Miestas

„Miško žvėrys laukia žiemos vaišių“ – padedame gyvūnams išgyventi žiemą

0

Gamta – pati nuostabiausia vieta, edukacinė erdvė, kurioje vaikai ne tik susipažįsta su aplinka, bet ir tyrinėja, eksperimentuoja, gali realizuoti save. Norint sudominti mažuosius, neužtenka skatinimo žodžiu – svarbu kurti vaiko ir gamtos santykį per patirtis. Per praktinius potyrius mažieji skatinami geriau pažinti gamtą ir ją saugoti.

Jau ne vienus metus Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos (VRSCB) Kalvelių struktūriniame padalinyje vykdoma akcija „Miško žvėrys laukia žiemos vaišių“, kurios tikslas padėti miško žvėreliams įveikti žiemos negandas, ugdyti vaikų meilę ir atjautą gamtai.

Šiemet į organizuotą akciją, sausio 30 dieną, VRSCB Kalvelių bibliotekos darbuotojai pakvietė dalyvauti Kalvelių „Aušros“ gimnazijos 4 kl. moksleivius kartu su mokytojomis I. Meleikienė, ir A. Stefanovič, Kenos girininkijos darbuotojus, girininką F. Jakubovskį bei medžiotoją A. Belousovą.

Kenos girininkijos miškininkai visus pasveikino ir pakvietė į mišką. Šėrimo vietoje vaikai sukrovė atvežtąsias gėrybes – burokus, bulves, morkas, obuolius, kopūstus. Miškininkai supažindino su taisyklėmis, kaip šerti žvėrelius, papasakojo apie mūsų miškuose gyvenančių gyvūnų rūšis, apie jų išvaizdą, elgseną, sąlygas ir gyvenimo būdą.

Susitikimo pabaigoje organizatoriai pavaišino visus karštomis dešrelėmis ir arbata.

Tikimės, kad ši išvyka, tai dar vienas žingsnelis vaiko ir gamtos draugystės takeliu.

Dėkojame Vilniau rajono savivaldybei, kuri finansavo renginį.

Su kontrabandinėmis cigaretėmis įkliuvo vyras

Previous article

Vietos plėtrai skirtas finansinis instrumentas padėtų spartinti ES investicijų pradžią

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas