Įmonės

NT projektų vystytojas: Kaunas gražės, mes prisidėsime

0

Dalinkitės

Nekilnojamojo turto vystymu ir administravimu Kaune užsiimančios įmonės – UAB REFMARTUS –  vadovas Jonas Sipavičius sako prognozuojąs, kad miestas gražės ir jo vadovaujama bendrovė džiaugiasi galėdama prisidėti prie šio proceso.

Įmonė siūlo savo paslaugas visiems, kas nori įsigyti nekilnojamojo turto ir jo ieško. REFMARTUS siūlo įvairių patraukliausių NT objektų sąrašą, tačiau jis nėra baigtinis. Komanda pasiruošusi išsiaiškinti tikrąjį poreikį ir lydėti klientą nuo proceso užuomazgos iki pat finišo.

Įmonė, primena jos vadovas, startavo pandemijos viduryje: „Tai buvo rizikingas, bet labai  įdomus laikas, kai perimi pustuščius pastatus ir pradedi derybas su jau esamais nuomininkais, kurie irgi patiria sunkumų. Ačiū Dievui viskas sekėsi puikiai susitarėm su dauguma nuomininkų, kiti tiesiog norėjo išsikraustyti. Tai buvo tikrai unikali patirtis. Radom ir tokių, kurie buvo patalpose net nemokėdami nuomos. Visokių kuriozų buvo – matyt visko ir reikia,“ – pasakoja J. Sipavičius.

Apie verslo pradžią, pačią UAB REFMARTUS idėją direktorius J. Sipavičius pasakoja taip: „Šio verslo užuomazga atsirado kai mes su verslo partneriu Juozu tiesiog juokavome, kad reikia investuoti į butus, kurių durys su porolonu ir aptrauktos deimantiniu. Na toks buvo tas senasis sovietinis paveldas. Mintis kilo į jį investuoti abiems.  Tokios tada buvo rinkos realijos. Kaina, kurią galima gauti už tokio tipo turtą neturėtų būti aukšta, o pajamos už buto nuomą, suremontavus tokį būstą, yra patrauklesnės ir greitesnės nei už naujos statybos – taip tada mąstėme. Taip viskas ir prasidėjo, nupirkus jau kurį laiką gyvavusią bet jau nebeveikusią įmonę,“- prisimena verslininkas.

Bendrovė, kaip pabrėžia jos vadovas, nėra kokia tiesiog eilinė NT agentūra, parduodanti ar nuomojanti eilinius butus ar namus per didžiąsias duomenų bazes. Jos kuruojami objektai ir klientams bei partneriams siūlomos paslaugos išsiskiria individualiu priėjimu.

Anot J. Sipavičiaus, pirkti ir parduoti NT yra ne tas pats, kaip pirkti bulvių maišą ar kilogramą bananų. „Reikia numatyti masę dalykų, kaip šachmatų partijoje. Pavyzdžiui, jei šiandien vaizdas pro langą rodo gražų saulėlydį, tai nereiškia, jog ši idilė nepasikeis greitai prasidėjus naujoms statyboms. Numatyti, prognozuoti, greitai ir profesionaliai išsiaiškinti perspektyvas mūsų komanda gali padėti ir padeda“, – akcentuoja jis.

Įmonė kuruoja procesą „nuo iki“. Rinkos analizė, kiekvieno konkretaus objekto analizė, pardavimo strategijos parengimas, derybos, visų grandžių sutarčių sudarymas ir net atsiskaitymų už jau parduotą objektą priežiūra – štai ką gauna klientai ir partneriai.

Įmonė, kaip nurodo jos direktorius J. Sipavičius, ketina plėstis. „Pradžioje dirbome mes dviese su Juozu, dabar mūsų jau 8 kolegos: Dovydas projektų – vadovas – atsakingas už nuomos procesų valdymą. Valdas – Statybos ir objektų priežiūra (Vienas kalvis), Agne  buhalterija (verslo cechas) Kristina – marketingas – ir visas įvaizdis (tiksli reklama). Raimondas – nekilnojimo turto konsultantas vystymo ir pardavimo klausimais. Irena -mūsų pažiba, ką tik atšventusi 80-metį, įkvepianti asmenybė.

Planuojame priimti į komandą dar kelis rimtus pastatų priežiūros specialistus ir eiti į NT vystymo verslą, kuriame esame numatę kelis labai „skanius“ objektus: Kauno Rotušėje, prie Soboro ir Laisvės alėjoje. Tad į ateitį žvelgiame optimistiškai ir tikime kad UAB REFMARTUS prisidės prie darnios Kauno miesto, kuris neišvengiamai gražės, plėtros,“ – sako jis.

NATO dėl Rusijos grėsmės pertvarko pajėgas rytiniame sparne 

Previous article

Kaune atverta išskirtinio dizaino krepšinio aikštelė

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės