Rajonas

„Savarankiškumo paslaptys“ – seminaras apie ergoterapiją Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje

0

Birželio 11 dieną iš Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos vyko projekto „Savarankiškumo paslaptys“ tiesioginė seminaro apie ergoterapiją transliacija. Seminarą vedė ergoterapeutė Monika Makutienė.
Ergoterapija – labai plati sritis, ji suteikia galimybę atlikti įprastas ir kasdienes veiklas, tobulėti ir turiningai leisti laisvalaikį nejaučiant papildomo diskomforto. Užsiėmimai ypač reikalingi pacientams, patyrusiems įvairių galvos smegenų traumų, sergantiems išsėtine skleroze, reumatoidiniu artritu, Parkinsono liga ar turintiems rimtų sužalojimų. Transliaciją stebėję dalyviai sužinojo, kas yra ergoterapija, kam ji naudinga ir kaip jos pratimus galima atlikti namuose.
Projektas „Savarankiškumo paslaptys“ siūlo namų aplinkoje, prisijungus prie specialiai jam kuriamos internetinės platformos, dalyvauti nuotoliniuose ergoterapijos mokymuose ir seminaruose, kurie padės grįžti prie sėkmingo savarankiško įgūdžių lavinimo ir atkūrimo bei produktyvaus ir visaverčio gyvenimo.
Projekto iniciatorė – išsėtinės sklerozės draugija „Feniksai“. Projektą finansuoja LR sveikatos apsaugos ministerija. Projekto partnerė – Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka.
 
Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka

Lubinų sezonas: skinkite kuo daugiau, taip padėsite išsaugoti vietines augalų rūšis

Previous article

Vokietijos kompanija Lietuvoje filmuoja serialą: karališkuosius Hofburgo rūmus atrado Vilniuje

Next article

You may also like

More in Rajonas