Rajonas

Pradinių klasių mokinių pilietinio ugdymo konkursas „Pažink tėvynę iš arčiau“

0

Kovo 10 d. Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijos  pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos rinkosi į nuotolinį konkursą. Pradinukai nekantravo pasidalinti savo žiniomis bei jas atnaujintini tradiciniame konkurse „Pažink Tėvynę iš arčiau“.
Mokiniai savo žinias demonstravo  4 rungtyse: reikėjo atsakyti į viktorinos klausimus iš Lietuvos istorijos įsimintinų  datų, papročių ir tradicijų, išklausyti ir atpažinti tarmę, žemėlapio užduotyje mokiniai turėjo įvardinti Lietuvos etnografines dalis, didžiuosius Lietuvos miestus, šalis kaimynes, didžiausias šalies upes ir iš pateikto žodžio raidžių sudėti kuo daugiau daiktavardžių. Konkurso metu mokiniai  turėjo puikią galimybę pademonstruoti savo žinias ir greitą orientaciją.  
Kiekvienoje klasėje yra mokinių labai gerai ir gerai pažįstančių savo Tėvynės praeitį, istoriją ir dabartį. Didžioji dalis pirmokų, padedami tėvelių, visas rungtis įveikė ir pasirodė labai gerai. Šauniausi antrokai buvo Patrikas Masiulis, Adomas ir Tomas Žiburkai, Artiom Frolov, Akvilė Butaitė, Kipras ir Gasparas Velikiai. Tarp trečiokų lygių nebuvo Indrajai Dudėnaitei, Agatai Jelenskytei, geras žinias pademonstravo Rasa Strelaitė, Armandas Jankovskis, Deividas Vasilevskij ir Viktorija Bružaitė. Ketvirtokas Normantas Pivoriūnas buvo geriausiai pasiruošęs konkursui, geras žinias pademonstravo ir ketvirtokai Danielius Račkauskas, Justas Bukauskas ir Evelina Janutėnaitė.
Tikimės, kad kitąmet galėsime susitikti gimnazijoje ir pasikviesti komandas iš kitų mokyklų.

Pradinių klasių mokytojos

Informacija apie parengtą žemės sklypo Daugėliškio g. 28 paėmimo visuomenės poreikiams projektą

Previous article

Приглашаем на выставку «Вильнюсские вербы и пряники Казюкаса»

Next article

You may also like

More in Rajonas