Įmonės

Mados ir grožio mugė „Design for life“ – Kaune jau šį sekmadienį!

0

Spalio 10 dieną, sekmadienį, „Žalgirio” arenoje vyks mados ir grožio mugė „Design for life”. Tai mugių ciklo, aplankysiančio didžiausius Lietuvos miestus bei arenas, dalis.

Anot organizatorių, mados ir grožio mugės lankytojus Kaune pasitiks ne tik lietuviškų prekių ženklų kūrėjai, pristatysiantys naujausias rudens bei artėjančios žiemos kolekcijas, bet ir specialūs pasiūlymai bei staigmenos.

„Lietuvoje turime išties daug talentingų žmonių, pasižyminčių išskirtiniu stiliaus pojūčiu, vertinančių kokybę bei natūralumą. Lietuvių kūrėjų asortimentas vis dažniau savo vietą atranda ir užsienio rinkose. Todėl džiaugiamės galėdami jų gaminius pristatyti ir Lietuvos žmonėms,“ – teigia Andrius Kazlauskas, UAB „Festivus“ direktorius.

Anot jo, mugės „Design for life“ kas kartą suburia per 150 išskirtine kokybe garsėjančių prekių ženklų atstovų. Šį sekmadienį vyksianti mugė Kaune – ne išimtis. Tad mugės lankytojai turės išskirtinę galimybę rinktis iš itin plataus naujausių aprangos, aksesuarų, papuošalų kolekcijų.

Savo asortimentą siūlys ir gausus būrys grožio prekių ekspertų, padėsiančių išsirinkti labiausiai klientų poreikius atitinkančias prekes. Neliks užmiršti ir vaikai – jiems gaminius siūlo ne vienas mugėje dalyvausiantis prekės ženklas, itin didelį dėmesį skiriantis patogiems, judesių nevaržantiems drabužiams kurti.

Tuo tarpu mados ir grožio mugės lankytojai, išsiilgę šilumos ir jaukumo namuose, galės atrasti ir namams skirtą asortimentą – tuo rūpinasi rankų darbo pledus ir aksesuarus iš vilnos kuriantys, rankų darbo žvakes bei natūralius namų kvapus gaminantys prekių ženklai.

„Lietuvių kūrėjai savo asortimentą dažniausiai pristato internete – tinklalapiuose arba socialinėje erdvėje. Ne kiekvienas iš jų turi fizines parduotuves, tad mugės sukuria išskirtinę galimybę ne tik gyvai susipažinti su populiarių prekių ženklų kūrėjais, išgirsti jų patarimų stiliaus klausimais, bet ir vietoje pasimatuoti patikusius drabužius, atrasti naujus, dar nebandytus aprangos ar aksesuarų derinius,“ – teigia A. Kazlauskas.

Mados ir grožio mugė „Design for life“ Kaune lankytojų lauks spalio 10 dieną, „Žalgirio“ arenoje, nuo 10 iki 15 valandos. Įėjimas į mugę – nemokamas.

Mugės organizatoriai primena, jog vykdant Vyriausybės sprendimą dėl COVID-19 situacijos valdymo šalyje, uždarose patalpose organizuojamuose renginiuose dalyvaujantys asmenys privalo turėti Galimybių pasą. Tad lankytojus, užsuksiančius į mugę, ragina nepamiršti jo turėti drauge su savimi.

kaunieciams.lt

Ministerija skyrė finansavimą informaciniams ištekliams perkelti į valstybės duomenų centrus ir duomenims juose saugoti

Previous article

COVID propagandos metodai. Realybės inversija.

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės