Naujienos

Pedikiūro frezos antgaliai, ką reikia žinoti juos renkantis?

0

Šiandien savo pėdų ir nagų priežiūrą daugelis patiki šios srities specialistams – manikiūro bei pedikiūro meistrams. Vienais atvejais ši procedūra – tik estetinis išvaizdos klausimas, o kitais – tiesiog būtinybė. Nors moterys neabejotinai yra lyderės šiame klientų segmente, tačiau kalbant apie pedikiūrą vis daugiau kreipiasi ir vyrų. Šiuo metu itin paklausus yra gydomasis arba dar kitaip – medicininis pedikiūras, kuris reikalingas ne tik moterims, bet ir vyrams.

Ne paslaptis, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu nemaža dalis įprastą pedikiūrą nusprendė išmokti atlikti pačios namuose. Tikriausiai pastebėjote, kad šiuolaikinės manikiūro bei pedikiūro paslaugos nebeįsivaizduojamos be elektrinės dildės (frezos) ir atitinkamų jos priedų. Nusprendus atsisakyti profesionalo paslaugų, tenka atsakyti į klausimus, kaip pasirinkti tam tinkamas priemones, kokie frezos antgaliai yra reikalingi. Su tokiais klausimais taip pat dažniausiai susiduria ir pradedantys meistrai.

Neturint patirties, tinkamas priemones išsirinkti iš tokio gausaus asortimento gali būti gana sudėtinga. Priklausomai nuo to, kokia procedūra yra atliekama, kiekvienu atveju reikalingi ir atitinkami įrankiai bei priemonės. Frezos antgaliai yra skirtingų tipų, medžiagų, abrazyvo, sterilizuojami ir vienkartiniai, skirti nago paruošimui, šlifavimui, odelėms bei pėdoms https://www.groziui.lt/manikiurui-pedikiurui/irankiai-manikiurui-ir-pedikiurui/vienkartiniai-abrazyvinia-ir-guminiai-antgaliai.

Renkantis antgalius svarbu žinoti, kokiai procedūrai juos ketinate naudoti, galite pasitarti su pardavėju. Pavyzdžiui, medžiagos nuo nago pašalinimui rekomenduojama naudoti keramikinį arba deimantinį eglutės formos frezos antgalį. Tuo tarpu odelių tvarkymui puikiai tinka liepsnelės formos antgalis, kuris leidžia saugiai „atkelti“ odeles nuo nago paviršiaus, o burbuliuko formos antgaliu ją efektyviai pašalinsite.

Atkreipkite dėmesį į spalvas, kuriomis žymimi antgaliai. Jie nurodo jo „minkštumą“, tiksliau sakant abrazyvo stambumą. Taip pat svarbu, kad pasirinkti antgaliai tiktų būtent jūsų naudojamai frezai ar rankenėlei. Jeigu abejojate, geriausia rinktis universalius antgalius, kurie tinka visų tipų frezoms. Daugkartiniai antgaliai gali būti dezinfekuojami ir sterilizuojami.

Sukietėjusiai pėdų odai pašalinti puikiai tiks cilindriniai vienkartiniai užmaunami abrazyviniai antgaliai. Jie taip pat gali skirtis grublėtumu, skersmens dydžiu. Svarbu žinoti, kad jie nėra atsparūs dezinfekcinėms priemonėms, todėl jų sterilizuoti ar pakartotinai naudoti profesionaliam darbui skirtingoms klientėms būtų labai rizikinga.

 

DEKORATYVINĖS SKALDOS PANAUDOJIMAS

Previous article

A. Merkel ragina griežtinti suvaržymus dėl COVID-19

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos