Įmonės

Prekybos ir laisvalaikio centre MEGA duris atveria nauja PRO nagų studija

0

Spalio 22 dieną Kauno Prekybos ir laisvalaikio centre MEGA duris atvėrė jau antroji Kauno mieste PRO nagų studija teikianti profesionalias manikiūro ir pedikiūro paslaugas. Naujoji studija dirbs įprastu darbo laiku nuo 10 iki 21 valandos. Tai bus pirmoji manikiūro ir pedikiūro paslaugas teikianti studija prekybos ir laisvalaikio centre MEGA, kuri papildys vidinį paslaugų teikimo tinklą. Apsilankyti čia bus itin patogu ne tik čia dirbantiems darbuotojams, bet taip pat bus ir patogi vieta visiems kauniečiams ar aplinkinių gyvenviečių gyventojams.

Platus paslaugų spektras. Savo klientams galime pasiūlyti ne tik visas manikiūro, pedikiūro, SPA pedikiūro paslaugas, bet ir antakių korekciją dažymą bei laminavimą. Geras paslaugų prieinamumo užtikrinimas ypač svarbus, nes daugelis klientų susiduria su didele problema gauti kokybiškas paslaugas nelaukiant eilėje keletą savaičių. Mūsų tikslas, kad klientas gautų paslaugas jam patogiu laiku – vakarais ir savaitgaliais, o atvykęs apsipirkti ar praleisti laiką su šeima prekybos ir laisvalaikio centre MEGA, gali pasirūpinti ir manikiūru ar pedikiūru. Anot PRO nagų studijos įkūrėjos Juditos Aleknavičienės, didžiausia problema šiuo metu yra greitas paslaugų prieinamumas: „Pastebime, kad dauguma moterų negali gauti manikiūro paslaugų vakaro laiku, nes geri meistrai būna užimti porą mėnesių i priekį ir dirba iki 18-19 valandos. Vakariniai laikai labai paklausūs daugelyje sričių, nes moterys dirba iki 17-18valandos ir po darbo nori pasirūpinti savimi. Mūsų privalumas, kad turime daugiau vakarinių laikų, nes dirbame iki 21 valandos vakaro visas 7 dienas per savaitę.“

Išskirtinis dėmesys higienai. Mums svarbu, kad klientas gautų išskirtinai kokybiškas paslaugas, todėl higienai skiriamas didžiausias dėmesys. Vis daugiau klientus edukuojame apie tai, kad atidžiai rinktųsi paslaugas teikiančius meistrus ir domėtųsi ar užtikrinamos atitinkamos higienos procedūros. Kaip aiškina studijos vadovė ir įkūrėja J. Aleknavičienė, higiena yra vienas iš sėkmingos veiklos ir patenkinto kliento kriterijų: „Mes kruopščiai sterilizuojame įrankius. Daugelis salonų, dažnai praleidžia šį žingsnį dėl laiko ir finansinių kaštų. Tiek manikiūras, tiek pedikiūras turi būti atliekamas kaskart su sterilizuotais įrankiais, o jų pakuotė turi būti atidaroma griežtai prie kliento.“ Nesilaikant higienos meistrai rizikuoja ne tik klientų, bet ir savo sveikata, nes kyla didelė rizika užsikrėsti įvairiomis infekcinėmis ir grybelinėmis ligomis. Higienos normų laikymasis vienas iš svarbiausių etapų PRO nagų studijoje, nes profesionalus salonas turi laikytis higienos, profesionaliai atlikti paslaugą ir maloniai priimti klientą.

Darbuotojų kvalifikacija. Mūsų studijoje dirbančios meistrės turi ne tik ilgametę darbo patirtį, tačiau ir nuolat tobulinasi bei gilina žinias įvairiuose kursuose bei mokymuose Lietuvoje ir užsienyje. Siekiame, kad klientėms galėtumėme pasiūlyti naujausias manikiūro bei pedikiūro tendencijas, patogius sprendimus bei tapti vienu iš lyderiaujančių prekės ženklų Lietuvoje nagų priežiūros sektoriuje, užtikrinančiu aukščiausios kokybės paslaugas pradedant priemonėmis, baigiant darbuotojų kvalifikacija. Esame tikri, kad nagų priežiūros sritis turi turėti naują kokybės standartą ir keliamus aukštus reikalavimus tiek meistro kvalifikacijai, tiek klientų aptarnavimo kokybei.

PRO nagų studijas galite rasti Kaune:

PLC MEGA adresu Islandijos pl. 32 arba Šilainiuose adresu Mosėdžio g. 7. Registruotis galite internetu, pasirenkant Jums patogiausią laiką ir norimą meistrą: https://reservationplus.com/experience/lt/hfuzvd/services

kaunieciams.lt

Seime – siūlymas leisti kaimo turizmo sodybas turintiems ūkininkams gaminti naminę degtinę

Previous article

Lietuvos oro uostų statistika: spalį keleivių penkiskart daugiau nei pernai tuo pačiu metu

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės