Lietuva

G. Landsbergis prabilo apie išankstinius parlamento rinkimus

0

Dalinkitės

Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderis Gabrielius Landsbergis (į Seimą išrinktas Kaune, Centro – Žaliakalnio apygardoje) penktadienį pareiškė šauksiąs partijos prezidiumą. Esą bus svarstoma dėl vyriausybės pasitraukimo ir naujų Seimo rinkimų.

 „Aš nemanau, kad yra koks nors kitas būdas, kaip išspręsti šitą problemą be visiško politinės sistemos perkrovimo. Todėl šiandieną rengiame partijos prezidiumo posėdį – netrukus, neatidėliotinai taip pat siūlysiu kviesti koalicijos pasitarimą. Irgi taip pat netrukus, negaliu kol kas pasakyti tiksliai kada, ir tartis, kokiu keliu mes toliau judame“, – žurnalistams penktadienį sakė G. Landsbergis.

Vyriausybę ir valdančiąją koaliciją drebina skandalas po to, kai visuomenininkas ir pramogų verslo atstovas Andrius Tapinas paskelbė, kad švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė, būdama Kauno tarybos nare, galimai piktnaudžiavo tarybos nario veiklai skirtomis lėšomis ir gavo beveik 14 tūkst. eurų.

Ministrė savo išlaidų pagrįsti čekiais negalėjo (galiojantis reglamentas to nereikalavo). J. Šiugždinienė paviešino Kauno savivaldybei pateiktas ataskaitas.

Tačiau skandalas nenuslopo. Nors premjerė Ingrida Šimonytė vis kartojo pasitikinti J. Šiugždiniene, ketvirtadienį ministrė paskelbė Vyriausybės vadovei įteikusi atsistatydinimo pareiškimą. Premjerė dėl sprendimo, ar patenkinti ministro prašymą jį atstatydinti, turėtų apsispręsti per penkias darbo dienas.

Nenorit 250 000 EUR baudos už šašlyką? Skundikų ir šmeižikų klestėjimo metas (video)

Previous article

„Esu su jumis per visas dienas“ Šeštinės

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Lietuva