Lietuva

Šeimų marše buvo nepageidaujami nacių ir Kremliaus šalininkai

0
Dalinkitės
Kauno rajone vykusio Šeimų maršo organizatoriai aiškiai atsiribojo nuo nacių ir bolševikų šalininkų. Organizatorių atstovė Vitolda Račkova teigė, kad renginys pavyko.

“Žmonių atvyko daugiau negu mes tikėjomės, jokių provokatorių neįsileidome. Skaičių patikslinsime. Mūsų žiniomis norėjo dalyvauti tie su

 spalvų vėliavomis, bet kažkaip matyt nedrįso. Buvo daug apsaugos, žmonės geranoriškai rodė kuprines, turinį, viskas pavyko be jokių incidentų,” – džiaugėsi V. Račkova.
Kudirkos ir Maironio dvasia
Istorikė, kultūrologė Rasa Čepaitienė tegia nepastebėjusi ten jokio prorusiškumo ar neapykantos kam nors deklaravimo. Renginio atmosferą ji apbūdina savo Facebook paskyroje ir net vizualiai pateikia įrodymus, jog nusikalstamų režimų simbolika nebuvo leidžiama.
“Su Kudirkos ir Maironio dvasia, su rapsų laukais ir dienos giedra, su šiluma, sklindančia nuo saulės ir iš daugybės širdžių vėl pasitikome Šeimų dieną. Netobuli, paprasti, niekam nežinomi žmonės.
Tie, kurie nebebijo būti apšaukti vatnikais ar visokiais fobais, kuriems nevienodai, kaip klostosi Lietuvos dabartis ir klostysis jos ateitis. Kurie pavargo nuo melo ir šmeižtų, kuriems koktus valdančiųjų dergimasis ir jų nepaliaujamos manipuliacijos viešąja nuomone. Jie išsiilgę tikrumo, bendrystės, nuoširdumo. Šalia, kartu su jais būti gera.
Tokia ir yra tikroji Lietuva.
Kažkas palapinėje pastebi, kad išsitepiau suknelę, bet tai tik ašara, nuriedėjusi Vilhelmui Čepinskiui griežiant “Tautišką giesmę”, nieko, išdžius. Vėliau jie su žmona Viktorija nuostabiai jautriai atliks ir dar vieną kūrinį pagal Maironio eiles. Pasaulinio lygio Lietuvos elitas nesibodi būti kartu su “kroksiniais” ir “buduliais”.
Pervargę organizatoriai pasakojo, kiek trukdžių buvo padaryta tam, kad ši šventė jei ne įvyktų, tai bent būtų apsunkinta. Dingstanti elektra, įtartinai sulėtėjęs internetas, atsakomos palapinės, net aštuonios (!) greitosios tarnybos, atsisakiusios suteikti mokamą paslaugą, nors tokio masto renginiuose privalo būti medikai, bet nieko, išgelbėjo gyd. G. Akelaitis, atsivežęs reikiamą įrangą. Viską patys, savo rankomis.
Susidaro įspūdis, kad šioje šalyje tradicinės seksualinės orientacijos šeima, besilaikanti krikščioniškų ar konservatyvių vertybių ir pageidaujanti atšvęsti Tarptautinę šeimų šventę, yra mažų mažiausia nusikaltėlė, jei ne valstybės priešė. Kuri vien savo buvimu įžeidžia pačios pažangiausios dabarties religijos atstovus ir todėl privalo būti sutrypta.
Bet neišdegė. Šventė pavyko puikiai, jokių ekscesų nebuvo. Tikiuosi, po jos nemažai propagandos apglušintų atsipeikės ir, anksčiau ar vėliau, įveiks savo niekuo nepagrįstas baimes prisijungti,” – rašo profesorė.
Kaip  jau skelbta portalo kaunieciams.lt  publikacijose, Lietuvos šeimų sąjūdžio aktyvistai atmeta kaltinimus prorusiškumu, o lyčių santykių reikalai Ukrainos karo kontekste, anot jų, dirbtinai eskaluojami, kaip buvo elgiamasi ir ieškant kaip spręsti pandemijos reikalus.
Šalyje vyko daugiau Tarptautinei šeiumnos dienai skirtų renginių. Homoseksualių santykių nešlovinančiam Šeimų maršui Vilniuje leidimas nebuvo duotas. Vilniuje vyko gėjų santykius reklamuojantys renginiai.
kaunieciams.lt

Šeimų gynimo marše – kvietimas burti komitetus savivaldos rinkimams

Previous article

Rusijos agresija toliau skatina NATO plėtrą, – stoja ir švedai

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Lietuva