Rajonas

Didžiųjų įmonių darbuotojai kviečiami skiepytis

0

Vilniaus rajono savivaldybė kviečia dideles įmones ar organizacijas (turinčias 100 ar daugiau darbuotojų) registruoti sąrašus darbuotojų, norinčių pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos.
Pirmiausia bus vakcinuoti darbuotojai prašymus pateikusių įstaigų, įmonių ar organizacijų, kurių veikloje praėjusį ir (ar) einamąjį mėnesį buvo fiksuojami COVID-19 susirgimai ir šios ligos židiniai.
Anksčiau skelbti Sveikatos apsaugos ministerijos vakcinavimo prioritetai išlieka.
Įmonės, turinčios daugiau nei 100 darbuotojų, kviečiamos teikti pageidaujančių skiepytis darbuotojų sąrašą pagal pridedamą formą (užpildant lentelę) el. paštu: inga.kucevic@vrsa.lt. Patikrinus ar įmonė atitinka aukščiau išvardintus reikalavimus, darbuotojai bus pakviesti skiepytis. Vakcinavimo data ir laikas bus derinami kartu su vakcinavimo centru (VšĮ Vilniaus rajono centrinė poliklinika arba VšĮ Nemenčinės poliklinika).
Pažymėtina, kad didelių įmonių darbuotojai bus vakcinuojami, jei nepavyksta sudaryti arba paskiepyti atitinkamą savaitę skiepijamos prioritetinės grupės ir toliau iš eilės esančios prioritetinės grupės pageidaujančių skiepytis asmenų sąrašo ir dėl to nebus sunaudotos visos ASPĮ turimos COVID-19 vakcinos dozės.
Siekiant paspartinti ir palengvinti vakcinacijos procesą, vakcinaciją galima vykdyti tiek vakcinacijos centre, tiek esant tinkamoms sąlygoms įstaigos, įmonės ar organizacijos patalpose.
Įmonių darbuotojai gali rinktis bet kurią vakciną. Tiesa, tikėtina, kad šiuo metu greičiau bus vakcinuoti asmenys, norintys skiepytis „Vaxrevria“ (buvusi „AstraZeneca“) vakcina. „Comirnaty“ ar „Moderna“ vakcinų gali tekti luktelti dėl jau susidariusios laukiančiųjų eilės.
 

Neetatiniai aplinkosaugininkai turės įgaliojimus dirbti visoje šalyje 3 metus

Previous article

Aplinkos apsaugos departamentui laikinai vadovaus aplinkosaugininkas Raimondas Sakalauskas

Next article

You may also like

More in Rajonas