Rajonas

Virtualus piešinių konkursas „Aš esu užkietėjęs robotas“

0

Stanislavas Lemas yra vienas žymiausių XX a. fantastikos rašytojų. Jo knygos išverstos į daugiau nei keturiasdešimt kalbų. Daugiausiai tarptautinės šlovės susilaukė Stanislavo Lemo veikalas – trumpų apsakymų serija „Kiberiada“, pasakojantis apie pasaulį, valdomą robotų ir kitų intelektualių mašinų ir  „Soliaris“, kuris buvo ekranizuotas ir išverstas į daugelį pasaulio kalbų. Stanislavas Lemas yra vienas populiariausių ne anglų kalba rašančių fantastikos kūrėjų, kuriam šiais metais būtų sukakę 100 metų.
Todėl šia proga Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka kviečia visus norinčius dalyvauti virtualiame piešinių konkurse „Aš esu užkietėjęs robotas“. Kaip Jus įsivaizduojate mūsų visatą? Ar robotai turį širdį? O gal greitai ne tik įsivaizduosime, bet ir draugausime su jais? Kviečiame savo vaizduotę perkelti į piešinį ir atsiųsti mums.
Konkurso sąlygos:
 1. Konkurso tema – nupiešti (piešimo technika – įvairi) savo įsivaizduojamą pasaulį, valdomą robotų. Piešinio nuotrauką atsiųsti el. paštu biblioteka@vrscb.lt.
2. Dalyvauti konkurse gali visi šeimos nariai, siųsti nuotraukas – suaugęs dalyvaujančios konkurse šeimos narys (nuo 16 metų).
3. Kiekvienas dalyvis gali pateikti konkursui vieną savo darbą.
4. Elektroniniame laiške būtina nurodyti piešinio autoriaus vardą, pavardę, amžių.
5. Nuotraukas prašome siųsti nuo gegužės 18 iki 30 dienos (imtinai).
6. Gegužės 31 dieną bus išrinkti trys originaliausi darbai. Jų autoriai bus apdovanoti prizais.
7. Dalyviai, siųsdami savo piešinius sutinka, kad jų darbai būtų paskelbti Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos Facebook paskyroje.
 

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka
 

Wirtualny konkurs rysunkowy „Jam jest robot hartowany”

Previous article

Visuomenė kviečiama aptarti naujojo valstybinio atliekų tvarkymo plano projektą

Next article

You may also like

More in Rajonas