Miestas

Vienkartinę vaiko įsikūrimo išmoką galės gauti visi vaikų globėjai

0

Vilniaus miesto savivaldybės taryba pritarė pasiūlymui, kad vienkartinę vaiko įsikūrimo išmoką gautų ir giminystės ryšiais su vaiku susijusios globojančios šeimos, šeimynos, budintys globotojai per globos centrus. Iki šiol į ją pretendavo tik giminystės ryšiais nesusiję vaikus globojantys asmenys.

500 Eur vaiko įsikūrimo išmoka skirta vaiko erdvei sukurti ir būtiniausioms reikmėms įsigyti. Tai yra dalis pagalbos pinigų vaikus globojantiems vilniečiams, kartu su periodine išmoka, kurią savivaldybė teikia visiems globėjams, šeimynoms, globos centrams. Nuo šiol šią išmoką taip pat galės gauti visi vaikų globėjai. Verta atkreipti dėmesį, kad į ją galės pretenduoti tik tie, kuriems vaikų globa bus nustatyta po Vilniaus miesto tarybos sprendimo įsigaliojimo dienos.

Pagalbos pinigus (tiek periodinę išmoką, tiek vienkartinę vaiko įsikūrimo išmoką) gali gauti tik gyvenamąją vietą deklaravę Vilniaus mieste, įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą Savivaldybėje ar neįtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą ir nedeklaravę gyvenamosios vietos, tačiau faktiškai gyvenantys Vilniuje.

Klientu aptarnavimo centras savivaldybėje

Sauliaus Žiūros nuotr.

Naujovė Vilniaus viešajame transporte – kontrolės bilietas

Previous article

Rusijos agresija Ukrainoje – Birželio 29 d. naujienos

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas