Lietuva

Daugiausia ant kelių ir automobilių užvirtusių medžių – Kauno apskrityje

0

Antradienio vakarą nuo stipraus vėjo ir lietaus Lietuvoje lūžo medžiai, ugniagesiai 13 kartų vyko jų šalinti nuo važiuojamosios kelio dalies.

Birštone ir Jonavos rajone nuvirtę medžiai buvo visiškai užtvėrę kelius.

Jonavoje, Šveicarijos seniūnijoje, Salupių kaime, Senajame Kauno kelyje buvo nuvirtę šeši medžiai, kelias buvo visiškai nepravažiuojamas.

Birštone, B. Sruogos ir Birutės gatvėse, supjaustyti ir patraukti penki medžiai, jiems nuvirtus, kelias taip pat buvo visiškai nepravažiuojamas.

Didžioji dauguma pranešimų – aštuoni – dėl nuvirtusių medžių buvo gauti iš Kauno apskrities. Vilniaus apskrityje dėl nuvirtusių ir trukdančių pravažiuoti medžių ugniagesiai sulaukė trijų pranešimų, Alytaus apskrityje – dviejų.

Kauno mieste antradienio popietę medžiai nuvirto ant dviejų automobilių.

„Šie pranešimai buvo gauti iš Kovo 11-osios ir Partizanų gatvių“, – BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo poskyrio vyriausiasis specialistas Giedrius Vaičiulis.

Po 17 val. buvo gautas pranešimas, kad Partizanų gatvėje ant automobilio nuvirto medis.

Paaiškėjo, kad ant automobilių „VW Passat“ ir „Peugeot“ buvo užvirtusios medžio šakos. Šakos buvo nupjautos ir patrauktos, atlaisvintas praėjimas pėstiesiems, skelbia Kauno ugniagesiai.

Per stichiją šalyje buvo daugiau nulūžusių medžių, ugniagesiai juos šalina tik tada, kai jie trukdo eismui, būna užkritę ant automobilių, kelia pavojų žmonėms.

Į ugniagesius gelbėtojus antradienį kreipėsi Jonavos rajono gyventoja.

Kulvos seniūnijoje, Batėgalos kaime gyvenanti moteris pranešė, kad po audros ant namo stogo nukrito medis.

Pasak Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, ant namo buvo užvirtęs labai storas medis, ugniagesiai pagalbos suteikti negalėjo. Savininkė pati ieškos bokštelio vėtros padariniams šalinti.

Autorė Ingrida Steniulienė

BNS, Lietuvos naujienų skyrius

Per karščius sostinės gatvėse ribojamas sunkiasvoris transportas

Previous article

Užupio aikštė prie turgaus oficialiai pavadinta Tymo vardu

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Lietuva