Įmonės

Kauno rajono savivaldybė pagerbė atrinktus verslininkus

0

Dalinkitės

Ketvirtadienio vakarą Kauno rajono meras, socialdemokratas Valerijus Makūnas Raudondvario menų inkubatoriuje „už pasiekimus ir nuopelnus bendruomenei” apdovanojo 22 verslininkus. Šiemet nominantai, kaip nurodo Kauno rajono savivaldybė, buvo suskirstyti į 8 kategorijas.

„Nedidelės įmonės, šeimų verslai yra Kauno rajono gyvybingumo šaltinis. Verslas yra svarbus savivaldybės socialinis partneris. Tai ne tik mokami mokesčiai, kuriamos darbo vietos, bet ir parama bendruomenėms“,– teikdamas apdovanojimus kalbėjo rajono meras.

Už pagalbą seniūnijoms dėkota net kelių įmonių vadovams. Ilgakiemyje įsikūrusi kelių tiesimo bendrovė „Radė“ (vadovas Albertas Cikanavičius) – nuolatinė Garliavos ir Garliavos apylinkių seniūnijų pagalbininkė. Arūno Plančiūno vadovaujamo „Jonio agroserviso“ darbuotojus galima dažnai pamatyti talkinant Vandžiogalos bendruomenei.

Pauliaus Butkaus UAB „Irona“ finansiškai prisideda prie Domeikavos kaimo bendruomenės centro ir Ramučių kultūros centro įgyvendinamų projektų.

Šis apdovanojimas įteiktas ir Karmėlavoje veikiančio restorano „Tigrasa“ savininkui Vidmantui Salminui – nuolatiniam „Gatvės roko“ festivalio ir kitų seniūnijos renginių rėmėjui. „Tigrasa“ įžymi čia gaminamais didžiaisiais cepelinais, kurie išgarsino Karmėlavą tarptautiniu mastu, o pernai miestelyje šiam patiekalui iškilo ir meninė instaliacija.

Gerų darbų sąraše buvo ir daugiau verslininkų. Antai Pauliaus Rapkausko įmonė „Durpeta“ socialiai remtinas šeimas aprūpina durpių briketais. Rokų bendrovės „Technogaja“ vadovui Ramūnui Katkevičiui taip pat buvo įteikta statutėle už pagalbą bendruomenei. Verslininkas priima į darbą ir tuos žmones, kurie neturi išsilavinimo, bet jiems reikia antro šanso.

Už pagalbą Lapių seniūnijos gyventojams įvertinta mažoji bendrija „Rugneta“ ir jos vadovė Viktorija Abramavičienė. Už paslaugas arčiau namų – Vilkijos odontologijos klinika „Viladenta“ (vadovas Kęstutis Kepežinskas), Raudondvario klinika (vadovė Rūta Čepšienė) ir UAB „Aduva“ (vadovė Gintarė Šiugždienė).

Už paramą nuo Karo kenčiantiems Ukrainos žmonėms apdovanoti UAB „Vetmarket“ generalinis direktorius Andrius Jucius ir jo pavaduotoja Edita Drazdauskienė, taip pat Babtų ūkininkas Romas Majauskas.

Už indėlį į biudžetą pagerbtos dvi bendrovės: Babtuose įsikūrusi medienos gaminių prekybos įmonė „Medvita“ (vadovas Arūnas Zaleckis) bei Kumpių kaime (Užliedžių sen.) šildymo, vėdinimo, kondicionavimo ir vonios kambario įranga prekiaujanti „Celsis“ (vadovas Jonas Gurskis).

Kauno rajone kasmet kuriasi daug naujų verslų. Šįkart „Jauno verslo“ apdovanojimas atiteko „Dreamfood“ vadovei Astai Teresevičienei. Trijų vaikų mama gamina skanius ir sveikus užkandžius ir jais prekiaujanti internetu. Įvertinimo taip pat sulaukė du restoranai: Zapyškyje įsikūrusi „Scena“ (vadovė Aistė Venskutonienė) ir vaizdingoje Kačerginės vietoje veikiantis „Piliakalnio kiemelis“ (vadovė Gintarė Ramanauskienė).

Už turizmo skatinimą du apdovanojimai iškeliavo į Zapyškio seniūniją. Kūrybos ir užimtumo stubai vadovaujanti Daiva Vaišnorienė rengia edukacijas ir kūrybines dirbtuves įvairaus amžiaus žmonėms, o „Expedicijos“ direktorius Skirmantas Paukštys – netradicinius projektus ir išskirtines keliones. Evaldo Karaliaus vadovaujama „Camino Lituano“– savarankiškai keliauti paruoštas 500 kilometrų piligrimų kelias, besidriekiantis per visą Lietuvą. Šioje trasoje yra daug Kauno rajono turizmo objektų.

„Originalaus verslo“ kategorijoje už marinuotų putpelių kiaušinių gamybą V. Makūnas apdovanojo Lapių mažąją bendriją „Margas Lukštas“ (vadovė Jolanta Barysienė), o už žirgams teikiamas kineziterapijos paslaugas – Akademijoje įsikūrusios mažosios bendrijos „Equus Sanus“ vadovę Giedrę Vokietytę-Vilieniškę ir jos kolektyvą.

Edmundo Mališausko ir Jonės Kinderytės nuotraukos

Prezidentas: Ukrainos vieta yra Europos Sąjungoje

Previous article

Tarptautinė Saugesnio interneto diena „Kurkime geresnį internetą kartu!“

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės