Miestas

Senjorų šventinė popietė „Po Kalėdų žvaigžde. Pasidainavimai su Terese Koltan“

0

Gruodžio 29 dienos popietę VRSCB Mažųjų Lygainių struktūriniame padalinyje vyko senjorų susitikimas „Po Kalėdų žvaigžde. Pasidainavimai su Teresa Koltan“. Pabūti su gyventojais ir palinkėti sėkmės atvyko Pagirių seniūnijos darbuotojai – vyresnioji socialinio darbo organizatorė Katažina Ruselevič, vyresnieji specialistai Ryšard Semaško ir Jelena Bieliak bei seniūnaitė Beata Pavlovska, Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikos vikaras Juzef Makut,

Šiltą, nuoširdžią ir šventišką kalėdinę nuotaiką susirinkusiems praskaidrino vokalinio ansamblio „Ballada“ vadovės Teresos Koltan atliekamos kalėdinės giesmės. Dainavo visi, o kai kurių akyse švietė džiaugsmo ašaros.

Vėliau, prie šventinio stalo, senjorai vaišinosi naminiais kepiniais, saldumynais ir vaisiais. Gerbiamasis kunigas perskaitė evangelijos apie Jėzaus gimimą fragmentą ir palaimino paplotėlius. Buvo jaudinanti ir nuoširdi kalėdinių ir naujametinių linkėjimų bei paplotėlių – sutikimo ir susitaikymo simbolio – dalijimosi akimirka.

Ta proga bibliotekos darbuotojas priminė, kad 2022 m. kovo 19 d. sukako 50 metų, kai pogrindžio sąlygomis Lietuvoje buvo išleistas pirmasis „Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos“ numeris. Sulaukusi plataus atgarsio pasaulio žiniasklaidoje „Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronika“ griovė sovietų propagandos kuriamą mitą apie komunistinės sistemos humaniškumą ir tapo neatsiejama Lietuvos istorijos dalimi.

Dalyviai džiaugėsi turininga ir jaukia popiete.

Teismui perduota 2021 m. rugpjūtį prie Seimo vykusių riaušių byla

Previous article

Kodėl sutrinka vaistų tiekimas?

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas