Įmonės

Turgaus privalumai: didelis pasirinkimas, naudingi patarimai ir išskirtinė produkcija

0

Prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūręs Centrinis Kauno turgus, kaip ir kitos maisto prekyvietės, dirba ir karantino metu. Erdvumu ir asortimento įvairove išsiskiriančiame turguje prekybininkai siūlo daug tradicinių lietuviškų ir iš tolimų šalių atkeliavusių produktų. Bene didžiausias turgaus privalumas – čia galima rasti tokių dalykų, kurių kitur gauti sunku arba nėra visai.

Daržovių ir vaisių pardavėjai pasirūpina, kad ištisus metus nepritrūktume vitaminų: čia visada yra šviežių vaisių, uogų, o taip pat ir šviežių bei raugintų daržovių

Vertina klientus

Natūralu, kad per karantiną pirkėjai užsuka rečiau, tačiau asortimentą prekybininkai išlaiko beveik nepakitusį.

„Labai vertiname savo klientus, kurie ir sunkiu metu atvyksta čia apsipirkti ne tik dėl pamėgtų produktų, bet ir siekdami palaikyti nedidelius mūsų verslus. Todėl tikrai negalime jų nuvilti“, – sakė kalbinti turgaus prekybininkai.

Eugenija ir jos sūnus Aivaras visada siūlo tik aukščiausios kokybės lietuvišką jautieną

Šviežia, marinuota, rūkyta mėsa

O rinktis Centriniame turguje tikrai yra iš ko. Pavyzdžiui, šviežia mėsa prekiauja kelios dešimtys prekybininkų, panašiai tiek yra ir parduodančių rūkytus ir vytintus mėsos gaminius. Ne ką mažiau parduoda ir vaisius bei daržoves, pieno produktus, žuvis ir jūros gėrybes.

Saulius ir Danutė visada turi kiaulienos labai geromis kainomis

Pas šviežios mėsos prekybininkus galima įsigyti lietuviškos kiaulienos, jautienos, vištienos, kalakutienos, triušienos, avienos. Galima išsirinkti ir įvairių skonių marinuotos mėsos, jau paruoštos kepti ant grilio, orkaitėje ar keptuvėje.

Rūkytos mėsos produktų asortimentas – tikriausiai pats didžiausias Kaune. Nuo natūralių, tradicinių, tikru dūmu rūkytų kumpių, nugarinių, lašinių, skilandžių, dešrų iki pagal naujausias technologijas vytintų aukščiausios kokybės gaminių. Pirkėjai labai pamėgę ir čia parduodamas labai skanias rūkytas vištas.

Centriniame Kauno turguje gausu tradicinių kaimiškų mėsos gaminių

Jūros gėrybių, sūrių, žalumynų mėgėjams

Žuvies skyriuje – taip pat įvairovė: nuo tradicinių silkių, rūkytų skumbrių, lašišos, ungurių iki atvėsintų krevečių ir jūrinių žuvų. Čia rasite ir rūkytą aštuonkojį ar šaldytų jūros šukučių.

Rūkytos stintos – viena iš mėgstamiausių sezoninių prekių Žuvies skyriuje

Pieno skyrius didžiuojasi ypatingai dideliu fermentinių ir kietųjų sūrių pasirinkimu. Yra galimybė įsigyti ir sveriamų produktų: grietinės, varškės, jogurto.

Vaisių ir daržovių pardavėjai ištisus metus siūlo tokį vaisių ir uogų pasirinkimą, kokį sunku būtų kur nors kitur rasti. Daržovėmis, žalumynais prekystaliai taip pat nukrauti ištisus metus. O šaltuoju metų laiku ypač aktualus ir rauginti, marinuoti produktai, kurių čia taip pat gausu – agurkėliai, kopūstai, pomidorai, alyvuogės.

Populiarioji „Norvelitos“ pardavėja Rita – skanių žuvies gaminių čia nuolat įsigyti laukia nedidelė eilė pirkėjų

Patarimai ir pasirinkimai

Nepamainomas turgaus privalumas – galimybė rinktis ir tartis su patyrusiais prekybininkais. Daugelis jų šį darbą dirbą ne vienerius metus, o nemaža dalis ir ne vieną dešimtmetį. Todėl gali naudingai patarti, ką geriausiai įsigyti vienu ar kitu atveju.

Dar vienas Centrinio Kauno turgaus išskirtinumas – prekės, kurių kitose prekybos vietose Kaune ar net visoje Lietuvoje sunku aptikti, o kai kurių – ir nėra visai. Tokia produkcija gali pasigirti graikiškomis gėrybėmis – alyvuogių aliejumi, alyvuogėmis, tikru fetos sūriu – ir kitais šiai šaliai būdingais produktais prekiaujanti krautuvėlė.

Monika gali pasiūlyti daugybę rūšių sūrio ir kitų pieno produktų

Stebina egzotiškomis prekėmis

Daržovių ir vaisių pardavėjai pasirūpina, kad ištisus metus nepritrūktume vitaminų: čia visada yra šviežių vaisių, uogų, o taip pat ir šviežių bei raugintų daržovių
14. 411 Visada didelė pasiūla šviežios mėsos

Taip pat kaukazietiškomis prekėmis (dolma, chašlama, charčio, granatų ir kitomis sultimis, įvairiais kaukazietiškais gėrimais, padažais, uogienėmis) prekiaujanti parduotuvė. Turguje galima įsigyti ir tikrų turkiškų saldumynų (lukumo), aukščiausios kokybės gurmaniškų užtepėlių, užkandžių, prieskonių, arbatų kurie puikiai tinka dovanoti įvairiomis progomis.

Išskirtinė ir kepykla, čia pat vietoje tandyro krosnyse kepanti rytietišką duoną ir purius – labai ilgus pyragėlius su įvairiais įdarais.

Almyra iš žuvies skyriaus

Pirkti jau galima ir internetu

Centrinis Kauno turgus yra įsikūręs prekybos miestelyje „Urmas“ (Pramonės pr. 16), Rytinės galerijos 19 prekybos salėje. Darbo laikas: I–V nuo 7 val. iki 17.30 val.; VI nuo 7 val. iki 16 val.; VII nuo 7 val. iki 15 val. Turgaus lankytojų prašome laikytis nustatytų atstumų, dezinfekuoti rankas, dėvėti veido kaukes.

Didelę dalį turgaus produkcijos jau galima įsigyti ir internetu – tereikia į savo telefoną iš „Google Play“ arba „App Store“ parsisiųsti programėlę „Bazzarr Delivery“.

kaunieciams.lt

Šlapios letenos ir „plaukų pūgos“ namuose – kaip šaltuoju sezonu pasirūpinti šunų kailiu?

Previous article

Puma – ar tai geriausias sportinių produktų prekės ženklas?

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės