Įmonės

Mitai ir tiesa: išmanieji namai

0
Dalinkitės

Šiuolaikinis pasaulis gali didžiuotis tuo, kad jame yra atsivėrusių labai daug inovatyvių ir modernių galimybių. Viena iš tokių galimybių ir išmanieji namai, kurie Lietuvoje pradėjo sparčiai plisti. Tokio tipo namai kelia dvejopus jausmus: vieni juos labai palaiko ir sako, kad tai yra puiki ateities idėja, o kiti priešingai – teigia, kad tai dar vienas nereikalingas išmislas. Tai kaip gi pasirinkti tą tinkamą pusę ir išsiaiškinti, kas yra tiesa?

Nuotr. asociatyvi

Išmanūs namai skirti tik tinginiams?

Šis teiginys laikomas vienu iš didžiausiu mitu kalbant apie išmaniuosius namus. Yra žmonių, kurie teigia, jog jiems nereikia protingo namo, nes jie patys gali laisvai pasikelti nuo sofos ir išjungti šviesą. Nes būtent šie žmonės ir įsivaizduoja, kad išmaniojo namo tikslas ir yra visas namų funkcijas valdyti pulteliu. Deja, šie pasakymai tik įrodo žmonių paviršutiniškumą ir nusistatymą neįsigilinus į išmaniųjų namų tikruosius tikslus ir prasmę.

Tiesa yra visiškai kitokia, nes pastatų automatika apima net nuo kelių iki kelių dešimčių skirtingas būsto funkcijas, kurios veikia sinchroniškai. Ką tai reiškia? Pavyzdžiui, šildymo sistema supranta ką „daro“, o tai reiškia, kad specialūs jutikliai nustatydami oro temperatūrą automatiškai parenka tinkamą oro terpę namuose. Jums nebereikės vargti su aukštomis šildymo sąskaitomis arba šaltą rudenį būti apsirengus su penkiais megztiniais, nes šildymas dar nebuvo įjungtas. Automatizuotų namų tikslas yra maksimalus komfortas ir kuo saugesnės, sveikesnės gyvenimo sąlygos.

Išmanūs namai yra skirti tik banaliems žmonėms?

Tikrų tikriausias mitas. Suplojate delnais ir šviesos įsijungia, o suplojate du šviesos išsijungia – kartais atrodo, kad žmonės pastatų automatiką laiko lyg kokią iškarpą iš fantastinio filmo. Juk pagalvokite, jeigu namai būtų valdomi plojimais būtų net nepatogu, o išmaniųjų namų vienas iš privalumų, kad jie būtų patogūs visiems jame gyvenantiems.

Tie, kas gyvena išmaniuosiuose namuose, dažniausiai renkasi balso funkciją. Tai yra labai patogus sprendimas, kuris nesukelia jokių nemalonių situacijų, kaip gali nutikti su plojimais ar pirštų spragsėjimais. Taip pat prie išmaniųjų namų elementų galima pritvirtinti išmaniuosius įrenginius, o jų platų asortimentą galite rasti bigbox.lt – kviečiame užsukti!

Išmanieji namai taps pabostančiu reikalu

Pabos tai pabos – galėsite tuomet įsigyti kitus namus. Juk ir tradicinio pobūdžio namai atsibosta ir jie yra keičiami. Niekas ir nesako, jog įsigijus išmaniuosius namus negalėsite jų pakeisti. Išmaniųjų namų principas yra paremtas tuo, kad pasaulis norėtų įsitraukti į inovatyvias galimybes ir prisitaikytų prie modernių idėjų. Taip pat svarbu pabrėžti, kad technologijos nesensta – kiekvienais metais atsiranda vis naujų sprendimų, kurie tik labiau ištobulina pasaulį. Su išmaniosiomis priemonėmis (pvz: robotai langų valytuvai) galime ne tik palengvinti sau kasdienius darbus, bet juos padaryti taip, kad būtų garantuota aukšta kokybė!

kaunieciams.lt

Kas Lietuvoje kieno išlaikytiniai? Su keisčiausia pasaulio švente Gegužės 1-ąja

Previous article

Ką jūsų automobiliui gali padaryti blogas akumuliatorius?

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės