Greitos naujienos

Kraštovaizdžio politikos kryptims – atnaujintą klojinį

0

2021 05 20

Aplinkos ministerija pradeda rengti naujam laikotarpiui – nuo 2021 m. – skirtą Kraštovaizdžio politikos krypčių aprašą. Tai vienas svarbiausių šalies kraštovaizdžio politikos dokumentų.

„Mes linkę gilintis į smulkias problemas ir nematyti visumos. O visuma yra kraštovaizdis. Kaip jis atrodys, kokiuose miestuose, rajonuose ir kaimuose gyvensime, ar turėsime bendrą viziją, ar kiekviena savivaldybė pagal savo išmanymą trinkelėmis klos parkus – tai priklauso nuo kraštovaizdžio politikos krypčių“, – sako aplinkos ministro patarėjas Marius Čepulis.

Kraštovaizdžio politikos krypčių aprašas buvo patvirtintas prieš 17 metų ir numatytas laikotarpiui iki 2020-ųjų. Jam atnaujinti aplinkos ministro sudaryta darbo grupė jau pradėjo savo veiklą. Trečiadienį susirinkusi į pirmąjį posėdį ji aptarė, kokių rezultatų šalyje pasiekta, įgyvendinant kraštovaizdžio politiką 2004-2020 m., kokie tikslai ir lūkesčiai teikiant siūlymus aprašui tobulinti.

Darbo grupę sudaro 33 nariai, atstovaujantys valstybės institucijoms, nevyriausybinėms organizacijoms, mokslo įstaigoms. Pasiūlymus, kaip atnaujinti minėtąjį teisės aktą, ji turės suformuluoti iki spalio 20 dienos.

Medžiotojams – elektroninės priemonės vietoje kalno popierių

Previous article

Galimybių paso svetainė – gpasas.lt

Next article

You may also like