėjo, kad besišypsantis ir geranoriškas Kalėdų Senelis atvyktų į svečius, turėjo parašyti jam laišką. Laiške turėjo pateikti savo vardą ir pavardę, adresą ir kontaktinį telefono numerį. Nors Kalėdų Senelis žino viską apie vaikus, nesvarbu, ar jie buvo mandagūs, ar išdykę šiais metais, tačiau prisiminti tiek daug vaikų adresų jam yra didelis iššūkis. Parašytą laišką reikėjo įmesti į Kalėdų Senelio pašto dėžutę, esančią Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre. Pirmuosius laiminguosius Kalėdų Senelis ir jo nenuilstantys pagalbininkai aplankė jau gruodžio 6 d. Linksmas senukas saugiai pristatė jiems dovanas tiesiai į namus.
Kas parašė laišką Kalėdų Seneliui, bet nesulaukė jo vizito gruodžio 6 d., tegul nesijaudina. Kalėdų Senelis aplankys jo laukiančius vaikus kitą savaitgalį. Juk kalėdinė akcija truks iki gruodžio 20 dienos.
Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja Vilniaus rajono savivaldybei už finansinę paramą šiai kalėdinei akcijai.
Įrašą apie Kalėdų Senelio nuotykius galite pamatyti čia.

                                   
Andžej AškelovičNuotraukos: organizatorių

Vis daugiau darželių ir mokyklų registruojasi dalyvauti konkurse sveiko gyvenimo įpročiams ugdyti

Previous article

Vilnius steigia prof. V. Šikšnio vardo stipendiją gabiausiems gyvybės mokslų srities studentams

Next article

You may also like

More in Rajonas