Naujienos

Profesionali kartoninių dėžių gamyba

0

Jeigu Jums reikalinga kartoninių dėžių gamyba ir jeigu ieškote geriausių, idealiai pagal savo poreikius pritaikomų sprendimų – kreipkitės į „Carttara“ specialistus, kurie įgyvendins viską, kas yra reikalinga. Jūsų dėmesiui pristatomos aukštos kokybės pakavimo dėžės ir individuali pakuočių gamyba gera kaina.

Kaip atliekama dėžių gamyba?

Sukurti dėžes nėra labai sudėtinga. Svarbu gerai žinoti savo dizaino viziją, būti tvirtai apsisprendus, kokio tipo ir kokio dydžio dėžės bus reikalingos. Kartoninių dėžių gamyba suteikia galimybes gauti norimo dydžio pakuotes, kurių nerasite niekur kitur. Sukurtos pakuotės gali idealiai tikti konkrečioms Jūsų pakavimo reikmėms.

Niekas kitas taip gerai nežino, ko Jums gali reikėti, kaip tik Jūs. Tad papasakokite apie savo pakavimo poreikius specialistams ir jie sukurs tai, kas bus reikalinga.

Kartoninės dėžės gaminamos tik iš aukštos kokybės medžiagų, gamybai naudojamas tvirtas gofruotas kartonas. Gamybos metu nenukenčia gamta, kadangi naudojamos perdirbtos medžiagos. Panaudotas dėžes taip pat galite išrūšiuoti perdirbimui, arba naudoti jas ne vieną kartą. Taip sutaupysite ne tik vartojimo atžvilgiu, bet ir teks mažiau išlaidų.

Nestandartiniai dėžių dydžiai

Jūsų dėmesiui pristatoma gamyba pagal individualius poreikius, kuomet galite išsirinkti norimus dėžių dydžius, formą, dizainą. Pateikiamame dėžių asortimente visuomet rasite reikiamų dydžių pakuočių, kuomet yra reikalingas nestandartinis dydis. Gamyba pagal individualius poreikius atvers šias galimybes ir gausite tik tai, kas 100 proc. tiks Jūsų pakavimo reikmėms.

Gofruoto kartono privalumai

Visų pakuočių gamybai yra naudojamas gofruotas kartonas. Tai kartonas su papildomu apsauginiu bangelės formos sluoksniu, kuris yra įterpiamas tarp kartono lakštų. Kuo daugiau sluoksnių, tuo storesnis kartonas, tuo ir didesnė suteikiama viduje pakuojamiems daiktams apsauga. Sau tinkamą kartono storį irgi deramai išsirinksite – kreipkitės į gamintojus, kuriems galėsite patikėti visus savo pasirinkimo klausimus.

Greita, patikima ir nebrangi kartoninių dėžių gamyba pagal aukščiausios kokybės standartus! Patyrę meistrai priims Jūsų užsakymus ir bus pasirengę sukurti nepriekaištingas, norimų dydžių pakuotes.

 

Netoli Liepkalnio slidinėjimo centro projektuojama ledo arena

Previous article

Vaiduokliukas

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos