Kriminalai

Viename iš Daškūnų g. pastatų rasta aparatas naminukei gaminti ir raugo (video)

0

2023 01 17

Viename iš Daškūnų g. gyventojo pastatų rastas aparatas naminukei gaminti ir 100 l raugo. Jam gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai gavo informaciją, kad Naujininkų seniūnijos gyventojas galimai gamina naminę degtinę. Sausio 16 d. policijos pareigūnai apsilankė pas vieną Daškūnų gatvės gyventoją – kratos metu viename iš pastatų ir pastatą supančioje teritorijoje buvo rasta ir paimta aparatas naminėi degtinei gaminti ir 100 l raugo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.).

Tas, kas turėdamas tikslą realizuoti neteisėtai gamino, laikė, gabeno naminius stiprius alkoholinius gėrimus, nedenatūruotą ar denatūruotą etilo alkoholį, jų skiedinius (mišinius) arba juos realizavo, arba gamino, laikė, gabeno ar realizavo aparatus naminiams stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Rytmetis „Vaikiškiausias vaikų poetas“

Previous article

„Gyvenimas – tai rašymas“ (Vincui Mykolaičiui-Putinui 130)

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai