Kriminalai

Tikslinės priemonės Šeškinėje

0

2023 05 29

nuotrauka_nr_38.jpg

Tikslinių priemonių Šeškinėje metu sulaikyti narkotikų platintojai ir pirkėjas.

Gegužės 24 d. Vilniaus miesto penktojo policijos komisariato pareigūnai tikslinių priemonių Šeškinės mikrorajone metu, Musninkų ir Čiobiškio g. sankryžoje sulaikė narkotines medžiagas platinusį asmenį, kurį pas pirkėjus automobiliu vežiojo draugas. Taip pat pareigūnai sulaikė ir narkotinių medžiagų pirkėją. Visi trys asmenys sulaikyti.

Sulaikymo ir kratų metu buvo rastas nemažas kiekis augalinės kilmės, įtariama, narkotinės medžiagos – kanapių, dalis kurių jau buvo supakuota ir paruošta realizuoti, svarstyklės, pakavimo ir vakuumavimo priemonės ir pinigai, gauti iš šios nusikalstamos veikos.

Vilniaus miesto penktajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.) ir neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.).

Reagavimo į orlaivių skrydžius prie Baltijos valstybių sienų duomenys: gegužės 22-28 d.

Previous article

Kodėl Ukraina mažai benaudoja dronų “Bayraktar”?

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai