Lietuva

Lietuvos rinktinė Europos krepšinio čempionate suklupo aštuntfinalyje

0

Dalinkitės

2022 metų Europos krepšinio čempionatas Lietuvos rinktinei baigėsi aštuntfinalyje. Šeštadienį Lietuvos krepšininkai Berlyne po pratęsimo 94:102 (20:19, 25:21, 23:23, 15:20, 11:19) nusileido pasaulio čempionei Ispanijos komandai ir baigė pasirodymą Senojo žemyno pirmenybėse.

Įpusėjus trečiajam kėliniui lietuviai turėjo dviženklį pranašumą – 58:47, tačiau nesugebėjo išvystyti pranašumo, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje pratęsimą išplėšė tik aidint sirenai, kai netaiklų Roko Jokubaičio metimą pataisė Ignas Brazdeikis.

Deja, per pratęsimą jau visą laiką priekyje buvo Ispanijos krepšininkai, kurie ketvirtfinalyje susitiks su Suomijos arba Kroatijos komanda.

18 taškų į varžovų krepšį įmetė Mindaugas Kuzminskas, 17 – Ignas Brazdeikis, po 15 – Lukas Lekavičius ir Domantas Sabonis, 13 – Rokas Jokubaitis, 8 – Marius Grigonis, 5 – Jonas Valančiūnas, 3 – Arnas Butkevičius. Martynas Echodas ir Rokas Giedraitis šioje dvikovoje taškų nepelnė, o Kristupas Žemaitis ir Eigirdas Žukauskas aikštėje nepasirodė.

Nugalėtojų gretose rezultatyvumu išsiskyrė Lorenzo Brownas (28 tšk.), Willy Hernangomezas (21 tšk.), Rudy Fernandezas ir Juancho Hernangomezas (po 13 taškų).

Beje, Lietuvos ekipa buvo vienintelė iš B grupės komandų, kurios rungtyniavo Kelne, kuri neparžengė aštuntfinalio barjero.