Greitos naujienos

Oro taršai mažinti įmonėms skirta 1 mln. eurų iš LAAIF programos

0

2021 06 01

Įmonėms, norinčioms mažinti aplinkos oro taršą nemetaniniais lakiaisiais organiniais junginiais (NMLOJ) jų ūkinės veiklos metu, šiemet bus skirta 1 mln. eurų subsidijų iš Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo (LAAIF) programos.

 Kvietimą teikti paraiškas paskelbė šią paramą administruojanti Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA). Paraiškos priimamos nuo birželio 1 d., kol pakaks šioms subsidijoms skirtųjų lėšų, bet ne ilgiau kaip iki liepos 31 d.

Parama numatyta projektams, susijusiems su priemonių NMLOJ išsiskyrimui mažinti ūkinėje veikloje taikymu. Bus finansuojamos priemonės tik neorganizuotai išmetamų NMLOJ išsiskyrimo vietoms, identifikuotoms jų aptikimo tyrimais, pašalinti ar iš jų išmetamam NMLOJ kiekiui sumažinti. Tai gali būti, pavyzdžiui, talpyklos apsauginių vožtuvų (alsuoklių), stogo ar plaukiojančio dangčio, susijusių vamzdynų ar jų dalių pakeitimas ir kt.

Paraiškos priimamos elektroniniu būdu per APVA informacinę sistemą APVIS.

Išsamesnės informacijos paraiškų teikimo klausimais galima teirautis APVA vyr. specialisto Antono Misevičiaus tel. 8645 71389 arba el. p. antonas.misevicius@apva.lt.

Z okazji Dnia Dziecka – imprezy i uwaga dla małych mieszkańców rejonu wileńskiego

Previous article

Vaikų gynimo dieną moksleiviams įteikti Mažieji Kristoforai

Next article

You may also like