Rajonas

Vaikų dienos proga – renginiai ir dėmesys mažiesiems Vilniaus rajono gyventojams

0

„Vaikai yra gyvenimo pavasaris, kiekvieno krašto istorijos užuomazga…“(Jonas Paulius II)
Pirmąją vasaros dieną Vilniaus rajone linksmai ir spalvingai buvo paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena, kuri primena apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Laikantis visų karantino reikalavimų, kultūros ir globos centrai bei švietimo įstaigos organizavo įvairius renginius, kuriose nuoširdžiausi sveikinimai, įdomūs užsiėmimai ir staigmenos buvo skirti rajono vaikams. Į mažuosius gyventojus orientuotos šventinės renginių programos sukūrė daug džiaugsmo ir šypsenų.
Dalijamės nuotaikingomis renginių akimirkomis!
Bus pildoma
Linksmi klounai lankė Rudaminos vaikus
Lenkų poetas, pasakų kūrėjas, vertėjas Juljanas Ejsmondas kartą pasakė: „Jei dideliame pasaulyje pritrūktų vaiko šypsenos, tai būtų tamsu ir niūru, tamsiau ir niūriau nei naktį be žvaigždžių ir mėnulio – nepaisant visų saulių, žvaigždžių ir dirbtinių reflektorių. Ši viena maža šypsena nušviečia gyvenimą…“ Remdamasis šiais žodžiais, Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras nusprendė nušviesti šios netoli Vilniaus esančios vietovės gyventojų gyvenimą, sukeliant šypseną jų vaikų veiduose.
Tarptautinės vaikų dienos, kuri kiekvienais metais yra minima birželio 1 dieną, proga buvo organizuota akcija „Linksmas klounas atvyksta pas Jus!”. Šios akcijos metu nepaprastai simpatiški klounai aplankė vietinius vaikus, kurie anksčiau išreiškė norą pamatyti šiuos linksmuolius. Gegužės 29-30 dienomis klounai turėjo daug darbo, nes jų laukė net 70 vaikų.
Spalvotais rūbais apsirengę klounai nustebino vaikus ir jų tėvus. Šiomis dienomis Rudaminoje buvo girdimas linksmas juokas. Kadangi klounas visada asocijuojasi mums su labai smagiomis linksmybėmis, geru humoru. Mieli ir simpatiški klounai linksmai visus pasveikino Vaikų dienos proga. Kiekvienas vaikas gavo saldžias dovanas ir mielą dovanėlę. Vaikai nepaprastai džiaugėsi. Šis klounų vizitas išliks ilgai jų atmintyje.          
Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras nuoširdžiai dėkoja visiems vaikams ir jų tėveliams už dalyvavimą šioje linksmoje akcijoje. RDKC ypatingai dėkoja Vilniaus rajono savivaldybei už finansinę paramą ir vaikams skirtas dovanas.
Su nuotaikingu vaizdo įrašu, kuriame RDKC sveikina ir aplanko vaikus, galite susipažinti čia.
Andžej Aškelovič    
 
Linksmoji pramoga „Vaikystės vasarėlė“ 
Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai birželį pasitiko linksma pramoga „Vaikystės vasarėlė“. Minėdami Tarptautinę vaikų gynimo dieną, mažieji pramogavo, žaidė ir lenktyniavo gimnazijos žaidimų aikštelėje. „Stebuklingu laivu – lėktuvu“ vaikai iškeliavo ieškoti vasaros. Laivas atplukdė keliautojus į sporto aikštyną, kur prasidėjo linksmosios estafetės. Po to linksmas vaikučių būrys spalvotomis kreidelėmis papuošė kiemo takelius. Šventės pabaigoje mažieji keliauninkai smagiai „skriejo“ oro balionu… Vėjelio genami, linksmai sukosi malūnėlių sparnai, nešdami vaikų svajones, į dangų kilo margaspalviai balionai, pievoje skambėjo vaikų juokas ir dainelės – prasidėjo vasarėlė. 
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos
              
 

Vaikams – gyvoji gamtos abėcėlė

Previous article

Drąsiausio vaiko premija skirta autizmo mitus griaunančiam moksleiviui

Next article

You may also like

More in Rajonas