Pasaulis

Zelenskis apie padėtį energetikos srityje: didžiausios problemos yra Kijeve ir keliuose regionuose

0

Dalinkitės

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis gavo ataskaitas apie energetikos sektoriaus atstatymo darbus. Didžiausios problemos, anot jo, kyla Kijeve ir keliuose kituose regionuose.

Kaip pažymėjo prezidentas vakariniame vaizdo kreipimesi, Ukrainos energetikai visoje šalyje stengiasi stabilizuoti padėtį.

“Didžiausios problemos su elektra yra Kijeve ir srityje, Odesoje ir srityje, Charkove ir srityje. Vinicos, Ternopolio, Čerkasų, Černigovo ir kituose regionuose energetikai daro viską, kad žmonės galėtų normaliai gyventi”, – sakė V. Zelenskis.

Pralaimėjusi mūšio lauke, išvyta iš Chersono, Charkovo ir Kijevo priegų Rusijos Federacijos kariauna ėmėsi naikinti Ukrainos civilinę infrastruktūrą bei kryptingai žudyti taikius gyventojus. Pagrindinis smūgis nukreipiamas Ukrainos energetikos sistemai.

2022 m. spalio 10 d. Rusijos Federacija pradėjo atakas prieš Ukrainos ypatingos svarbos infrastruktūrą. Vien per vieną dieną buvo sugadinta 30 % Ukrainos energetikos infrastruktūros.

Okupantai naikina elektros pastotes, hidroelektrines ir šiluminės energijos gamybos įrenginius. Visoje šalyje prasidėjo avariniai elektros energijos tiekimo sutrikimai.

Simonas Gentvilas keičia viceministrą

Previous article

Kremlius farširuoja Vakarus savo agentūra?

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Pasaulis