Pasaulis

Kataras prieš Pasaulio taurę atsisakys reikalavimo prieš atvykimą atlikti COVID-19 testą

0

Artėjant Pasaulio futbolo čempionatui, kuris prasideda lapkričio 20 dieną, Kataras atsisakys reikalavimo į šalį vykstantiems asmenims prieš atvykimą pasitikrinti dėl COVID-19, trečiadienį pareiškė Persijos įlankos valstybės sveikatos apsaugos ministerija.

„Atvykstantieji nebeprivalo prieš vykdami į Katarą pateikti neigiamo PGR tyrimo arba greitojo antigeno testo rezultato“, – rašoma ministerijos paskelbtame pranešime.

Apie sušvelnintas priemones, kurios įsigalios lapkričio 1 dieną, buvo paskelbta po to, kai Kataras praėjusį mėnesį pareiškė, kad daugiau kaip milijonui sirgalių, šiemet vyksiančių į Kataro organizuojamą Pasaulio futbolo čempionatą, nebus privaloma būti paskiepytiems nuo pandeminio koronaviruso.

29 dienas truksiantis turnyras bus pirmasis pasaulinio masto sporto renginys su sirgaliais nuo COVID-19 protrūkio pradžios 2019 metų gruodį. Ši infekcija pareikalavo jau daugiau kaip 6 mln. aukų visame pasaulyje.

Sveikatos apsaugos ministerija taip pat nurodė, kad Kataro piliečiams ir nuolatiniams gyventojams taip pat nebereikės per 24 valandas po sugrįžimo iš užsienio atlikti PGR tyrimo arba greitojo antigeno testo.

Naujosios priemonės taikomos visiems asmenims, kurie į šalį atvyks nuo lapkričio 1 dienos, kuomet Kataras bus uždarytas visiems žmonėms, neturintiems vadinamosios „Hayya“ kortelės – privalomo dokumento, išduodamo bilietų turėtojams ir jų svečiams, žaidėjams, žiniasklaidos atstovams, personalui ir pareigūnams.

BNS, Užsienio verslo naujienų skyrius

Nesėkminga diena kontrabandininkui (video)

Previous article

Opozicija kviečiasi A. Bilotaitę dėl buvusio VST vado išsakytų kaltinimų

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Pasaulis