Miestas

Ieškomas bendruomeniškas vadovas: Vilniuje kyla nauja moderni gimnazija

0

„Kviečiame vadovą, kuris būtų pasiruošęs visą šią naujovišką infrastruktūrą maksimaliai efektyviai įveiklinti, siekiant kiekvieno mokinio asmeninės pažangos ir geros psichologinės savijautos“, – pasakojo M. Vyšniauskaitė.

Tuo metu asociacijos „Už valstybinę mokyklą Pilaitėje“ vadovas Paulius Jakutavičius viliasi, kad ugdymo įstaigos būsimas vadovas ar vadovė ateityje užtikrins, jog naujoji gimnazija būtų laikoma viena moderniausių šalyje.

„Būsimąją Tolminkiemio gimnaziją norėčiau matyti kaip moderniausią šalyje mokyklą – ne tik pastato prasme, bet ir paties ugdymo, o taip pat ir atvirumo bendruomenei pavyzdžiu. Kad gimnazijoje po pamokų vyktų bendruomenės gyvenimas ir ne tik sporto salėje, būtų įsileidžiami renginiai, atviros erdvės, laboratorijos, bibliotekos, kavinė.

Tikėčiausi direktoriaus ar direktorės, kuris ar kuri tai įgyvendintų“, – kalbėjo pašnekovas.

Kur turi kreiptis pretendentas?

Kiekvienas pretendentas, siekiantis užimti gimnazijos direktoriaus kėdę, dokumentus gali pateikti elektroniniu paštu savivaldybe@vilnius.lt arba registruotu laišku Vilniaus miesto savivaldybės administracijai iki 2021 m. liepos 22 d. imtinai.

Reikalavimus asmenims, siekiantiems Pilaitės gimnazijos direktoriaus posto, galima rasti Vilniaus miesto savivaldybės puslapyje, adresu: https://vilnius.lt/lt/personalas/karjera/darbo-skelbimas/?id=6856.

Sostinės savivaldybės atstovai būsimam Vilniaus Pilaitės gimnazijos vadovui žada palaikymą įgyvendinant teigiamus pokyčius įstaigoje, mentoriaus pagalbą adaptacijos laikotarpiu, laisvę realizuojant savo idėjas įstaigos veiklos tobulinimo atžvilgiu, o taip pat aiškią atlygio ir skatinimo sistemą.

Primenama, kad karantino laikotarpiu tiesioginis dokumentų pateikimas Vilniaus miesto savivaldybėje nėra galimas – klientai aptarnaujami tik nuotoliniu būdu.

Išrinktas įstaigos vadovas darbą pradės senajame Pilaitės gimnazijos pastate ir turės rūpintis naujai statomos mokslo įstaigos projektu. Į šiuolaikiškai įrengtas patalpas gimnazijos bendruomenė, moksleiviai, turėtų persikelti jau 2022 metų rugsėjo 1-ąją dieną.  

Vilniaus miesto savivaldybei naujos mokyklos statybos kainuos 21,5 mln. eurų.

Pirmadienį norintiems pasiankstinti „Vaxzevria“ antrąją dozę bus skirta 3200 vakcinų

Previous article

Merės sveikinimas Tėvo dienos proga

Next article

You may also like

More in Miestas