Miestas

Vilniaus panoramose mažėjant metalinių garažų, projektus ima planuoti ir gretimų sklypų savininkai

0

Visuomenės vertinimui pristatomas prie Vakarinio aplinkkelio Karoliniškėse planuojamas naujas administracinis pastatas. Trijų aukštų pastatas Sietyno g. 38 turėtų iškilti greta šiuo metu intensyviai tvarkomo metalinių garažų masyvo. Vilniaus miesto savivaldybė pateiktus projektinius pasiūlymus vertins po viešo jų pristatymo.

Šiuo metu sklype Sietyno g. 38 jau nebeliko ilgus metus augusio sąvartyno. Greta planuojamo pastato, vietoj didžiojo garažų masyvo, jei Nacionalinė žemės tarnyba sutiks suformuoti savivaldybei visuomeninės paskirties sklypą, galėtų atsirasti viešosios funkcijos, o tiksliau – aktyvaus laisvalaikio zona.

Administracinis pastatas (projektuoja UAB „2L Architects“) turėtų būti matomas iš tolimų perspektyvų, taip pat ir nuo Vakarinio aplinkkelio. Vilniaus bendrajame plane yra numatyta įveiklinti šalimais esantį naują viaduką bei Baltynės gatvę, čia kuriamas savotiškas Karoliniškių centras.

Projektuojamas pastatas yra 3 aukštų su rūsiu. Rūsio aukšte įrengiama automobilių saugykla, kad pastatas savo aukščiu kuo mažiau dominuotų horizontalaus peizažo fone.

Planiniuose sprendiniuose administracinis pastatas suskaidomas į aštuonis biurus. Pirmame pastato aukšte numatomos sandėliavimo ir pagal poreikį prekybos paskirties patalpos, antrame ir trečiame aukštuose –  administracinės patalpos. Pastate projektuojamas patalpas numatoma nuomoti.

Daugiau informacijos ir viešo pristatymo, kuris vyks 2021-05-13 d. 16:00 val. nuotoliniu būdu, nuorodą rasite čia

Vilniaus rajone dėl paukščių gripo skelbiama ekstremali situacija. Gyventojai raginami saugoti savo ūkius ir pranešti apie nugaišusias vištas

Previous article

W rejonie wileńskim z powodu ptasiej grypy ogłoszono sytuację nadzwyczajną. Mieszkańców zachęca się do ochrony swoich gospodarstw i informowania o nieżywych ptakach

Next article

You may also like

More in Miestas