Kriminalai

Ne tarnybos metu sulaikytas pažeidėjas

0

2022 04 08

4063_7aadb6cb24f2d1df8bc8c61771465cb8.jpg

Balandžio 6 d. Šalčininkų r. PK pareigūnai ne tarnybos metu Eišiškėse sulaikė jauną beteisį automobilio BMW vairuotoją. Vyras (gimęs 2001 m.) 34 kartus baustas už įvairius administracinius teisės nusižengimus – transporto priemonės vairavimą neturint teisės vairuoti, vairavimą, kai vairuojančiam asmeniui atimta ar sustabdyta teisė vairuoti transporto priemones, arba transporto priemonės perdavimą tokiam asmeniui vairuoti; transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimą ir kt.

Budrūs pareigūnai nedelsdami dirbančius savo kolegas apie daromą teisės pažeidimą, o tuo metu patys vyko sulaikyti BMW vairuotojo. Uniformuotam pareigūnui išlipus iš asmeninės transporto priemonės, BMW vairuotojas dar bandė pasišalinti, tačiau buvo sulaikytas. Atvykęs reaguojančių pareigūnų ekipažas pažeidėjui surašė administracinio nusižengimo protokolą, o automobilį priverstinai išgabeno į saugojamą aikštelę.

Šis vyras administracine tvarka 34 kartus baustas už įvairius administracinius teisės nusižengimus, dažniausiai už transporto priemonės vairavimą neturint teisės vairuoti, vairavimą, kai vairuojančiam asmeniui atimta ar sustabdyta teisė vairuoti transporto priemones, arba transporto priemonės perdavimą tokiam asmeniui vairuoti (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 424 str. 2 d.); transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimą (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 415 str. 1 d.).

Vairavimas techniškai netvarkingų, turinčių gedimų transporto priemonių, taip pat kaip ir transporto priemonės vairavimas neturint teisės vairuoti kelia didelę grėsmę kitiems eismo dalyviams. Laimei, pareigūnai, atsidūrę tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje, operatyviai sureagavo ir sulaikė BMW vairuotoją, užkirsdami kelią galimai nelaimei kelyje.

Didžiuojamės kolegomis, kurie savo misiją „Ginti. Saugoti. Padėti.“ atlieka neskaičiuodamai darbo valandų.

Prasideda karinės pratybos „Ugninis griausmas 2022“

Previous article

Vido Simanavičiaus skulptūra „Adriana“ kvies atrasti savo kiemą

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai