Įmonės

Paaiškėjo 3×3 krepšinio rinktinių tvarkaraštis: Kaune – du prestižiniai turnyrai 

0

Lietuvos 3×3 krepšinio asociacija jau dėliojasi planus 2022-iesiems – paaiškėjo nacionalinių komandų tvarkaraštis, kuriame iššūkiai laukia ne tik vyrų ir moterų rinktinių, bet ir įvairių amžiaus grupių ekipų.

Praėjusį sezoną į Europos čempionatą patekusi ir ten puikų žygį surengusi Lietuvos moterų rinktinė stengsis pakartoti sėkmę, o viskas prasidės Jeruzalėje. Istorinėje pasaulio vietoje birželio 9-10 dienomis vyks atranka į Europos čempionatą.

Europos čempionatas vyks rugsėjo 9-12 dienomis Grace, Austrijoje, ir jame tikrai matysime Lietuvos vyrų rinktinę, kuri gavo tiesioginį kelialapį.

Dar birželio 21-27 dienomis tiek Lietuvos vyrų, tiek moterų rinktinės dalyvaus pasaulio čempionate Antverpene (Belgija). Pirmenybės įvyks po trijų metų pertraukos, o 2019-aisiais Lietuvos vyrų trijulių rinktinė Amsterdame (Nyderlandai) finišavo 9-oje vietoje.

Tuo metu pagal reitingo taškus į pirmenybes prasimušusiai moterų rinktinei Antverpene bus pasaulio čempionatų krikštas.

Rimti reikalai pirmąjį vasaros mėnesį vyks ir Lietuvoje – birželio 14-16 dienomis Kaune įvyks U21 Tautų lygos etapas, o jau 17-19 d. laukia U23 Tautų lyga.

Turnyras bus rengiamas VDU Botanikos sode, kur bus pastatyta speciali 3×3 renginiui pritaikyta arena.

Jaunimo rinktinių artėjančiame sezone laukia ir daugiau iššūkių – rugsėjo 2-5 dienomis Atėnuose (Graikija) įvyks U17 Europos čempionatas, o nacionalinių komandų metus uždarys U23 pasaulio čempionatas Bukarešte (Rumunija) spalio 5-10 d.

kaunieciams.lt

Rusija mėgina užgrobti Ukrainą – 27 para

Previous article

Išrinkti nauji UAB „Toksika“ valdybos nariai

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės