Kriminalai

Trumpikėse slėpti narkotikai lentvariškių neišgelbėjo nuo areštinės (video)

0

2021 07 23

Naktį Trakų rajone, Lentvaryje, rasta, įtariama, narkotinių medžiagų. Įtariamieji uždaryti į areštinę. Pradėti du ikiteisminiai tyrimai.

Liepos 22 apie 22 val. Trakų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai, patruliuodami Lentvaryje, Klevų alėjoje, pastebėjo automobilį BMW, kurio vairuotojas, pamatęs policijos ekipažą, staiga pasuko į šalikelę, kur vyksta geležinkelio pervažos darbai ir tolesnio pravažiavimo nėra. Privažiavę arčiau, pareigūnai pamatė jame sėdinčius tris jaunuolius ‒ vienas jų policijai žinomas kaip vartojantis narkotines medžiagas. Akylūs pareigūnai pastebėjo, kad šis jaunuolis staigiu rankos judesiu kažką įsikišo į kelnes. Nuspręsta jaunuolius nedelsiant patikrinti. Patikrinimo metu pareigūnams žinomas jaunuolis, 24-erių metų amžiaus lentvariškis, savanoriškai iš trumpikių ištraukė plastikinį maišelį su augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga. Lentvariškis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kiti automobiliu važiavę asmenys uždraustų medžiagų ar daiktų neturėjo. Įtariamajam buvo atliktas šlapimo testas ‒ paaiškėjo, kad jis jau vartojęs marihuanos ir amfetamino.

Apie 2.50 val. Reagavimo skyriaus patruliams, tęsiantiems patruliavimą Lentvaryje, įtarimų sukėlė šalikelėje stovintis automobilis „Volvo S80“ ‒ jo vairuotojas, pamatęs artėjančius pareigūnus, pradėjo važiuoti. Pareigūnai sustabdė „Volvo“ automobilį, jame buvo du jaunuoliai. Dvidešimties metų amžiaus keleivis akivaizdžiai jaudinosi ir tik pareigūnams pradėjus patikrinimą, jis iš trumpikių savanoriškai išsitraukė cigarečių pakelį, kuriame buvo folijos gniužulas su augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, įtariamasis uždarytas į areštinę. Šio jaunuolio atliktas šlapimo testas parodė, kad jis jau vartojo marihuanos ir kokaino.

Per beveik septynis šių metų mėnesius Trakų policijos pareigūnai pradėjo 29 ikiteisminius tyrimus dėl rastų ir išimtų iš nelegalios apyvartos narkotinių medžiagų.

Iš Vilniaus kiemų nutempti griozdai virsta drožlėmis

Previous article

Atsinaujinusi LIFE programa uždegė žalią šviesą: kviečiame teikti paraiškas

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai