Naujienos

Masažinės kėdės – viskas, ką apie jas reikia žinot

0

Kas yra masažinės kėdės ir kaip jos veikia?

Atsipalaidavimas be masažuotojo pagalvos ir savo namuose? Tai tikrai įmanoma! Tai įmanoma dėl modernių baldų, tokių kaip masažinės kėdės. Tai yra elektra maitinami prietaisai, kurie kontroliuoja specialių masažo alkūnių (kotų) ir pagalvėlių veikimą tam, kad jie veiktų mūsų kūną. Tai svarbu, nes šio prietaiso veikimas gali būti pritaikytas prie jūsų dabartinių poreikių.

Kokie yra pagrindiniai masažinių kėdžių privalumai?

Mes jau žinome, koks yra tokios įrangos veikimo principas. Bet kada ypatingai verta ją naudoti? Privalumų yra tikrai daug. Ši stimuliacija pirmiausia leidžia pagerinti organizme kraujo apykaitą, raumenų įtampos atpalaidavimą ir mažina sąnarių standumą. Taip pat verta paminėti endorfino išleidimą. Pasirodo, kad masažas specialiose kėdėse yra puikus būdas per trumpą laiką pagerinti nuotaiką, o tai kyla iš malonumo, kurį mūsų kūnas pajunta masažo metu.

Kaip dažnai naudojatės masažinėmis kėdėmis?

Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo to, su kokiais negalavimais kovojate ir kaip dažnai jaučiate, kad mūsų organizmui būtinai reikia raumenų įtampos atpalaidavimo. Tačiau niekas netrukdo tokio masažo daryti kiekvieną dieną, pvz., po darbo ar prieš stresą sukeliantį įvykį. Paros metas taip pat nėra kliūtis.  Novatoriškos masažinės kėdės yra tylios, todėl procedūrą galite atlikti ir vakare, jei tokie poreikiai.

Masažo kėdžių visame pasaulyje yra šimtai ar net tūkstančiai modelių. Azijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose gausu masažo kėdžių. Lenkijoje galite rinktis iš kelių dešimčių variantų, tačiau, kad teisingai pasirinktumėte ir gerai jaustumėtės, tereikia šiek tiek paskaityti. Pirkdami sau, visų pirma turėtumėte atsakyti į klausimą, ar norite ant jo atsipalaiduoti, nuolat rūpintis savo būkle, pagerinti savijautą, o gal turite tam tikrų specifinių problemų, ligų, susijusių su stuburu (neturiu omenyje civilizacinių problemų ir standartinių įtampų). Taip pat turėtumėte pasirinkti masažinę kėdę, kurios dydis atitiktų jūsų ūgį ir svorį. Paprastai masažo kėde be problemų gali naudotis aukštesni nei 155 cm žmonės, tačiau jei esate aukštesnis nei 2 m, kėdė bus ankštesnė. Svoris gali skirtis, tačiau mūsų kėdės gamykloje išbandytos 150 kg apkrovai, kurią puikiai išlaiko.

Natūralu, kad kuo didesnis jūsų svoris ir ūgis, tuo didesnės kėdės turėtumėte ieškoti. Jei kam nors dovanojate masažinę kėdę, patartina atsižvelgti į pirmiau minėtus aspektus ir atsižvelgti į gavėjo pageidavimus.

Kaip aiškiai matote, kūno masažinės kėdės yra itin praktiški prietaisai, į kuriuos tikrai verta investuoti. Jų naudojimas yra susijęs su daugybe naudos sveikatai, taip pat sumažina stresą, kuris, deja, sukelia vis daugiau sveikatos problemų.

Vaiduokliukas

Previous article

Ministerija: pensija turi priklausyti nuo sumokėtų įmokų, o ne nuo stažo

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos