Miestas

Lietuvos humoristas susitiko su Rudaminos bendruomene

0

Spalio 13 dieną Rudaminoje svečiavosi ypatingas svečias Lietuvos humoristas, scenaristas, TV laidų prodiuseris, vienas iš laidos „Dviračio šou“ įkūrėjų Haroldas Mackevičius. Šį susitikimą dovanojo elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“, valdantis elektros energijos srautus Lietuvoje bei palaikantis stabilų visos elektros energetikos sistemos darbą. Kartu su Lietuvos humoristu atvyko ir šio susitikimo moderatorius – visuomenininkas, renginių, įvairių projektų organizatorius bei vedėjas, Pilietinių iniciatyvų centro vadovas Girvydas Duoblis.

Susitikimo svečias pasakojo apie save, apie savo šeimos istoriją, kuri yra be galo įdomi ir intriguojanti, apie tai, kaip tapo humoristu ir kaip gimė idėja įkurti „Dviračio žinias“. Vėliau tiek žiūrovai, tiek moderatorius uždavinėjo Haroldui klausimus. Laikas prabėgo nepastebimai, nes buvo be galo įdomu klausytis humoristo pasakojimų.

Padėkojus už įsimintiną ir įdomų susitikimą, vakaro svečiams Haroldui Mackevičiui ir Girvydui Duobliui buvo įteiktos atminimo dovanos.

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka dėkoja Rudaminos daugiafunkciniam kultūros centrui už bendradarbiavimą organizuojant šį renginį.

 Jeruzalės tvenkinio parkas bus atvertas lankytojams

Previous article

Vyriausybė pritarė didinti mažiausiai uždirbančių pareigūnų ir valstybės tarnautojų minimalius pareiginės algos koeficientus

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas