Greitos naujienos

Ministrė susitiko su Vilniaus miesto ir Alytaus apskrities gimnazijų vadovais

0
Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė šiandien susitiko su Vilniaus miesto ir Alytaus apskrities gimnazijų vadovais aptarti abiturientų konsultacijų, PUPP organizavimo, vakcinavimo  klausimų.   
„Metas visiems sudėtingas, ir mokyklų vadovai, ir mokytojai yra pavargę, ir ypač tai jaučiasi prieš šventes. Bet netolimoje ateityje, kai turėsime visuotinį imunitetą, galėsime grįžti į mokyklas ir darbo vietas. Labai raginu, prašau skiepytis. Kol kas tai vienintelis mūsų ginklas, ir nuo to, kaip juo pasinaudosime, priklausys, kada grįšime į mokyklas. Labai džiaugiuosi, kad mums pavyko į prioritetinę eilę įtraukti abiturientus. Tik kelios valstybės apskritai mokytojus yra įtraukusios į prioritetinius skiepijamų žmonių sąrašus“, – pažymėjo ministrė. 
Mokyklų vadovai teiravosi vakcinavimo ir testavimo klausimais.
Edmundas Grigaliūnas, Vilniaus Žirmūnų gimnazijos direktorius, išreiškė abejonę, kad leidžiamos abiturientų grupės gyvoms konsultacijoms iki 5 mokinių yra per mažos. Nei mokiniai, nei mokytojai, ypač vilniečiai, tokiu atveju nenori gaišti laiko ir važiuoti iki mokyklos. Siūlyta leisti didesnes grupes didesnėse patalpose, pvz., sporto, aktų salėse. Ministrė žadėjo apsvarstyti tokią galimybę.
Per susitikimą informuota, kad balandžio 11-12 dienomis abiturientai galės išmėginti matematikos žinių patikrinimą elektroniniu būdu. Nemažai teirautasi ir apie dešimtokų PUPP. Mokyklų vadovai informuoti, kad PUPP vyks elektroniniu nuotoliniu būdu. Diegiama išmanioji sistema, labai sumažinanti nusirašymo galimybę laikant privalomuosius lietuvių kalbos ir matematikos žinių patikrinimus.
Ministrė šiandienos susitikimu baigė penktadieninius neformalius nuotolinius susitikimus su apskričių gimnazijų vadovais.

Komunikacijos skyrius
E. p. info@smm.lt

Vidaus reikalų ministrė: vienas iš mūsų prioritetų – išorės sienų saugumas

Previous article

Vilniuje vos per 3 valandas paskiepyta daugiau nei 1000 žmonių

Next article

You may also like