Kriminalai

Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai vykdė policinę priemonę

0

2023 05 23

230523.jpg

Gegužės 21 d. Šalčininkų r., Pabarės sen., Nevainionių k., miško masyve, pareigūnai panaudoję specialią įrangą atliko policinę priemonę. Miške, šalia veikiančio aparato naminei degtinei gaminti, gamybos proceso metu, pareigūnai sulaikė jiems labai gerai pažįstamą sutuoktinių pora, kurie sistemingai užsiima naminės degtinės gamyba. Sulaikymo metu sutuoktinių pora jau buvo spėjusi pagaminti apie 40 litrų naminės degtinės.

Sutuoktinių nelegali veikla nustebino pareigūnus, nes nelegalios veiklos ėmėsi nepraėjus nei mėnesiui kai buvo sulaikyti už tą pačią veiką. Prieš 3 savaites jie buvo sulaikyti gabenant 50 litrų naminės degtinės Šalčininkų rajono keliais, o atliktos kratos metu pas juos rasta dar apie 20 litrų naminės degtinės. Tačiau jų nelegalaus verslo nesustabdo net baudžiamosios atsakomybės grėsmė.

Nusikalstamą veiką atskleidė speciali kovai su pavojingais visuomenei nusikaltimais įkurta ir Šalčininkų rajone dirbanti pareigūnų grupė. Ši grupė per pastaruosius metus atskleidė ne vieną nusikaltimą nelegalaus alkoholio, neteisėto kontrabandinių akcizinių prekių apyvartos, srityse, taip pat prioritetas teikiamas vagysčių ir sukčiavimų atskleidimui. Pilietiški gyventojai su pareigūnais nuolatos dalijasi aktualia informacija apie nusikalstamumo apraiškas Šalčininkų rajone, o Šalčininkų savivaldybė prisideda, kad pareigūnai turėtų šiuolaikiškos įrangos kovai su nusikaltimais rajone.

Šalčininkų rajono policija dėkinga gyventojams už aktyvią pagalbą ir vertingą informaciją išaiškinant teisės pažeidimus. Pastebėjus galimai daromus teisės pažeidimus ar nusikalstamą veiką prašome pranešti skubios pagalbos tarnybų telefonu 112 arba per elektroninių policijos paslaugų portalą www.epolicija.lt.

Prevencinėse akcijose „Būk saugus, atsargus ir sveikas“ dalyvaus Vilniaus apskrities pareigūnai

Previous article

Lietuvos teisinei sistemai – visuomenės verdiktas dėl žmogaus teisių gynimo Lietuvoje

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai