Rajonas

Vilniaus rajono jaunieji žolės riedulininkai U-12 – ketvirti Lietuvoje

0

Lietuvos žolės riedulio federacijos vaikų U-12 (berniukų) žolės riedulio lygos finalinio etapo metu paaiškėjo pajėgiausios šios amžiaus grupės komandos ir geriausi žaidėjai.
Finaliniame etape dalyvavo šešios komandos iš Šiaulių, Panevėžio, Vilniaus ir Širvintų. Puikus oras, daugybė atkaklių kovų, gera nuotaika, medaliai, taurės ir visiems dalyviams gaivinantys ledai, taip trumpai galima apibūdinti finalinį U-12 amžiaus grupės finalinį etapą Šiauliuose.
Komandos buvo suskirstytos po tris į dvi grupes. A grupėje susitiko dvi: Šiaulių riedulio akademijos komanda ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos komanda. B grupėje kovojo Vilniaus, Panevėžio ir Širvintų ekipos.
Pirmas vietas A ir B grupėse užėmusios komandos susitiko finale ir kovojo dėl aukso medalių. Finale nugalėjo Šiaulių riedulio akademijos pirmoji komanda, kuri įveikė Vilniaus HC „Pietų meteoras“ riedulininkus 4:0.
Dėl trečios vietos užvirė atkakli kova tarp Vilniaus rajono sporto mokyklos riedulininkų ir Panevėžio SC auklėtinių. Pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 3:3. Deja, teisėjai suklydo skaičiuodami rezultatą ir nuėmė vieną įvartį iš Vilniaus rajono sportininkų, todėl nugalėtojai paaiškėjo tik po bulitų serijos. Jaunieji Panevėžio SC riedulininkai daugiau kartų tiksliai pasiuntė kamuoliuką į vartus ir pasipuošė bronzos medaliais. Vilniaus rajono sporto mokykla šį kartą liko šalia prizininkų pakylos – užėmė 4 vietą.
Trečias vietas grupėse užėmusios Širvintų ir Šiaulių riedulio akademijos komandos varžėsi kuri užims penktą, o kuri šeštą vietas. Šiauliečiai išplėšė pergalę 3:1 ir bendroje įskaitoje buvo penkti.
Užimtos vietos ir geriausi komandų žaidėjai:1 vieta – „Šiaulių riedulio akademija-1“ (trenerė Donata Grigienė). Geriausias žaidėjas Džiugas Dikšas;2 vieta – Vilniaus „Pietų meteoras“ HC (treneris Sergej Garvirol). Geriausias žaidėjas Michail Slobotkin;3 vieta – Panevėžio SC (trenerė Anna Rekašius). Geriausias žaidėjas Danas Šautkulis;4 vieta – Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla (mokytojas Vytautas Vilipas). Geriausias žaidėjas Daniel Belogolovko;5 vieta – „Šiaulių riedulio akademija-1“ (trenerė Donata Grigienė). Geriausias žaidėjas Kasparas Stapušaitis;6 vieta – Širvintų SC (trenerė Aušra Janutaitė). Geriausias žaidėjas Nojus Šičiūnas.
Pirmenybės baigėsi prizų dalybomis. Asmeniniai prizai įteikti geriausiems komandų žaidėjams, medaliai ir taurės prizininkams, o ledai – visiems dalyviams ir palaikymo komandoms.
 
Vilniaus rajono savivaldybėssporto mokyklos žolės riedulio mokytojasVytautas Vilipas

Manufaktūrų g. atnaujinimas įgauna pagreitį – saugesnė sankryža, dviračių takai, žaliosios erdvės

Previous article

Lubinų sezonas: skinkite kuo daugiau, taip padėsite išsaugoti vietines augalų rūšis

Next article

You may also like

More in Rajonas